Dua kardeşliği

seyah aşkolsun unutur muyum ben seni

birincisi sssp ye salatı tefriciye okunacak
ikincisi sana da okurum ona da aşkolsun
üçüncüsü sana 100 tane ayetel kürsi okudum bile perşembeye 170 e tamamlayacağım onu ayrıca okuyorum
poeye ayrı okuyacağım
sssp nin ki ayrı

seyah aşkolsun unutur muyum ben seni

birincisi sssp ye salatı tefriciye okunacak
ikincisi sana da okurum ona da aşkolsun
üçüncüsü sana 100 tane ayetel kürsi okudum bile perşembeye 170 e tamamlayacağım onu ayrıca okuyorum
poeye ayrı okuyacağım
sssp nin ki ayrı

uyyy bebeeem
allah razı olsun

kızlar poe için kalan 53 fatiha ve 10 ayetel kürsi almak isteyenlere duyrulur

canım ben daha hiç okuyamadım iş güç malum
akşam bitirebilirsem aldıklarımı destek çıkarım yarın
bir de ben de ya fettah alıyorum eğer hesap varsa katabilirsin içine

Son düzenleme:
cnm 53 fatiha ve ayetel kursiyi bitirdim.inşallah arkadaşımızın tayin işi gönlünce olsun.Allah dularımızı kabul etsin.

ben kacirdimmi yaaa.. bugun disciye gittim baya sıkıntım var 20 lik dis cektirdim girememistim kalmamis ben ya fettah cekeyim 489 adet yine takipteyimelsik kalan olursa okurum rabbim yardimcisi olsun

ben kacirdimmi yaaa.. bugun disciye gittim baya sıkıntım var 20 lik dis cektirdim girememistim kalmamis ben ya fettah cekeyim 489 adet yine takipteyimelsik kalan olursa okurum rabbim yardimcisi olsun
beyzaa bacımm çok geçmişler olaaaa... çok iyi bilirim 20lik diş ızdırabını 3ünüde amelyatla dikişlerle aldırmış biri olarakkkk,acil şifalar diliyorum bacımmm:KK16:

cnm 53 fatiha ve ayetel kursiyi bitirdim.inşallah arkadaşımızın tayin işi gönlünce olsun.Allah dularımızı kabul etsin.
Allah kabul etsin canım

canım önce sağlık çok geçmiş olsun ..... kaçırdığın bir şey yok nasipse burada daha çok dualarda buluşuruz inşaallah

beyzaa bacımm çok geçmişler olaaaa... çok iyi bilirim 20lik diş ızdırabını 3ünüde amelyatla dikişlerle aldırmış biri olarakkkk,acil şifalar diliyorum bacımmm:KK16:

doktorum tam bir uzman dikiş atmamak için 50 dk uğraştı. Şu an yanagım mosmor uyusuklugu geçtiği için evin içinde zıpzıp geziyorum bu geceyi atlatsam yrn kolay :)

çok teşekkür ederim bi anlık heves edip bıraktıgımı düşünmeyin diye acıklama yapmak istedim.
Bu başlık o kdr mutlu ettiki beni

byza poecan için okunanlar bitince senin için

489 ya Fettah 313 fatiha ve 170 ayetel kürsi okumaya niyetleneceğiz nasipse

X