Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Selamun aleyküm kızlar uzaktan uzağa takipteyim konuyu bu konu süper :) ama perican sana birşey sormak istiyorum saniyorum samsundasin burda önerebileceğin bir yer var mı taşlarla ilgili?

12-01-2015 ♥

Merhabaaa

Ben yay burcuyum inanilmaz karamsarim ve iradem saglam degil herseyi kafama takip cok uzuluyorum :KK43: sence ne yapmam gereklii

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım benim sayfanın başlarında burçlarla ilgili bir yazı var ordan burcunun esmasını bulup oku bir de olumlamasını yap. Benim size en büyük önerim elbette esmalardır. Bunu bayağı paylaştım burda. Sayfanın search kısmına esmalar yazarsanız paylaştıklarım karşınıza çıkar. Ordan kendinize uygun esmaları seçin canım.

Boşuna öğretmen olmak istemiyoruz bacıııı :KK9::KK9: Ruhumda var öğreticilik :KK9: Ben birşeyi öğrendim ve faydasını gördüysem herkes faydalansın isterim çünkü muhakkak hepimizin küçüklü büyüklü sıkıntıları vardır .. Ben bu sıkıntılardan kurtulmanıza bir nebze katkıda bulunabilirsem ne mutlu bana .. Bir Allah razı olsun dersiniz dünyalar benim olur ..

Bir de şu fal sitelerinde yüksek rakamlarla yok dua vericem kesin dönecek diye ortalıkta cirit atanlara tepki olarak açtım bu topici biraz da .. Kesin diye birşey yoktur çünkü, insanlar bi ümit onlara gidip hem paralarını hem umutlarını kaybediyor yazıktır günahtır vicdanım el vermiyor bu duruma Allah hepsini ıslah etsin ..

amiiin..
ben şahsen fal durumlarına pek girişmiyorum dediğin gibi ne geliyosa allahtan geldiğine inanlardanım..evet dediğin gibi herkesin öyle sorunları varki dertsiz insan yok allahım hepimize hayırlısına versin çözümlerini versin..
ruhundaki öğreticilik duygusuna hayran kaldım inan..
annemde kuran öğreniyor gittiği kuran kursundaki öğretmen pek öğretici değil annemde kursa gitmeyi bırakmadı fakat bi çok şeyi bizim apartmanda bi abla var saolsun o öğretti öğetiyor ve deyişim o ki senin öğreticilik ruhunu annem görse hiiiç peşini bırakmaz çünkü annemde bi o kadar azimli..

evet ben bekliyorum şahsen bebegim yok şuan hamilede değilim bir düşük yaptım uzaktan takip ediyorum sizi ama daha doru düzgün yazmak nasip olması bu arada merhaba :KK1::KK1:

Merhaba tekrardan :) Öncelikle geçmiş olsun yaşadığınız durum için. İnşallah rabbim en hayırlısını nasip eder. Sizin konunuz aklımda ona hemen bakıp yazacağım. Allah bizlere de böyle tombiş pamıkk gibi bebişler nasip etsin :KK16:

Merhaba kızlar, ben de burda yazan güzel bilgiler için hepinize çook teşekkür ediyorum =) kişisel gelişim işine fena halde kafayı takmış biri olarak buaralar nuray sayarının kitabını okuyorum, bundan önce de serpil yılmazın mucizeler inananlar için gerçekleşir kitabını okudum. Genel görüş olarak sürekli olumlamalar yapmak, istediğiniz şeylere sahipmişsiniz gibi hayal etmek, teşekkür etmek, affetmek, dua etmek ve herşeyi Allahtan istemekten bahsediliyor, ama olumlama yaparken bıkmadan usanmadan devam etmek gerekiyormuş, pes etmek yok...Rabbim istediğimiz tüm güzellikleri nasip eder inşallah:KK16:

Aynen canım benim özellikle ilk 21 gün olumlamaları kesintisiz devam ettirip beyine komut göndermek gerek. İnsanlara başlarda sahip olmadığı şeyleri sahipmişiz gibi söylemek garip geliyor ama kaybedecek hiçbir şeyiniz yok deneyin diyorum.

Merhaba tekrardan :) Öncelikle geçmiş olsun yaşadığınız durum için. İnşallah rabbim en hayırlısını nasip eder. Sizin konunuz aklımda ona hemen bakıp yazacağım. Allah bizlere de böyle tombiş pamıkk gibi bebişler nasip etsin :KK16:

saol canım benim evet gercekten cevaplarsan çok mutlu olucam :KK31:

evet ben bekliyorum şahsen bebegim yok şuan hamilede değilim bir düşük yaptım uzaktan takip ediyorum sizi ama daha doru düzgün yazmak nasip olması bu arada merhaba :KK1::KK1:

Çocuğu olmayan eşler,her gün 731 defa “Yâ Hâlık celle celalühü” okumaya devam ederlerse,Allahü Teâlâ’nın izniyle çocuk sahibi olurlar.
21 defa “Ya Müsavvir Celle Celalühü”

Çocuğu olmayan kimseler 4 Cuma üste üste 1000 defa “YA EVVEL CELLE CELALÜHܔdiye samimiyetle zikretse,Allah yanında duası kabul olur ve eğer tıbbi bir engeli yoksa,Allah’ın izniyle ve kudretiyle çocuk sahibi olurlar.

Çocuğu olmayanlarher gün 100 defa enbiyâ Sûresi 89.âyet olan aşağıdaki âyet-i Kerimeyi 100 defa okur.
“Bismillahirrahmanirrahim.Rabbi lâ tezerni ferden ve ente hayrül vârisin.”

Canım bir de hamile bir kadın çocuğunu düşürmekten korkarsa, Ya Mubdi esmasını 99 kez okur ve işaret parmağını karnı üzerinde dolaştırırsa çocuk düşmekten kurtulur.

Selamun aleyküm kızlar uzaktan uzağa takipteyim konuyu bu konu süper :) ama perican sana birşey sormak istiyorum saniyorum samsundasin burda önerebileceğin bir yer var mı taşlarla ilgili?

12-01-2015 ♥

Evet canım Samsunluyum daa :KK9: Hemsehri miyiz yoksa ?

Canım Samsunda tavsiye edeceğim, Yabancılar pazarının kurtuluş parkı girişi var ya meydan tarafında kalan giriğ kapısı ordan gir, sola dön orda bir taş satan mağaza var, hatta kapısının önünde kocaman pırıl pırıl bir ametist kütlesi var görmemen mümkün değil. orayı tavsiye ederim ben de ordan aldım

amiiin..
ben şahsen fal durumlarına pek girişmiyorum dediğin gibi ne geliyosa allahtan geldiğine inanlardanım..evet dediğin gibi herkesin öyle sorunları varki dertsiz insan yok allahım hepimize hayırlısına versin çözümlerini versin..
ruhundaki öğreticilik duygusuna hayran kaldım inan..
annemde kuran öğreniyor gittiği kuran kursundaki öğretmen pek öğretici değil annemde kursa gitmeyi bırakmadı fakat bi çok şeyi bizim apartmanda bi abla var saolsun o öğretti öğetiyor ve deyişim o ki senin öğreticilik ruhunu annem görse hiiiç peşini bırakmaz çünkü annemde bi o kadar azimli..

İnşallah bir gün annenle de tanışmak nasip olur :)

Çocuğu olmayan eşler,her gün 731 defa “Yâ Hâlık celle celalühü” okumaya devam ederlerse,Allahü Teâlâ’nın izniyle çocuk sahibi olurlar.

Çocuğu olmayan kimseler 4 Cuma üste üste 1000 defa “YA EVVEL CELLE CELALÜHܔdiye samimiyetle zikretse,Allah yanında duası kabul olur ve eğer tıbbi bir engeli yoksa,Allah’ın izniyle ve kudretiyle çocuk sahibi olurlar.

Çocuğu olmayanlarher gün 100 defa enbiyâ Sûresi 89.âyet olan aşağıdaki âyet-i Kerimeyi 100 defa okur.

Canım bir de hamile bir kadın çocuğunu düşürmekten korkarsa, Ya Mubdi esmasını 99 kez okur ve işaret parmağını karnı üzerinde dolaştırırsa çocuk düşmekten kurtulur.

saol canım benim çok saol :KK54:

İnşallah bir gün annenle de tanışmak nasip olur :)

inşallah sen samsundaymışssın heralde güzeldir oralar :KK12:
hayırlı eş için okuna esma hangisi yani gün içerisinde hangi esmayı söyleyelim perican :KK34:
yani şöyle söyliyim hayatımda biri var onun hayırlımı o açıdan söyleyeceğim bi esma hangisini öğrenirsin hocam :KK9:

saol canım benim çok saol :KK54:

Ne demek canım benim inşallah en kısa sürede güzel haberlerini alırız, biz de burda patik örmeye başlarız :emir_bebek:

Bir de her türlü dilek için günde 21'er adet Fatiha - İhlas - Ayetel kürsi - tefriciye okumanı öneririm. Bunlar en güçlü dualardır zaten.

Evet canım Samsunluyum daa :KK9: Hemsehri miyiz yoksa ?

Canım Samsunda tavsiye edeceğim, Yabancılar pazarının kurtuluş parkı girişi var ya meydan tarafında kalan giriğ kapısı ordan gir, sola dön orda bir taş satan mağaza var, hatta kapısının önünde kocaman pırıl pırıl bir ametist kütlesi var görmemen mümkün değil. orayı tavsiye ederim ben de ordan aldım

Ben samsunda yeniyim duydum ama daha hiç gitmedim oraya bulurum diye umuyorum :)

12-01-2015 ♥

Oy tolinim hoşgeldin :KK19: Canım günde 1000 kez okumak iyidir ama sayısız da okunabilir. Ben 1000 kez okuyordum şimdi sayısız okumaya başladım çünkü dilim öyle alıştı ki kendimi durduramıyorum :KK9::KK9:

Canım okuma için belli bir niyetin varsa bunu dile getir, mesela filancanın sevgisini benim üzerime çek, kalbi benim sevgimle dolsun gibi .. Burda anne ismiyle birlikte o kişinin adını anmanı tavsiye ederim, misal ayşe oğlu alinin gibi ..

Ya da tüm insanlar beni sevsin, herkesin sevgisini kazanayım gibi de niyetlenebilirsin.

topık cok guzel olmus takıpteyım bundan sonra:KK16:
tamam bende baslıyım bugun bu esmayı cekmeye bakalım bende nasıl degısımler olucek:KK23::KK23::KK1:

Topiğinizi çok beğendim. Takipteyim. Ben de ya cami ya vedud esmasını yapmak istiyorum. Birinin kalbini dahaa çok kazanmak için. Ama bir çekincem var. Ya o kişi benim için hayırlı değilse. Birine yönelik dua etmekten biraz tereddüt ediyorum bu nedenle. Ama bi taraftan da istiyorum. 😊 böyle tereddüt ede ede yaşım 33 oldu.

Kızlar ben de ya cami ya vedud esmasını yapmak istiyorum ama bazı tereddütlerim var. Dua edeceğim kişi benim için hayırlı değilse diye korkuyorum. Ama gönlüm de onu istiyor.

topık cok guzel olmus takıpteyım bundan sonra:KK16:
tamam bende baslıyım bugun bu esmayı cekmeye bakalım bende nasıl degısımler olucek:KK23::KK23::KK1:

Dönüşün muhteşem olacak eminim :KK55::KK55: Aklına geldikçe bol bol oku yürürken otururken iş yaparken yatarken ..

Ben samsunda yeniyim duydum ama daha hiç gitmedim oraya bulurum diye umuyorum :)

12-01-2015 ♥

O zaman hoşgeldiniz Samsuna :) Çok kolay bir yer bahsettiğim. Tramvayın Cumhuriyet maydanı durağından sahil tarafına yani denizin olduğu yere doğru gidin. Orada büyük bir kapalı pazar bu bahsettiğim, kime sorsanız gösterirler

Topiğinizi çok beğendim. Takipteyim. Ben de ya cami ya vedud esmasını yapmak istiyorum. Birinin kalbini dahaa çok kazanmak için. Ama bir çekincem var. Ya o kişi benim için hayırlı değilse. Birine yönelik dua etmekten biraz tereddüt ediyorum bu nedenle. Ama bi taraftan da istiyorum. 😊 böyle tereddüt ede ede yaşım 33 oldu.

Canım o zaman ismine niyetlenmeden hayorlı kısmetim için diyerek oku, Allah senin gönlündekini biiyor ve senin için hayırlı olan bu kişiyse emin ol sana göndereceği kişi de odur

X