Dua kardeşliği

sssp için başlattığımız duaya katılmak isteyen varsa

kalan 173 fatiha 70 ayetel kürsi

kızlar sssp arkadaşımıza şifa için 422 ya şafi 313 fatiha 170 ayetel kürsi başlatıyoruz almak isteyenler ne kadar almak istediğini yazsınlar listeye yazayım ....

farmasi ben 422 tane ya şafi
313 tanede fatiha alayım.
nezamana kadar?

farmasi ben 422 tane ya şafi
313 tanede fatiha alayım.
nezamana kadar?

canım kişi başı 422 ya şafi alıyoruz

313 fatiha ve 170 ayetel kürsiyi ise aramızda paylaşıyoruz

1. sayfaya bak canım orada liste oluşturuyorum
ne kadar almak istediğini bildiriver

nasipse bugün akşama kadar okur bitiririz

sssp için 123 fatiha 20 ayetel kürsi kaldı almak isteyenlere duyurulur

ohh ohhh maaşallah kızlar 2 saat dışarı çıktım eve geldim paylaşmışlar duaları:)Allah razı olsun hepinizden

kızlar sssp arkadaşımız için alınacaklar bitti gene de konuyu görüp de almak isteyenler olursa
gönüllerinden ne kopuyorsa fatiha ayetel kürsi alsınlar 422 tane ya şafi alsınlar

engel olmayayım birbirimize yapacağımız duanın önemi çok büyük

ben aldıklarımı bitirdim Rabbim kardeşimize acil şifalar ihsan eylesin AMİN

Son düzenleme:
kızlar hepinizden Allah razı olsun .. birsen ablamın midesinin yüzde seksenini almışlar ama ameliyat çok başarılı geçmiş ve ameliyattan sonra yoğun bakıma bile almadan servise çıkarmışlar.. çok şükür... bazı tahliller yapılacak , inşallah onların sonucu da temiz çıkarsa inşallah her şey güzel olacak ...

helincim Allah rahmet ve merhametiyle muamele etsin birsen ablamıza ve de çok acil şifalar versin
sevdiklerine bağışlasın AMİN

allah şifalar versin kader. benim annemin de çook seneler önce midesinin dörtte üçü alınmıştı. senelerdir bir sıkıntısı yok çok şükür. inşallah o da hayatına sıkıntısız devam eder artık

Poe byza birsen sssp için okunacaklar bitti farmicim başka bişey var
allah kabul etsin inşallah amin

esrazambakla suskunsultana da birer ayetel kürsi okudum
tüm sıkıntıda olanlara da inşirah
amin amin amin

ztn onun için uğraştı canım dikişli olsaydı sıkıntım daha cok olurdu daha geç iyileşirdim bugün cok daha iyiyim çok şükür kurtuldum
hmmmm hadi acil şifalar bacım

bacımmm bende yeni hastaneden geldim ancakkk girdim interneteee ne zamana dek okunacakkkk ya şafi ismi celilini derhal alıyorum... diğerlernide okuyayyımmm sayıyı söylersen bacımmmm

allahım acil şifalar versinnn bacımmm

Çok büyük geçmiş olsun , acil şifalar diliyorum .

gökçecim fatiha ve ayetel kürsiler için sayı kalmadı artık gönlünden ne koparsa o kadar oku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…