Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Tüm işlerinizin yoluna girmesi,maddi ve manevi kapıların açılması için; her gün bu duayı en az 7-21-41-101 okuyun.Her namazdan sonra 21 yada 41 devam etmek de çok faydalıdır.Bu duaya devam edenlerin duaları kabul olur rızıkları açılır.

Dua:

Sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil Azim ve bihamdihi estağfirullah. Ya Kafi, Ya Gani, Ya Fettah, Ya Rezzak, Ya Kerim, Ya Vehhap, Ya Zettavli, Ya Mecid.

Duada geçen tesbihlerin manaları.

SÜBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ = Allah’ı hamd ile tesbih ederim.

SÜBHANALLAHİL AZİM VE BİHAMDİHİ = Büyük Allah’ı hamd ile tesbih ederim.

ESTAĞFİRULLAH = Allah’tan bağışlanmamı isterim.

YA KAFİ = Ey her şeye kâfi gelen.

YA GANİ = Ey hiçbir şeye ihtiyacı olmayan/Zengin.

YA FETTAH = Ey suretleri, şekilleri, kapıları açan.

YA REZZAK = Ey her canlının rızkını veren.

YA KERİM = Ey ihsanları bollan/Cömert.

YA VEHHAP = Ey bağışları çok olan.

YA ZE’T-TAVİLİ = Ey geniş güç ve servet sahibi/lütuf ve ihsanı pek geniş olan.

YA MECİD = Ey Yüce olan.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Tüm işlerinizin yoluna girmesi,maddi ve manevi kapıların açılması için; her gün bu duayı en az 7-21-41-101 okuyun.Her namazdan sonra 21 ayda 41 devam etmek de çok faydalıdır.Bu duaya devam edenlerin duaları kabul olur rızıkları açılır.

Dua:

Sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil Azim ve bihamdihi estağfirullah. Ya Kafi, Ya Gani, Ya Fettah, Ya Rezzak, Ya Kerim, Ya Vehhap, Ya Zettavli, Ya Mecid.

Duada geçen tesbihlerin manaları.

SÜBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ = Allah’ı hamd ile tesbih ederim.

SÜBHANALLAHİL AZİM VE BİHAMDİHİ = Büyük Allah’ı hamd ile tesbih ederim.

ESTAĞFİRULLAH = Allah’tan bağışlanmamı isterim.

YA KAFİ = Ey her şeye kâfi gelen.

YA GANİ = Ey hiçbir şeye ihtiyacı olmayan/Zengin.

YA FETTAH = Ey suretleri, şekilleri, kapıları açan.

YA REZZAK = Ey her canlının rızkını veren.

YA KERİM = Ey ihsanları bollan/Cömert.

YA VEHHAP = Ey bağışları çok olan.

YA ZE’T-TAVİLİ = Ey geniş güç ve servet sahibi/lütuf ve ihsanı pek geniş olan.

YA MECİD = Ey Yüce olan.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok güzel bir dua, buna ihtiyacı olan bir çok arkadaşımız çıkacaktır .. ellerinize sağlık

sevgili dolmacik sana soyledigim duayi henuz bulamadim malum tasinma sonrasi defter;ler kitaplar hersey birbirine girmis haftasonu insallah :)

unuturmuyum hic cnm :)

“Euzü bikelimatillahi’t-tammati min şerri ma halak"

bunu istedigin kadar her zmn okuyabilirsin niyetini yaparaktan

çok teşekkür ediyorum emilycim :KK16:
bu dua benim duruma uygun demek tamam bunu da not aldım dualar birikti ve tüm duaları bir anda okuyup bir anda bi patlama oluyormuş :KK52:

Canım kısmet kapalılığı varsa açmak, evlilik yolunda engelleri kaldırmak amacıyla ne yapmak gerekir acaba..

selam canım benim sevgilim vardı 3 ay falan oldu ayrıldık ben onu hala çok seviyorum.bir an geliyor pek umurumda olmuyor birçok an geliyor neden bana dönmüyor diye sinirim bozuluyo.çok dua ettim bana dönmesi için olmadı dönmedi bir mesaj bile atmıyor.onu unutmak içinde dua ettim ama olmuyor karşıma onu unutturacak başka biri de çıkmadı .bu duurumda ne yapmalıyım sence.
birde benim borçlarım var 5 ayrı bankaya ben 4 aydır çlışıyorum ve 2 bankanın borcunu taksitlendirdim ödüyorum fakat hepsini aynı anda ödeyecek durumda değilim.geçen hafta borcunu ödeyemediğim banka maaşımın bir kısmına haciz koydurmuş buna da moralim çok bozuldu.işle ilgili bununla ilgisi olmayan sorunlar oldu ama şimdi iyi gibi Allah a şükür. evde aile yaşantımız düzgün değil ve ben 29 yaşımdayım.
yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal derler ya öyle bir durumdayım.bende ne yapacağımı şaşırdım esmalardan çkeiyorum işimde yükselmek için hem sevilmek için iyi ahlaklı olmak için vs. eskisiyle barışmak için hani çok kötü değil belki ama ben çok bunalıyorum ne yapayım sence

Cümlemizin inşallah canım benim , Ya Rab sana açılan elleri geri çevirme :KK16:

selam canım benim sevgilim vardı 3 ay falan oldu ayrıldık ben onu hala çok seviyorum.bir an geliyor pek umurumda olmuyor birçok an geliyor neden bana dönmüyor diye sinirim bozuluyo.çok dua ettim bana dönmesi için olmadı dönmedi bir mesaj bile atmıyor.onu unutmak içinde dua ettim ama olmuyor karşıma onu unutturacak başka biri de çıkmadı .bu duurumda ne yapmalıyım sence.
birde benim borçlarım var 5 ayrı bankaya ben 4 aydır çlışıyorum ve 2 bankanın borcunu taksitlendirdim ödüyorum fakat hepsini aynı anda ödeyecek durumda değilim.geçen hafta borcunu ödeyemediğim banka maaşımın bir kısmına haciz koydurmuş buna da moralim çok bozuldu.işle ilgili bununla ilgisi olmayan sorunlar oldu ama şimdi iyi gibi Allah a şükür. evde aile yaşantımız düzgün değil ve ben 29 yaşımdayım.
yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal derler ya öyle bir durumdayım.bende ne yapacağımı şaşırdım esmalardan çkeiyorum işimde yükselmek için hem sevilmek için iyi ahlaklı olmak için vs. eskisiyle barışmak için hani çok kötü değil belki ama ben çok bunalıyorum ne yapayım sence

Canım öncelikle ne desem geçmiş olsun mu desem bilemedim ama sen esmalarına dualarına devam et bırakma canım Allah büyüktür.

Borcu çok olup ödeyemeyecek olanlar bu simi şerif listesini vird edinip her gün gücü yettiği kadar okursa kısa zamanda ona CENABI HAKK borcunu ödetecek ve bundan kurtaracak rahmet ve servet kapılarını açar.İnşaallah.

“Ya Barie fela şeye küfüvvühü bizatihi vela imkane livasfihi”

Kaynak:Gizli İlimler (Mustafa İloglu)

Bir insanın hiçbir şekilde ödeme imkanı bulamaycağı şekilde borcu olursa Allahü Teâlânın ” Yâ Kebir celle celalühü” İsmi şerifini her gün 360 defa yada en fazla (10.000-10 bin) defa okursa,ve buna 21 yada 41 gün devam ederse borçlarından kurtulur.Allahın izni ve yardımıyla .

Ey büyük Zat! Akılların,büyüklüğünü vasfetmeye yol bulmadığı Zat ancak Sensin .Ya Kebir !”

Borçlarından kurtulmak isteyenler yatsı namazından sonra yada vitir namazından önce 2 rekat namaz kılsın eğer okuyabilirse Fatihadan sonra bu ayeti kerimleri 5 defa okusun.Namaz bittikten sonra borçlarından kurtulmayı Yüce Allahtan istesin.Bu namazı kılmayanlar.Bu âyeti keimleri her gün 7-21-41 yada 100 defa okumaya gayret etsinler.

“Kulillâhumme mâlikel mulki tû’til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâ’(teşâu), ve tuizzu men teşâu ve tuzillu men teşâ’(teşâu, bi yedikel hayr(hayru), inneke alâ kulli şey’in kadîr(kadîrun).”

“Tûlicul leyle fîn nehâri ve tûlicun nehâra fîl leyl(leyli), ve tuhricul hayya minel meyyiti ve tuhricul meyyite minel hayy(hayyi), ve terzuku men teşâu bi gayri hısâb(hısâbın).”

“ De ki: “Mülkün mâliki olan Allah’ım. Mülkü dilediğine verirsin ve dilediğinden mülkü alırsın. Ve dilediğini azîz kılarsın ve dilediğini zelil edersin. “Hayır” senin elindedir. Muhakkak ki sen herşeye kaadirsin.”

“Geceyi gündüzün içine sokarsın ve gündüzü gecenin içine sokarsın. Canlıyı ölüden çıkarırsın ve ölüyü canlıdan çıkarırsın. Ve dilediğin kimseyi hesapsız rızıklandırırsın.”

Duanın tamamı arapça:

canım çok sağol "Bir insanın hiçbir şekilde ödeme imkanı bulamaycağı şekilde borcu olursa Allahü Teâlânın ” Yâ Kebir celle celalühü” İsmi şerifini her gün 360 defa yada en fazla (10.000-10 bin) defa okursa,ve buna 21 yada 41 gün devam ederse borçlarından kurtulur.Allahın izni ve yardımıyla ."
bunu deneyebilirim . çok sağol :KK16:

Canım öncelikle ne desem geçmiş olsun mu desem bilemedim ama sen esmalarına dualarına devam et bırakma canım Allah büyüktür.

Borcu çok olup ödeyemeyecek olanlar bu simi şerif listesini vird edinip her gün gücü yettiği kadar okursa kısa zamanda ona CENABI HAKK borcunu ödetecek ve bundan kurtaracak rahmet ve servet kapılarını açar.İnşaallah.

“Ya Barie fela şeye küfüvvühü bizatihi vela imkane livasfihi”

Kaynak:Gizli İlimler (Mustafa İloglu)

Bir insanın hiçbir şekilde ödeme imkanı bulamaycağı şekilde borcu olursa Allahü Teâlânın ” Yâ Kebir celle celalühü” İsmi şerifini her gün 360 defa yada en fazla (10.000-10 bin) defa okursa,ve buna 21 yada 41 gün devam ederse borçlarından kurtulur.Allahın izni ve yardımıyla .

Ey büyük Zat! Akılların,büyüklüğünü vasfetmeye yol bulmadığı Zat ancak Sensin .Ya Kebir !”

Borçlarından kurtulmak isteyenler yatsı namazından sonra yada vitir namazından önce 2 rekat namaz kılsın eğer okuyabilirse Fatihadan sonra bu ayeti kerimleri 5 defa okusun.Namaz bittikten sonra borçlarından kurtulmayı Yüce Allahtan istesin.Bu namazı kılmayanlar.Bu âyeti keimleri her gün 7-21-41 yada 100 defa okumaya gayret etsinler.

“Kulillâhumme mâlikel mulki tû’til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâ’(teşâu), ve tuizzu men teşâu ve tuzillu men teşâ’(teşâu, bi yedikel hayr(hayru), inneke alâ kulli şey’in kadîr(kadîrun).”

“Tûlicul leyle fîn nehâri ve tûlicun nehâra fîl leyl(leyli), ve tuhricul hayya minel meyyiti ve tuhricul meyyite minel hayy(hayyi), ve terzuku men teşâu bi gayri hısâb(hısâbın).”

“ De ki: “Mülkün mâliki olan Allah’ım. Mülkü dilediğine verirsin ve dilediğinden mülkü alırsın. Ve dilediğini azîz kılarsın ve dilediğini zelil edersin. “Hayır” senin elindedir. Muhakkak ki sen herşeye kaadirsin.”

“Geceyi gündüzün içine sokarsın ve gündüzü gecenin içine sokarsın. Canlıyı ölüden çıkarırsın ve ölüyü canlıdan çıkarırsın. Ve dilediğin kimseyi hesapsız rızıklandırırsın.”

Duanın tamamı arapça:

canım çok sağol "Bir insanın hiçbir şekilde ödeme imkanı bulamaycağı şekilde borcu olursa Allahü Teâlânın ” Yâ Kebir celle celalühü” İsmi şerifini her gün 360 defa yada en fazla (10.000-10 bin) defa okursa,ve buna 21 yada 41 gün devam ederse borçlarından kurtulur.Allahın izni ve yardımıyla ."
bunu deneyebilirim . çok sağol :KK16:

Allah'ım yar ve yardımcın olsun canım inşallah :KK16:

Kizlar yeni topik hayirli olsun...bende birkac kelam yazmak istiyorum
istedigin bir seyin olmasi icin abdest alip sonra 66 afet ihlas okuyup arkasindan 134 adet ya samet esmasini cekin

evlenmek istedigin kisi icin de 3025 adet ya mucib okuyup allahim filancanin sevgisini bana nasip et kalbini bana bagla de (ya mucib anlami dualari kabul eden demek ven her duadan sonra bu esmayi cekiyorum )

güzel bir esma sık sık hatırlayacağım.

evet bir an insanın gözü korkuyor pörtlüyor gözü :KK53:
ama denedim çokta zorlamıyor dua gibi uzun olsa çok zorlardı eminim tavsiye ederim :KK9:

Benden kısa bir öneri gönlünden hep hayırlısını dile ve İstihare duası çok güzel anlamlar içeriyor niyetin hep hayırlısı olsun.

X