Dua kardeşliği

günaydın hayırlı sabahlar kızlar inşaallah gönlümüzden geçen dileklerimizin dualarımızın kabul olduğu bir gün olur AMİN:KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar papağanım öldü bgn veterinerdeydi gttk öldüğünü söylediler.geri papağanlar vardı ya onlardandı.bgn çok kötüyüm insan çok alışıo. atlatıcam bi şekilde bakalım.bu hafta sesim soluğum çıkmazsa bilinki yas tutuorum:)

kızlar papağanım öldü bgn veterinerdeydi gttk öldüğünü söylediler.geri papağanlar vardı ya onlardandı.bgn çok kötüyüm insan çok alışıo. atlatıcam bi şekilde bakalım.bu hafta sesim soluğum çıkmazsa bilinki yas tutuorum:)

evet ya insanın beslediği hayvan öldü mü resmen bunalıma giriyor
Allah sabır versin canım sana

beni de ekleyin bu aralar çok değiştim namazımı vakitli kilip ağızımdan kuran eksik olmuyor

Canım ben daha evvel yazdım ama gördün mü bilmiyorum.
İlk sayfada bugün okunacak kimseyi göremedim.
Ben sıram gelince dua istemiştim. Bir durum söz konusu hayatımda ve ben net karar veremiyorum. Pazartesi sonuçlandırmam gerekiyor. Hayırlı olan yönde karar vermek için sizlerden dua istiyorum eğer öncelikli durumu olan yoksa tabi.

kızlar bende katılabilirmiyim aranızaaa :KK16:
hoş geldin elbette katılabilirsin
s.a. arkadaşlar bende geldim dua istemeye ve dua etmeye inş... :KK66:))
sen de hoş geldin
beni de ekleyin bu aralar çok değiştim namazımı vakitli kilip ağızımdan kuran eksik olmuyor
hoş geldin hep beraber dualarda buluşalım inşaallah
Ben sıram gelince dua istemiştim. Bir durum söz konusu hayatımda ve ben net karar veremiyorum. Pazartesi sonuçlandırmam gerekiyor. Hayırlı olan yönde karar vermek için sizlerden dua istiyorum eğer öncelikli durumu olan yoksa tabi.

canım sana dua başlatalım inşaallah umarım hakkında en doğru kararı Rabbim vermeyi nasip eder Amin

kızlar bende katılabilirmiyim aranızaaa :KK16:
hoş geldin elbette katılabilirsin
s.a. arkadaşlar bende geldim dua istemeye ve dua etmeye inş... :KK66:))
sen de hoş geldin
hoş geldin hep beraber dualarda buluşalım inşaallah

canım sana dua başlatalım inşaallah umarım hakkında en doğru kararı Rabbim vermeyi nasip eder Amin

kızlar nurlum arkadaşımıza Pazartesi günü sonuçlandırması gereken bir iş için hayırlı olan yönde kararı verebilmesinde Rabbimin yardımcı olması niyetiyle dua başlatıyoruz ..... bunun için kişi başı 302 tane ya Basir ismi celilini ve de 170 tane ayetel kürsi ve 313 tane fatiha okuyacağız nasipse.... Ayetel kürsi ve Fatihaları almak isteyenler ne kadar almak istediğini yazsınlar listeye yazayım ....

nurlum için 302 esma
20 fatiha
20 ayetel kürsi aldım okudum
allah kabul etsin hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah amin

daha gerekirse okurum fazla arkadaş katılsın diye az aldım
duruma göre haberleşiriz farmi

nurlum için 302 esma
20 fatiha
20 ayetel kürsi aldım okudum
allah kabul etsin hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah amin

daha gerekirse okurum fazla arkadaş katılsın diye az aldım
duruma göre haberleşiriz farmi

tamam canım Allah kabul etsin Allah razı olsun

2 gündür giremiyordum internete hem hastaneee hem ağrılarım hemde tüm bunların yanı sıra ev görme misafirlerimmm kusura bakmayın bacılarım....

şimdi nurlum için
302 ya basir ismi celilini
30 fatiha- 20ayetel kürsü alıyorummmm:KK16:

ayrıca tüm hastalara şifaaa bebek isteyenlere hayırlı evlat vermesi için bugun 1 yasin okudum... inşallah el mübdi ismi celilinde tamamyalacağımmm... :)

canım ben 170 ayetel kürs okuyabilirm
merhaba hazalcım 170 adet ayetel kürsiyi ve 313 adet fatihayı paylaşarak okuyoruz herkesin duada katkısı bulunsun diye hem de kişilere ağır gelmesin diye

şu an için kalan 213 fatiha ve de 80 ayetel kürsi kaldı bunlardan ne kadar okumak istersen al canım

bir de 302 tane ya basir ismi celili çekilecek

Kızlar ben yeni geldim

hoş geldin canım

2 gündür giremiyordum internete hem hastaneee hem ağrılarım hemde tüm bunların yanı sıra ev görme misafirlerimmm kusura bakmayın bacılarım....

şimdi nurlum için
302 ya basir ismi celilini
30 fatiha- 20ayetel kürsü alıyorummmm:KK16:

ayrıca tüm hastalara şifaaa bebek isteyenlere hayırlı evlat vermesi için bugun 1 yasin okudum... inşallah el mübdi ismi celilinde tamamyalacağımmm... :)

Allah kabul etsin gökçecim

aldıklarını hemen listeme ekliyorum

ve de çok geçmiş olsun Rabbim sana da şifalar versin canım

X