Dua kardeşliği

canım ben o elliyi salatı tefriciye için sssp ye yazmıştım
ben ya fettah, 30 ayetel kürsi 50 fatiha alayım poe için eklersin sen listeye

o zaman ben de perşembe başlayayım size okumaya değil mi

saatimizi 5 eylül e kuralım cnm:):)bu hafta değil diğer hafta.kim kaç tane okuyacak yazar.bu arada farmasi bu konuda uzman:))ben karıştırablirim kim kaç tane okuyacak diye.yeni sayılırım bu sitede.biri takip ederse kaç tane okuncağını iyi olur karışmamış oluır.ben ele alırsam ortalık karışır:)))

gökçe bacımmmmmmmmmmm

sen sadece 489 ya Fettah esmasını çekiver
tamam bacımmmmmm...derhalll gusulsuz de olsa abdestl alıp başlıyormmmm... gününü muhtelif saatlerinde internete giremesssem akşammm 5 de bitmişsayın bacım kesin bitireceğimdir inşallah... çünkü kardeşimdeyiz internete giremeyebilirim yenidenn... çok çok sağolasın görüşürzz

farmasi benim dualar bitti dimi
poenin niyeti yok ilk sayfadahalen benimki duruyo

Aysun abla da bitirince bitmiş olacak bildiğim kadarıyla silmiyorum mahsus 1. sayfadan acelemiz yok

poeninkileri de deftere not aldım sonra eklerim

tamam canım 5 Eylül de Allahın izniyle başlarım

kızlar bebek sahibi olmak için salat-ı tefriciye okuyanların topiğinde şunu buldum
bu tüm salat-ı tefriciye okuması için geçerli di mi
duası da aynı şekilde;

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

ben bilmiodum ilk okuduğumda 21 kere estağfirullah dmiştim.başlamıştım okumaya.1 hafta içinde dileğim olmştu şükürler olsun.evet adetine dikkat etmek gerekio.zikirmatikle okumuştm ben.hem çabuk hem güvenilir oluo.arkadaşımızada okuduğumuzda onunda 1 hafta içinde gerçekleşmişti.ama sayısı çok önmli dikkt etrmk gerekio.ne eksik ne fazla olmaması için

farmasi, en sona ben kaldım ama işlerim vardı maalesef. badenin dualarını bitirdim, allah kabul etsin, şifalar versin inşallah

canım ben o elliyi salatı tefriciye için sssp ye yazmıştım
ben ya fettah, 30 ayetel kürsi 50 fatiha alayım poe için eklersin sen listeye

o zaman ben de perşembe başlayayım size okumaya değil mi

kızım perşembeye randevu almadık mı

merhaba elmayra dan akışta gördüm konuyu,bende hemen 10 tane Fatiha okudum Allah kabul etsin İnşallah.

10 tane fatiha okudum ben şimdi.

5 tane de ayetel kürsi okuyacağım.

Yalnız abdestim yok, yani güsul var ama normal abdestim yok bişi olmaz demi :)

Kiminin duası :)
bütün kızlar toplanmış
cuma sabahı bekliyorum ha
bana okucaz
inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…