Dua kardeşliği

kızlar listelere bir göz atın da okuyup da işaretlenmemiş olan bildirsin de işaretleyeyim haydi canlar ....

kızlar benim midede de 1,5 yıldır reflü var geçmio.422 kere ya şafi okusak ya bana bugün 5 dakika sürüo ztn hadi en fazla 7 olsun:)

canım ben aldıklarımın hepsini okudum işaretlenmemiş okundu yazabilirsin yanına

………KADER’ İN TANIDIĞI ……( BİRSEN)………………….. İÇİN DUAMIZA KATILANLAR

badezuzum ........................................................ 422 ya şafi 30 fatiha 30 ayetel kürsi ( okudu)
farmasi ............................................................. 422 ya şafi 20 ayetel kürsi 30 fatiha( okudu )
özlem ........................................................... 422 ya şafi 50 fatiha 10 ayetel kürsi ( okudu )
selin ..........................................................
poecan ..................................................................... 422 ya Şafi,10 fatiha,10 ayetel kürsi
papatya .......................................................................
seyyah ................................................................
multijet ............................................................. 422 ya şafi 30 fatiha 20 ayetel kürsi( okudu)

sunny 66 ...........................................................

Süheyla ............................................................
helinim 08 ............................................................ 422 ya şafi ve 50 ayetel kürsi ve 50 fatiha( okudu)
Ayşenur...................................................................
Sbry ........................................................... 422 ya şafi 20fatiha 20 ayetel kürsi( okudu)
küçük kelebek ............................................................
sssp .................................................................................... 100 fatiha ( okudu)
byza ........................................................................... 422 ya şafi ( okudu)
elmayra ........................................................................... 50 fatiha 10 ayetel kürsi ( okudu )
kadesa ...........................................................................

poecim yukarıdaki liste için okudum okumadım şeklinde dönüş yapar mısın canım

……………BEYZA………………….. İÇİN DUAMIZA KATILANLAR

badezuzum ........................................................ 489 ya fettah 20 fatiha 20 ayetel kürsi ( okudu)
farmasi .............................................................489 ya fettah 20 ayetel kürsi 30 fatiha ( okudu )
özlem ...........................................................
selin ..........................................................
poecan ..................................................................... 489 ya Fettah,10 fatiha,10 ayetel kürsi
papatya .......................................................................
seyyah ................................................................ 489 ya fettah 20 ayetel kürsi 20 fatiha
multijet ............................................................. 489 ya fettah 30 fatiha 20 ayetel kürsi( okudu)

sunny 66 ...........................................................

Süheyla ............................................................
helinim 08 .............................................................. 489 ya fettah 20 fatiha 40 ayetel kürsi( okudu )
Ayşenur...................................................................
Sbry ........................................................... 489 ya fettah 20fatiha 20 ayetel kürsi( okudu)
küçük kelebek ............................................................
sssp .......................................................................... 489 ya fettah 50 fatiha 20 ayetel kürsi ( okudu)
byza ...........................................................................
elmayra ...........................................................................
kadesa ...........................................................................
nurlum………………………………………………………………………….113 fatiha ( okudu)

poecan ve seyyahcım yukarıdaki liste için bildirimde bulunur musunuz

neden dikiş atmadılarkiii hayret benim 1 dişde 3 dikiş vardıııı vede sonradanda dikiş aldırmaya gitmiştimmm

ztn onun için uğraştı canım dikişli olsaydı sıkıntım daha cok olurdu daha geç iyileşirdim bugün cok daha iyiyim çok şükür kurtuldum

kızlar sssp arkadaşımıza şifa için 422 ya şafi 313 fatiha 170 ayetel kürsi başlatıyoruz almak isteyenler ne kadar almak istediğini yazsınlar listeye yazayım ....

farmasicim byzayı okudum ssp kardeşimiz için de 422 ya Şafi,10 ayetel kürsi,10 fatiha okudum,Allah kabul etsin cnm

farmasicim birsen yerine ssp yazmışım,kusura bakma,birsen ve byza bitti arkadaşım
ama ssp için de aynısını alayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…