Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Cok guzel bir topik olmus, emegi gecenlere tesekkur ediyorum.
Benim ricam birinin aramasini istiyorsak hangi esmayi okumaliyiz?

Cok guzel bir topik olmus, emegi gecenlere tesekkur ediyorum.
Benim ricam birinin aramasini istiyorsak hangi esmayi okumaliyiz?

Özellikle bunun için bir esma var mı bilemiyorum ama Ya Vedud : Sevmek sevilmek için , Ya Cami : Bir araya getiren birleştirendir , Ya Muiyd : Elinden çıkanın sana dönmesini sağlar

Bu kişiyi düşünerek gün içinde sayısız bu esmaları zikredebilirsiniz.

Bir de şunu önerebilirim. Araması istenilen kişinin araması adına uzaktan telkin gönderebilirsiniz bunun varsa o kişinin fotoğrafı, eger fotoğraf mevcut degilse yüksek motivasyon ile imajinasyon ile sağlayabilirsiniz.. Beni ara gibi mesaj gönderebilirsiniz bunun şu şekilde yapmalısınız; kişinin resminde tam iki kaşı arasına bakarak 86 kere Ya Vedud-ul El Camii, hemen ardından 51 kez Ya Rahman esmasını okuyup kişiye doğru üfleyin resim yoksa aynı işlemi imaje ederek yapın akabinde beni ara vs gibi dilediginiz telkini verin..

Aslinda durum biraz karisik:)) henuz gormedigim biri, bir tanidik araciligiyla tanistirilacaktik. Karsi tarafta numaram var ama hala aramadi. Araci olan akrabamizi da arayip soramiyorum cekindigim icin. Hic degilse manevi olarak hizlandirayim demistim olmayanda da vardir bir hayir diyelim..

Peki bu esma okumanın belli bir uygulanış biçimi, kuralı vs var mı?

Anladığım kadarıyla sizinkisi görücü usulü bir durum. Evlilik ve kısmet için çeşitli okumalar var önceki sayfalarda paylaştık. Bu duaları okuyup hayırlı kısmetime diye niyet edin. Bu kişi sizin için hayırlıysa eğer sizi arayacaktır. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Peki bu esma okumanın belli bir uygulanış biçimi, kuralı vs var mı?

Canım normalde var evet, her esmanın kendine ait bir gezegen saati ve okuma adedi vardır. Okuma adetleri yazılı burda. Ben genelde aklıma geldikçe sayısız okurum ama siz adetlerince okuyabilirsiniz.

Suan icin sadece cepten girebildigim icin siteye sayfalari cok hizli okuyamiyorum. Yavas yavas ilerledikce denk gelirim sanirim:) tekrar tesekkur ederim..

“Yâ Selam celle celalühü” her gün (131) defa zikrine okumaya devam eden kişi bekar ise enkısa evlenmek nasip olur.Evli biri bu ismi zikretmeye devam ederse ömrü boyunca mutlu olur.

Bu ismi her gün (131) defa “Ya Selam celle celaühü” şeklinde zikretmeye devam eden kişi her türlü kazadan korunur.Ayrıca bütün işlerinde başarılı olur.

Ben de bu topiği çok sevdim. Her zaman yazmıyorum ama sürekli takipteyim. Kızlar ben de bir hususta istihareye yatacağım. İstihare ilgili farklu dualar paylaşımlar oldu topikte. Akşam hepsini okuyuo bi karar vericem.

Ben de bu topiği çok sevdim. Her zaman yazmıyorum ama sürekli takipteyim. Kızlar ben de bir hususta istihareye yatacağım. İstihare ilgili farklu dualar paylaşımlar oldu topikte. Akşam hepsini okuyuo bi karar vericem.

İnşallahh niyetinizi görürsünüz rüyanızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…