Dua kardeşliği

nurlum arkadaşımız için 183 fatiha ve de 60 tane ayetel kürsi kaldı almak isteyenlere duyurulur

Son düzenleme:

gökçe canım baktım baktım göremedim neden ağrıların var tatlım geçmiş olsun hastane falan demişsin Allah acil şifalar versin inşallah.

Allah kabul etsin gökçecim

aldıklarını hemen listeme ekliyorum

ve de çok geçmiş olsun Rabbim sana da şifalar versin canım
aminn bacımmmm...

gökçe canım baktım baktım göremedim neden ağrıların var tatlım geçmiş olsun hastane falan demişsin Allah acil şifalar versin inşallah.
daha iyimmm bacımmmm... boyun düzleşmiş hattaaa fizik tedavi verdi 3 aya geçmeyipde kireçleme artarsaa amelyatlık olabilir diye korkuttu beni zaten ağrılarım herşeye ispatlar nitelikde...
sonra sol dizkapağmın kıkırdağı erimiş yıpranmış ayakda duramıyorummm ne bilem yaşlılık işte...

sen de iyisindir inşallah bacım... arada sırada uğrarsın burda sanada dua ederiz inşallah hayırlı evlat versin allahım sanadaa.... durumunda iyidir inşallahh toparlandınmı iyicee.... bol bol meryem suresini ve el mübdi ismi celilini okumaya devam et bacımmm.. inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar veriri rabbbim....

farmasi bacımmm bir arada ben gibiii , bebişi olmayanlara , olmasını isteyipde olamayanlara ve kocası bebek istemeyenlere dua edelim mi????? anladın sen beniiii

elmayra 302 tane de ya basir ismi celilini çekiverir misin ?

ahh canım ya geçmiş olsun inşallah ameliyata gerek kalmadan iyileşirsin eğer ki hareket verdiyse dr sakın aksatma, skolyoz bile ameliyatlık diyorlar mesela hareketle düzeliyor hiç belli olmaz inşallah Allah şifa versin kuzum ya, Allah razı olsun canım bende yoğunluk var bu aralar düzene girdiğim an inşallah bende duaları paylaşırım inşallah. eskisine göre psikolojim biraz daha düzeldi, insan fiziksel daha çabuk iyileşiyor da içinden atamıyor bazı şeyleri, üzülme benimde eşim istemiyordu çok da katıydı , sonra bak herkes bebek soruyor şu çocuğa bak nekadar tatlı falan derken kabul etti nasıl olduysa, inşallah senin eşinde kabul eder hayırlısıyla isteyen herkesin bebeği olsun ama sağlıklı sıhhatli olsun, ben 6 ay beklemek zorundayım bazıları 3 ay diyor bazı dr lar 6 ay işte 4 ay sonrası kpss günü doğum yaparım :) oda olmaz en garantisi6 ay bekleyeceğiz çare yok.

nurlum için kişi başına 302 ya basir alıyoruz

bunun dışında kalan 173 fatiha ve de 50 ayetel kürsi kaldı paylaşmak isteyenlere duyurulur

arkadaşlar merhaba aynı bu arkadaş gibi benimde pazartesi günü için karar vermem gereken bir konu var ve ben ne yapacağımı bilmiyorum elim ayağıma dolaşmış durumda bana da yardım edebilir misiniz? bende sizin için dua okurum olur mu?

merhaba canım nurlum için şimdiden okuma işlemlerine katılmakla başlayabilirsin işe mesela

en azından 20 ayetel kürsi 20 fatiha ve de 302 tane ya basir ismini çekebilirsin

ne kadar dualarımıza çok katılım olursa o kadar çabuk biter ve bir sonraki duayı başlatmaya fırsat bulmuş oluruz

tamam ben bu gece bunlara bitirmiş olurum:) inşallah benim içinde pazartesi olmadan duaya başlayabiliriz hani derler ya hayat memat meselesi öyle birşey.

canım kusura bakma ben biraz kural çiğndm o zaman neyse bu seferlik böyle olsun da ben 170 bitirdim :)

bakalımmmm bacımmm ne denirki bilememm... bizimkide artık inannılmaz farklı değiştii (tütütüt maşallah)
çoluk çocuk istemeler benim yüksek lisans vs. araya girdi ya şimdi kariyermi engellemek adınamı yapyor bilememmmm herneyseee çocukda yaparım kariyerde derimmm tabi rabbim verirse sende sıkma canınıkiii dr abartmış bir çok kişi sen durumunda oldu ve üzerinden 1 regl geçip sonraa düzeni anlayınca yani en az 2 regl dönemiii geçinceee hallolur bak hopeforda öle oldu ecrindeee

sıkma canınııı olur hayırlısıyla inşallah

302 adet ya basiri okudum, Allah haırlı kararlar almasına yardımcı olsun inşallah.

olsun bakalım Allah kabul etsin

biz de diğer 170 ayetel kürsiyi tamamlamaya devam edelim

bende bugün ayetel kürsi okumaya çalışırım yarın sayısını söylerim okuyabilirsem. şimdi yoğunluk var okurum derim okuyamam mahcup olmayım.

ama tekrar bebeğini kaybetme riski olurmuş Allah korusun 6 ay düşünme dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…