Dua kardeşliği

Hoşbuldum canım

lütfen beni de unutmayın arkadaşlar ben hergün buraya girmeye çalışıp dua edicem:) insanların birbirine olan duası daha çok kabul oluyor hem insan paylaşmayı da öğreniyor ben bu topikten haberdar değildim hiç artık takipteyim:)

bende bugün ayetel kürsi okumaya çalışırım yarın sayısını söylerim okuyabilirsem. şimdi yoğunluk var okurum derim okuyamam mahcup olmayım.

canım bu tip paylaşımlarda hepimizin kaygısı var muhakkak okuyamazsam diye 50 - 100 alacağımıza 10 -20 alırız
almak istersek gene ilave ederiz
hem az da olsa çok kişiye dağıtalım ki kimin duasının gececiği belli olmaz değil mi canım

NURLUM ARKADAŞIMIZ İÇİN DUAMIZA KATILANLAR

badezuzum ........................................................
farmasi ....................................................... 302 ya basir 20 ayetel kürsi 30 fatiha
özlem ...........................................................
selin ..........................................................
poecan .....................................................................
dante ...................................... 302 ya basir 20 ayetel kürsi 20 fatiha
multijet .................................................. 302 ya basir 20 ayetel kürsi 20 fatiha
sunny 66 ...........................................................
lifeandi………………………………………………………
Süheyla ............................................................ 302 ya basir 20 ayetel kürsi 20 fatiha
helinim 08 ............................................................302 ya basir
loveli ……………………………………………………………………..302 ya basir 10 ayetel kürsi 10 fatiha
gökçe…………………………………………………………………….302 ya basir 20 ayetel kürsi 30 fatiha
Ayşenur...................................................................
Sbry ...........................................................
küçük kelebek ............................................................
sssp ...................................................................................
byza ...........................................................................
elmayra ................................................................. 302 ya basir 10 ayetel kürsi 10 fatiha( okudu)
kadesa ...........................................................................15 fatiha ( okudu)
nurlum…………………………………………………………………………..
hayatiyasa…………………………………………………………………..302 ya basir 20 ayetel kürsi 20 fatiha
sunayberk……………………………………………………………………….. 302 ya basir 30 ayetel kürsi

paylaşım tablosu şimdilik bu ve geriye kalan 138 fatiha var kızlar almak isteyen bildirsin

bakıyorum bakıyorum seyyah görmüyorum allah allah bu kadın beni niye yazmamış diyorum

Farmasi merhaba,
Forum takipte gördüm yazmadan edemedim, ne güzel bir başlık açmışsın, Allah razı olsun. Birikimlerimiz sadece bu dünya için olmasın değil mi ?:)
Ben nurlum için 50 fatiha alabilirim..
Başlamak için cevabını bekleyeceğim.

hoş geldin almilacım

tamam 50 fatiha tarafına eklenmiştir

Allah şimdiden kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…