Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Canım benim çok acil bir istek duasına ihtiyacım var.Istediğim şeyin gerçekleşme ihtimalı var ,çok küçük bir ihtimal ama Allah'tan umut kesilmez.sabahtan beri şeytanın vesvesine kanıp umutsuzluğa kapıldım ve hatta ağladım.çok etkili bir dua olmalı ama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah sonumuzu hayır etsin ve bu ceremeden en kısa zamanda kurtarsın bizi inşallah, gönlümüzdeki niyetlerimize de en kıısa zamanda en güzel şekliyle kavuşmayı nasip etsin inşallaaaahhhh ve inşallah şuan eşref saatime denk gelir. Amin :KK16:

pericim nette araştırdım ama tam olarak bişey bulamadım....
alacağım var,1 yıldır bekliyorum....alacağımı tez zamanda alabilmek için bir dua varmı bildiğin......

evlenmek için ne okumalıyız kesın ve net

Arkadaşlar kesin ve net diye birşey yoktur, Allah dilerse kabul eder zamanı geldiğinde kabul eder ama hiçbirşey kesin ve net değildir. Biz kul olarak duamızı eder tedbirimizi alırız takdir Allah'ındır.

Evlilik ve hayırlı eş için duaları paylaştık sayfanın başındaki search kısmına yazıp taratın. Allah kabul etsin ..

Canım benim çok acil bir istek duasına ihtiyacım var.Istediğim şeyin gerçekleşme ihtimalı var ,çok küçük bir ihtimal ama Allah'tan umut kesilmez.sabahtan beri şeytanın vesvesine kanıp umutsuzluğa kapıldım ve hatta ağladım.çok etkili bir dua olmalı ama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Zeynepciğim her dua etkilidir şüphesiz. Ettiğimiz dualar istediğimiz zamanda istediğimiz şekilde gerçekleşmezse bu duanın etkisizliğinden değil istediğimiz şeyin nasibimiz olmamasından ya da henüz vakti olmadığındandır. Lütfen öncelikle bunun bilincinde olalım yoksa ilerleyen zamanlarda umudunuzu hepten kaybedip dualardan hepten soğursunuz ..

Dua ederken her zaman kabul olacağına inanarak okuyun çünkü vereceği hiçbirey Allah'a ağır gelmez. İsteğinizin olması için hergün 21'er adet Fatiha- İhlas- Ayetel kürsü - Tefriciye okuyabilirsin.

Niyetlerin gerçekleşmesi için Çok Faydalı bir dua..
Öncesinde Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır, bir de 2 rekat hacet namazı kılarsanız çok daha iyi olur.Hacet namazının bitiminde dileğinizi de isteyin.Daha sonra Peygamber efendimize salavat getirilir.Tesbihe okumaya başlamadan evvel ve okuma bitince niyetinizi tekrarlayın.Birinin sevgisini kazanmak için okumak istiyorsanız kişinin adıyla birlikte anne adını da söylemeniz daha iyi olur.Okuma günü için de perşembeyi cumaya bağlayan geceyi tercih edebilirsiniz.

99'luk bir tesbihin her bir tanesine 3 ihlas bir fatiha okunur Tesbihin imamesine yani en uçtaki uzun boncuğa da okunur (yani her bir tesbih tanesine 3ihlas 1fatiha okunacak. toplam 300 ihlas 100 fatiha olmuş olacak). Kibleye doğru yüksek bir yere asılır. Niyet gerçekleşene kadar o tesbih duvarda asılı kalacak kimse indirmeyecek. Niyet gerçekleşincede 41 tesbih satın alınır birilerine ya da camiye bağışlanir. Asılı tesbih de yerinden alınır. Asılı tesbihi kullanmaya devam edebilirsiniz.

ben dün yaptım canım rüyamda tüfek gördüm ilk uyanında demekki olumsuz diye düşündüm sonra akşam manasına baktım kimisinde iyi şeyler yazıyor kimisinde olumsuz şeyler. birde ben yatınca böyle bi türlü rahat uyuyamıyorum bu yüzden de pek bişey anlamıyorum

Canım korkma istihare yaptığında görmen gerekeni görürsün emin ol.

ben dün yaptım canım rüyamda tüfek gördüm ilk uyanında demekki olumsuz diye düşündüm sonra akşam manasına baktım kimisinde iyi şeyler yazıyor kimisinde olumsuz şeyler. birde ben yatınca böyle bi türlü rahat uyuyamıyorum bu yüzden de pek bişey anlamıyorum

Canım 7 gece devam et, hiçbirşey anlamasan da sabah uyandığında huzursuz uyanmak şerre, huzurlu uyanmak ise hayra yorumlanır burdan da anlam çıkarabilirsin

Çeşitli durumlara göre aşağıda tecrübe edilmiş esmalar vardır.Siz de istek ve ihtiyaçlarınızın giderilmesi için bu zikir tekniklerinden yararlanabilirsiniz.

Sağlıklı bi ömür için; El-Vasi C.C. 137

İyi bir idareci olmak için;El-Vali C.C.(47)

Yeni bir iş kurmak için;El-Hakem c.c(68)

Küsleri barıştırmak için:El-Câmi c.c(114)

Bolluk ve bereket için:El-Hamid c.c(68)

Bedenen güçlü olmak için:El-Kaviyy c.c(117)

Sevmek ve sevilmek için:El Vedûd c.c (20)

Daima yükselmek için:El-Muakaddim c.c(184)

Birinin elinizden tutması için;El-Veliyy c.c(45)

Her meselenin çözümü için;Ez-Zahir c.c(1106)

Birilerine iyilik yapmak için:El-Lâtif c.c(129)

İlim ve irfanınızın artması için:El-Alim c.c(150)

Cesur ve atılgan olmak için;El-Kahhar(306)

Alacaklarınızı tahsil etmek için;El-Bâis c.c(573)

Hafızanızın kuvvetlenmesi için:El-Hâbir c.c(812)

İzzet ve şerefinizin artması için:ElMecid c.c(57)

Agır hastalıklardan korunmak için:El-Mü’min c.c(136)

İkna kabiliyetinizin yükselmesi için;El-Azim c.c(1020)

Kaybettiğiniz bir şeyi bulmak için:ElVâcid c.c(14)

Üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmak için:El-Hâlık c.c(731)

Yaşamda neşeli ve enerjik olmak için:El-Hayy c.c(18)

İşlerinizde daha başarılı olmak için:El-Muhyi c.c(68)

Kötü alışkanlıklardan kurtulmak için:Er-Reşid c.c(514)

Kötü birinin uzaklaştırılması için;El-Muahhir c.c(846)

Zekanızın daha kuvvetli olması için:El-Muhsi c.c(148)

Her hangi bir hedefe ulaşmak için:El-Musavvir c.c(336)

Eşiniz ile aranızın daha iyi olması için:El-Muksit c.c(209)

Hatırı sayılır insanların sizi sevmesi için:El-Vali c.c(47)

Şansının ve talihinizin açılması için; El-Şekur c.c(526)

Elinizdeki fırsatları değerlendirmek için:El-Muiyd c.c(124)

Elinizdeki bir şeyi muhafaza etmek için;Er-Rakib c.c(312)

İhtiyacınız olan bir şeyi elde etmek için:El-Mukit c.c(550)

Arzu ve isteklerinizin kabulü için:El-Mücib c.c(55)

İşinizde yükselmek ve kariyer yapmak için:Er-Rafi c.c(351)

Çocuklarınızın size daha itaatkar olması için;El-Hadi c.c(20)

Maddi ve manevi anlamda güçlü olmak için;El-Metin c.c(500)

Sizde eksik olan bir şeyin tamamlanması için:El-Cebbar c.c(206)

Şefkatli ve merhametli olmak için:Er-Rahim,Er-Rahman c.c 618)

Aranız açık bir arkadaşınızla barışmak için ;Celle celalühü (okunabildiği kadar)

İnsanlar arasında başı dik ve alnı açık gezmek için;El-Hasib c.c(80)

Size zarar verecek kişilerin sizden uzaklaşması için ;Ed-Dârr c.c(1001)

Başkalarının duygu ve düşüncelerini anlamak için;El-Müheymn c.c(145)

Birinin gücü ve varlığı karşısında zayıf kalmamak için; El-Müzill c.c(770)

Başladığı bir işi başarıyla sonuna kadar götürmek için;El-Vekil c.c(66)

Zihinsel,ruhsal ve bedensel olarak organize olmak için;El-Kayyum c.c(156)

Her hangi bir konuda haklı olduğunuzu ispatlamak için;El-Hakem c.c(68)

Birine yaptırmak istediğiniz işinizin kolaylıkla olması için:El-Rezzak c.c(308)

Maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşmemek için:El-Muğni;En- Nâfi c.c (sayıları kadar)El-Muğni 1100,En -Nâfi (201)

olmadık yerden başınıza felaketlerin gelmemesi için;El-Mâni c.c(161) Es-Selâm (131)

kızlar bende istihareye yatmak istiyorum ama biraz korkum var :KK43:

canim bir de aksam yatsidan sonra 145 defa ya muheymin cekip kimseyle konusmadan sag tarafina yatarsan ruyanda olucalari gorursun, niyetlenip de yatabilirsin sunun sonucu nasil olacak die ama rahat uyumaya calis yani ne gorcem die dusunup yatma 7 gece devam et

canim bir de aksam yatsidan sonra 145 defa ya muheymin cekip kimseyle konusmadan sag tarafina yatarsan ruyanda olucalari gorursun, niyetlenip de yatabilirsin sunun sonucu nasil olacak die ama rahat uyumaya calis yani ne gorcem die dusunup yatma 7 gece devam et

anladım canım teşekkür ederim denicem inşallah

belki dediginiz de haklisiniz ama malesef hayat her zmn oyle degil, sonucta aile de onemlidir herseyi biranda yikip gidemezsiniz hele anne baba hakki diye birsey var, anne baba bedduasi alan kimse hayati boyunca mutlu olamaz bunun orneklerini cok gordum cevremde
gencseniz ailenize ben istiyorum diyip cikismaniz zor ama belli bir yasta orta yolu daha kolay bulursunuz
yada bazi gelenekler gorenekler, hintli cok arkadasim var ozellikle calisma arkadaslarimdan biri sevdigi kizi ailesi istemedi ayni kasttan olmadigi icin ve ayrilmak zorunda kaldi onlarda anne babaya karsi geldinmi evlatliktan reddedilirsin sonuncda gitti ailesinin istedigi insanlar evlendi
sonucta bu isler hem nasip kismet isi de
ama aileinin istemiyor diye birakan adam adam degildir falina da pek katilmiyorum, yasadiginiz sartlar, hayat, kulturel farklilik, dil din farkliligi bircok etken yuzunden aileler onyargili olup evlatliktan reddetmekle tehdit ediyorlar ki yapanlar var ve aileni seni buyutup bugunlere getiren aileni bir anda silip atmak kolay bisi degil, Allah kimsenin basina vermesin

ailesinin lafından çıkmayan adam o zaman dışardan bir kızla tanışıp evlenme teklif etmeyecek,ümit vermeyecek, oyalamayacak! gidecek anasının bulduğu kızı alacak! milletin kızının canı yok mu peki? bizim canımız acımıyor mu , biz ana baba evladı değil miyiz bizim anamızın babamızın hiç mi hakkı yok ki bizde canımızı böyle kolayca yakıyorlar? o ana babalarinsan olsalar zaten kendi evlatlarını düşündükleri kadar başkalarının evlatlarını da düşünürler, canını yakmazlar! sırf hasetlik olsun diye bizi gavur evladı gibi görüp eziyet ediyorlar, oğulları da sonra anam babam istemedi diye bırakıyor ! bu ne şimdi? ana baba hakkı bu değil arkadaşım! asıl kul hakkıdır bir kıza ümit verip tam evlenecekken vazgeçmek... biz de bir erkek anasını babasını laf olsun diye reddetsin demiyoruz, adam olan verdiği sözden dönmez , iki tarafı da idare eder, yada madem dönecek o zaman gidecek anasının bulduğu, uygun gördüğü kızı alır, milletin evladının da canını yakmaz ailesi ile bir olup! yakarsa da Allahü teala görür , ne o ailenin ne de o adamın yanına bırakmaz alıverir hakkını ! inşallah!

Çeşitli durumlara göre aşağıda tecrübe edilmiş esmalar vardır.Siz de istek ve ihtiyaçlarınızın giderilmesi için bu zikir tekniklerinden yararlanabilirsiniz.

Sağlıklı bi ömür için; El-Vasi C.C. 137

İyi bir idareci olmak için;El-Vali C.C.(47)

Yeni bir iş kurmak için;El-Hakem c.c(68)

Küsleri barıştırmak için:El-Câmi c.c(114)

Bolluk ve bereket için:El-Hamid c.c(68)

Bedenen güçlü olmak için:El-Kaviyy c.c(117)

Sevmek ve sevilmek için:El Vedûd c.c (20)

Daima yükselmek için:El-Muakaddim c.c(184)

Birinin elinizden tutması için;El-Veliyy c.c(45)

Her meselenin çözümü için;Ez-Zahir c.c(1106)

Birilerine iyilik yapmak için:El-Lâtif c.c(129)

İlim ve irfanınızın artması için:El-Alim c.c(150)

Cesur ve atılgan olmak için;El-Kahhar(306)

Alacaklarınızı tahsil etmek için;El-Bâis c.c(573)

Hafızanızın kuvvetlenmesi için:El-Hâbir c.c(812)

İzzet ve şerefinizin artması için:ElMecid c.c(57)

Agır hastalıklardan korunmak için:El-Mü’min c.c(136)

İkna kabiliyetinizin yükselmesi için;El-Azim c.c(1020)

Kaybettiğiniz bir şeyi bulmak için:ElVâcid c.c(14)

Üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmak için:El-Hâlık c.c(731)

Yaşamda neşeli ve enerjik olmak için:El-Hayy c.c(18)

İşlerinizde daha başarılı olmak için:El-Muhyi c.c(68)

Kötü alışkanlıklardan kurtulmak için:Er-Reşid c.c(514)

Kötü birinin uzaklaştırılması için;El-Muahhir c.c(846)

Zekanızın daha kuvvetli olması için:El-Muhsi c.c(148)

Her hangi bir hedefe ulaşmak için:El-Musavvir c.c(336)

Eşiniz ile aranızın daha iyi olması için:El-Muksit c.c(209)

Hatırı sayılır insanların sizi sevmesi için:El-Vali c.c(47)

Şansının ve talihinizin açılması için; El-Şekur c.c(526)

Elinizdeki fırsatları değerlendirmek için:El-Muiyd c.c(124)

Elinizdeki bir şeyi muhafaza etmek için;Er-Rakib c.c(312)

İhtiyacınız olan bir şeyi elde etmek için:El-Mukit c.c(550)

Arzu ve isteklerinizin kabulü için:El-Mücib c.c(55)

İşinizde yükselmek ve kariyer yapmak için:Er-Rafi c.c(351)

Çocuklarınızın size daha itaatkar olması için;El-Hadi c.c(20)

Maddi ve manevi anlamda güçlü olmak için;El-Metin c.c(500)

Sizde eksik olan bir şeyin tamamlanması için:El-Cebbar c.c(206)

Şefkatli ve merhametli olmak için:Er-Rahim,Er-Rahman c.c 618)

Aranız açık bir arkadaşınızla barışmak için ;Celle celalühü (okunabildiği kadar)

İnsanlar arasında başı dik ve alnı açık gezmek için;El-Hasib c.c(80)

Size zarar verecek kişilerin sizden uzaklaşması için ;Ed-Dârr c.c(1001)

Başkalarının duygu ve düşüncelerini anlamak için;El-Müheymn c.c(145)

Birinin gücü ve varlığı karşısında zayıf kalmamak için; El-Müzill c.c(770)

Başladığı bir işi başarıyla sonuna kadar götürmek için;El-Vekil c.c(66)

Zihinsel,ruhsal ve bedensel olarak organize olmak için;El-Kayyum c.c(156)

Her hangi bir konuda haklı olduğunuzu ispatlamak için;El-Hakem c.c(68)

Birine yaptırmak istediğiniz işinizin kolaylıkla olması için:El-Rezzak c.c(308)

Maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşmemek için:El-Muğni;En- Nâfi c.c (sayıları kadar)El-Muğni 1100,En -Nâfi (201)

olmadık yerden başınıza felaketlerin gelmemesi için;El-Mâni c.c(161) Es-Selâm (131)

çok teşekkürler paylaşım için, Allah dualarımızı kabul etsin inşallah.

X