Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

çok fazla olmuş yaaaa gercekten ama şöyle baksana olayı 2 sene olmuş o bi kere seni düşündümü degermi be bacım :KK19: yada şeyy mücadele ettinmi valla ben varya 7 ay hergün msj attım barışmk için Allaha şükür barıştık yani demek istedgim mücadeleni ver baktın hala istemiyo işte o zaman bırak ben sonradan pişmn olurum cansu neden müczdele etmedin caba gösterseydim barısırıdı dememek için ugrştım
ay çok uzun yazdım ama yardımcı olabldysem cok sevinirm

o onu ne kadar çok sevdiğimi çok iyi biliyor(du). son ana kadar hep onu sevdiğimi söyledim. bu iki yıl boyunca bir şekilde iletişimi koparmadı. bana dönmedi de ama zaman zaman aradı. en son iki ay önce beni binlerce parçaya ayırarak çekip gitti denebilir. beni sevmediğini söyledi. ve hayatında başka biri olduğunu. yani artık unutmaktan başka çare yok..

Sigara krizim gelince o ışıklar ateş püskürtüsü gibi geliyor gözüme :KK9: Menapozlu kadınlar gibi ateş basıyor içim daralıyor .. Genelde en önce oturduğumdan ve şansıma hep zıkkımlanan kaptanlar düştüğünden havaya uçan dumanı içime çektiğim çok olmuştur :KK9: Hatta yalvar yakar yanaşıp koridorda 2 fır çektiğim de :KK9:

ayy güldümmm:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

gencecik yaşta doldur zehiri ciğerlerine:KK19:

o onu ne kadar çok sevdiğimi çok iyi biliyor(du). son ana kadar hep onu sevdiğimi söyledim. bu iki yıl boyunca bir şekilde iletişimi koparmadı. bana dönmedi de ama zaman zaman aradı. en son iki ay önce beni binlerce parçaya ayırarak çekip gitti denebilir. beni sevmediğini söyledi. ve hayatında başka biri olduğunu. yani artık unutmaktan başka çare yok..

böyle durumlarda ne denir gercekten bilmiyorum ne desem boş sana farkındayım şuan.. ama Allah yarına bırakır yanına bırakmaz böylede bi gerçek var ne yazıkki,aglatıp üzen gidenin ben hiç mutlu oldugu bunca zaman görmedim biyerden hep çıkar hep dua et

böyle durumlarda ne denir gercekten bilmiyorum ne desem boş sana farkındayım şuan.. ama Allah yarına bırakır yanına bırakmaz böylede bi gerçek var ne yazıkki,aglatıp üzen gidenin ben hiç mutlu oldugu bunca zaman görmedim biyerden hep çıkar hep dua et

kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş.. o yüzden ALLAH BÜYÜKTÜR diyorum..

ben hemen doldurayım:KK68:

biraz eski tarihli bir röportaj ama paylaşmak istedim. buruk bir hikaye ama ben bunu okuduğum zaman, ne yaşarsak yaşayalım hayatın ileriye doğru devam ettiğini ve çekilen acıları arkamızda bırakmamız gerektiğini düşünüp daha güçlü hissederim..

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/12468165.asp

ben hemen doldurayım:KK68:

biraz eski tarihli bir röportaj ama paylaşmak istedim. buruk bir hikaye ama ben bunu okuduğum zaman, ne yaşarsak yaşayalım hayatın ileriye doğru devam ettiğini ve çekilen acıları arkamızda bırakmamız gerektiğini düşünüp daha güçlü hissederim..

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/12468165.asp

Tek solukta okudum. Her bitiş yeni bir başlangıç. İşte diyor ya şems; hayatım alt üst olur diye düşünme. Nereden biliyorsun hayatının altının üstünden iyi olmadığını. İyiki paylaşmışsın. Teşekkürler.

Tek solukta okudum. Her bitiş yeni bir başlangıç. İşte diyor ya şems; hayatım alt üst olur diye düşünme. Nereden biliyorsun hayatının altının üstünden iyi olmadığını. İyiki paylaşmışsın. Teşekkürler.

evet:114:

aklıma geldikçe yine paylaşırım..

bu sene 60'tan sonrasini kilamadim insallah Allah'im boyle de kabul eder, hem yorgunluktan hem de yasin okumak istedigimden

ayrica bu sadece berat gecesi icin degil herhangi bir dilek icin 100 rekat namaz kilip her rekatte 1 fatiha 10 ihlas okuyup 100 rekatin sonunda ellerini acip dilegini istersen de olur derler ben bir kere bunu uyguladim istedigim seyi Allah bana oyle guzel bir yerden karsima cikardiki keske her zmn yapabilsem ama 3 saat falan suruyor 100 rekati kilmak

Allah kabul etsin. Ne güzel bir şey. 2 saat bile adepte olup kılmak ne zor. bir pazar uygulamak lazım mesela her vakit namazının arkasından 20 rekat kılmak olabilir.

mesela diyor ki, "onu düşünüyorsan o bunu biliyor". neden ayrılıklardan sonra kadın perişan oldukça erkek daha iyi oluyor? çünkü tüm enerjimizi oluk oluk o taraf akıtıyoruz. o da bunu bilinçaltısal olarak hissediyormuş. düşünmeyi bıraktığın ve gerçekten onu unuttuğun bir zamanda o arar ya, şaşırırsın. işte o zaman o enerji kesiliyor karşı tarafın ve bir huzursuzluk oluyor. enerjinin kaynağının sen olduğunu biliyor, bu bilinçli bir bilme değil tabii, ruhsal bir enerji. ve yeniden sana yöneliyor. hani vazgeçtiğin topraklar senindir diye bir söz var ya, işte tam da anlatılan bu. ah şu unutmak dedikleri şey nasıl mümkün acaba nasıl:KK50:

Farklı bir bakış açısı. Bazen biri sizi etkisi altına alıp aklınıza geliyor. Enerji meselesin einanırım.

unutmak için farklı şeyler gerek. zorlama ile olcak bir şey deil zaman lazım.

Bunu bana tellwe deki CrimsonLady de soylemisti, adami sakin dusunme, enerjinle besleme; demisti. Sen enrjini tuketip dibe batarken adam parliyor gercekten de.

doğrudur..

tuğçe Işınsu mu? herkesin herkesle enerjisi tutmayabiliyor demek ki:KK51: ben mesela ayrılığın başlarında seda dikeri nasıl okuyodum her sözü bana altın gibi geliyodu, sonradan samimiyetsiz bulmaya başladım, ve sürekli kendini tekrar ediyor gibi geldi. bu aslında o an neye ihtiyacımız olduğuyla da ilgili bence..boşver, kim iyi geliyorsa onu okuyalım bir parça olsun rahatlayabiliyorsak ne mutlu:KK16:

bu arada bu akşam çok hoş bir film var.kitabı okuyanlar bilir, ye dua et sev:KK16: okumayanlar için kısaca bahsedeyim, 30 lu yaşlarında bir kadının içsel yolculuğunu konu alıyor. spiritüel bir yolculuk bir nevi. ben kitabı daha çok sevmiştim ama filmi de izlemeye değer. sırf javier bardem için bile izlemeye değer doğrusu:93:

ayy yazmayı unutmuşum:) 22.30 da kanaltürkte

o filmi seyrettim ama pek aklımda hoş kalmadı pek etkilenmedim açıkçası. kadın çok gezdi bir çok erkekle birlikte oldu sonra vazgeçti gitti ...

çok fazla olmuş yaaaa gercekten ama şöyle baksana olayı 2 sene olmuş o bi kere seni düşündümü degermi be bacım :KK19: yada şeyy mücadele ettinmi valla ben varya 7 ay hergün msj attım barışmk için Allaha şükür barıştık yani demek istedgim mücadeleni ver baktın hala istemiyo işte o zaman bırak ben sonradan pişmn olurum cansu neden müczdele etmedin caba gösterseydim barısırıdı dememek için ugrştım
ay çok uzun yazdım ama yardımcı olabldysem cok sevinirm
7 ay mı of ... Neden ya değer mi? Affettirmek için çok çabalamışsın umarım buna değecek biridir.

Farklı bir bakış açısı. Bazen biri sizi etkisi altına alıp aklınıza geliyor. Enerji meselesin einanırım.

unutmak için farklı şeyler gerek. zorlama ile olcak bir şey deil zaman lazım.

doğrudur..

o filmi seyrettim ama pek aklımda hoş kalmadı pek etkilenmedim açıkçası. kadın çok gezdi bir çok erkekle birlikte oldu sonra vazgeçti gitti ...

7 ay mı of ... Neden ya değer mi? Affettirmek için çok çabalamışsın umarım buna değecek biridir.

suçum yoktu ama yinede çabaladım sonradan pişman olurum diye,bu yaptıklarıma bile degmiycek sonucu biliyorum ama çok ugraştım işte sen beni anladın :KK14:

suçum yoktu ama yinede çabaladım sonradan pişman olurum diye,bu yaptıklarıma bile degmiycek sonucu biliyorum ama çok ugraştım işte sen beni anladın :KK14:

sende aynı şeyi yaparsın suçu yokken bırakırsın o sana nasıl davrancak aynı değeri verecek mi anlarsın. Bazen ayna tutmak lazım değerini anlamak için...

Ama şu anda bile değmeyeceğini hissediyorsan üzülmemek için vazgeçmek gerekir Allah yardımcın olsun.

Kıymetin bilen biri nasip olu inşallah. Bir okul arkadaşım demişti ki kulağa küpe olsun ne kadar az önemsersen o kadar kıymetli olursun idye... :KK66:

Sende ya Mucib , ya cami ve ya vedud oku :) zikir önemli Kalpleri doğru yola sevketsin inşallah

Son düzenleme:
sende aynı şeyi yaparsın suçu yokken bırakırsın o sana nasıl davrancak aynı değeri verecek mi anlarsın. Bazen ayna tutmak lazım değerini anlamak için...

Ama şu anda bile değmeyeceğini hissediyorsan üzülmemek için vazgeçmek gerekir Allah yardımcın olsun.

Kıymetin bilen biri nasip olu inşallah. Bir okul arkadaşım demişti ki kulağa küpe olsun ne kadar az önemsersen o kadar kıymetli olursun idye... :KK66:

Dogru çok dogru 3 senedir böyle bişeye hiç cesaret edemedim hemde hiç hep o kaçan ben kovalıyan o ayrılan ben yalvaran kaybetme korkusu olmasa 1 sn düşünmem onun gibi takmama pozları veririm ama hiç işte faaliyete geçiremedim ha nolcak benden birgün yine ayrılcak bende ama cabaladım diye kendimi avutcam olay bu çok haklısın :KK5:

X