Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

vay vay vay neler duyuyorum hemen yarın uygulamaya geçiyorum ben sadece söylüyordum demek ondan olmuyoo:KK30::KK30::KK30: :KK56:

Vaay arkadaş görüyon mu sen esmanın gücünü :KK9: Buarada şey dicem , avucunuza 3 kere besmele çekip ya cami esmasını okuyup üfleyip avcunu yüzüne sürersen herkes seni çok güzel görürmüş sevgilisiyle buluşacaklara falan duyrulur :KK9:

vay vay vay neler duyuyorum hemen yarın uygulamaya geçiyorum ben sadece söylüyordum demek ondan olmuyoo:KK30::KK30::KK30: :KK56:

Yalnızca esmayı okumak da etkilidir etki süresi kişiden kişiye değişir tabiki gün içinde sayısız zikir haline getirmek gerek. Ya Musavvir de insana güzellik verek bir esmadır

esmalardan okuyorum faydası olduğunu düşünüyorum .mesela
ya Habir güzel ahlaklı olmak için okunabilir bende güzel yüzlü güzel ahlaklı olmak için okuyorum yeni işimde bana güler yüzlü olduğumu söyleyenler çok oluyor
ya Vedud okuyorum bu da sevmek sevilmek için seviyorum ama sevilip sevilmediğimi henüz hissedemiyorum yalnızlardayım da canım
Ya Musavvir e geçen hafta başladım kansızlık güçsüzlük gibi rahatsızlıklar için işte geçen hafta çok yorulmuştum bu hafta daha iyi hissediyorum geçen haftaya göre daha az yoruldum

Olmaz mı tabiki olur yeter ki inanarak yürekten oku canım benim

Şu ara benim biraz nişanlımdan yana sıkıntılarım var da.
Mesela yapsam duaları faydası olur mu?

ya Habir güzel ahlaklı olmak için okunabilir bende" GÜZEL (GÜLER ) yazacaktım :KK1:"yüzlü güzel ahlaklı olmak için okuyorum yeni işimde bana güler yüzlü olduğumu söyleyenler çok oluyor

ya Habir güzel ahlaklı olmak için okunabilir bende güzel yüzlü güzel ahlaklı olmak için okuyorum yeni işimde bana güler yüzlü olduğumu söyleyenler çok oluyor
ya Vedud okuyorum bu da sevmek sevilmek için seviyorum ama sevilip sevilmediğimi henüz hissedemiyorum yalnızlardayım da canım
Ya Musavvir e geçen hafta başladım kansızlık güçsüzlük gibi rahatsızlıklar için işte geçen hafta çok yorulmuştum bu hafta daha iyi hissediyorum geçen haftaya göre daha az yoruldum

Hadi inşallah bende yarın başlayacağım.
Hepimize şifa olsun inşallah

Bu gecede hiç olmazsa bir Tesbih Namazı kılınır.Berat gecesinde kılnması tavsiye edilen “hayır Namazı “vardır.100 rekatlık bu namazı kılan kime o sene ölürse şehitlik mertebesine nâl olur.

Namaza niyet şöyle yapılır.

“Yâ Rabbi,niyet ettim Senin rızâ-yı şerifin için namaza.Beni afv-ı ilâhine ,feyz-ilâhine mazhar eyle.Kâsvet-i kalbden,dünya ve ahiret sıkıntılarından halas eyleyip,süeda defterine kaydeyle.”

Her rek’atte Fatiha’dan sonra 10 İhlas-ı şerif okunur.2 rek’atte bir selam verilerek 100 reka’ate tamamlanır.

Namazdan sonra;Allahü Teala’nın “Hu” ism-i şerifinin ebced değeri göre 11′dir.Resulullah Efendimizin isimlerinden “Tâhâ ‘nın ebced hesabıyla değeri de 14 olduğu için..

İsitğfar:14 kere
Salevat-ı şerife 14 kere
Fatihi şerife Besmeleyle 14 kere
Ayetel Kürsi Besmeleyle 14 kere
Tevbe suresinin son ayeti olan lekad caeküm” besmeleyle 14 kere”

“Lekad câekum resûlun min enfusikum azîz(azîzun), aleyhi mâ anittum harîsun aleykum bil mu’minîne raûfun rahîm(rahîmun).”

14 kere “Yasin..Yasin..”dedikten sonra 1 Yasin-i şerif okunur.
14 kere ihlas suresi
14 Felak suresi
14 nas suresi
14 ” sübhanellai ve’l-hamdü lillahi vela ialahe illalahü vallahü ekber vela kuvvete illa billahi’l-aliyyil azim.”
14 kere Salevat-ı şerife (Salat-ı Münciye okumak faziletlidir.)

Sonra dua edilir gönlünüzce..Bu namazı 100 rekat kılamayan istediği kadar kılsın..sonra tesbihleri okusun.

Allah kabul etsin…

bu sene 60'tan sonrasini kilamadim insallah Allah'im boyle de kabul eder, hem yorgunluktan hem de yasin okumak istedigimden

ayrica bu sadece berat gecesi icin degil herhangi bir dilek icin 100 rekat namaz kilip her rekatte 1 fatiha 10 ihlas okuyup 100 rekatin sonunda ellerini acip dilegini istersen de olur derler ben bir kere bunu uyguladim istedigim seyi Allah bana oyle guzel bir yerden karsima cikardiki keske her zmn yapabilsem ama 3 saat falan suruyor 100 rekati kilmak

Son düzenleme:
bu sene 60'tan sonrasini kilamadim insallah Allah'im boyle de kabul eder, hem yorgunluktan hem de yasin okumak istedigimden

ayrica bu sadece berat gecesi icin degil herhangi bir dilek icin 100 rekat namaz kilip her rekatte 1 fatiha 10 ihlas okuyup 100 rekatin sonunda ellerini acip dilegini istersen de olur derler ben bir kere bunu uyguladim istedigim seyi Allah bana oyle guzel bir yerden karsima cikardiki keske her zmn yapabilsem ama 3 saat falan suruyor 100 rekati kilmak

Allah kabul etsin canım. Bu u dilek için ben de deneyeceğim. Çok özel değilse biraz bahseder misin dileğinden. Motivasyon olsun diye soruyorum. Bide başlayıp 100 rekatı da mı kılıyosun. Yoksa arada selam mda veriyor musun. Aralıksız kılarsam karıştırabilitim de ben :)

Evlenemeyen, sevdiğinden karşılık bulamayanlar kırk gün boyunca bu esmayı toplam160.000 defa çeker de (günde 4000) dua ederlerse altı ay geçmeden isteklerine kavuşurlar.

Bu esmaya devam edeni Allah sever, bütün alemlere de sevdirir. Bu isme mazhar olanların sevgileri dilden dile gönülden gönüle yayılıp gider. Mevlana Hazretleri “Vedud” esmasına ism-i azam olarak mazhar bir veli olarak bilinir. Bu nedenle yüzyıllarca hep baş tacı edilmiş her asırda kendine aşık olanlar bulunmuştur. Esmaya devam edenin ailesi, çevresi, kendine aşık olur ve büyülenirler.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Zor bir namaz gerçekten, rabbim eksiğinle fazlanla kabul eder canımm önemli olan niyettir

Evlenemeyen, sevdiğinden karşılık bulamayanlar kırk gün boyunca bu esmayı toplam160.000 defa çeker de (günde 4000) dua ederlerse altı ay geçmeden isteklerine kavuşurlar.

Bu esmaya devam edeni Allah sever, bütün alemlere de sevdirir. Bu isme mazhar olanların sevgileri dilden dile gönülden gönüle yayılıp gider. Mevlana Hazretleri “Vedud” esmasına ism-i azam olarak mazhar bir veli olarak bilinir. Bu nedenle yüzyıllarca hep baş tacı edilmiş her asırda kendine aşık olanlar bulunmuştur. Esmaya devam edenin ailesi, çevresi, kendine aşık olur ve büyülenirler.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sağol canım ben yapıcam bunu :)

Rasûlullah (s.a.v) şöyle buyurdu:
Bir yerin ağrıdığı zaman elini, ağrının olduğu yere koy ve şunu tekrarla:
"Bismillahi e'uzu bi'izzetillahi ve kudratihi min şerri mâ ecidü min veca'i hâzâ"

Kaynak. Ansiklopedik Büyük Dua Kitabı

bizzat deneyip sonuç aldığım bir duadır

Rasûlullah (s.a.v) şöyle buyurdu:
Bir yerin ağrıdığı zaman elini, ağrının olduğu yere koy ve şunu tekrarla:
"Bismillahi e'uzu bi'izzetillahi ve kudratihi min şerri mâ ecidü min veca'i hâzâ"

Kaynak. Ansiklopedik Büyük Dua Kitabı

bizzat deneyip sonuç aldığım bir duadır

pericim bişey soracam evdeki negatif enerji için filan sirkeli suyla silmek gerekiyor ya :KK15:
saf suyla mı yoksa normal deterjanımız koyup üstüne sirkeyi koyup mu o şekilde mi..:44:
amman bu da yemek tarifi gibi oldu :KK52::KK52:

pericim bişey soracam evdeki negatif enerji için filan sirkeli suyla silmek gerekiyor ya :KK15:
saf suyla mı yoksa normal deterjanımız koyup üstüne sirkeyi koyup mu o şekilde mi..:44:
amman bu da yemek tarifi gibi oldu :KK52::KK52:

Saf suyla canım , sirkeyi sulandırıp hani fısfıslı camsil şişeleri var ya doldur ona tüm eve sık o suyu haldır haldır temizlik yapmana gerek yok

X