Dua kardeşliği

tamam canım sen beni şimdilik 50 kabul et
fazlasını okuyabilecek halde olursam haber veririm mutlaka iki gün içinde sayısına ona göre bakarız fazla da olmasın sonra

tamam 30 ayetel kürsiyi çıkardım
sadece 50 fatiha

ya Fettah okuyor musun ?

poe için kalan 103 fatiha 35 ayetel kürsi var kızlar

almak isteyen ne kadar aldığını yazabilir

tamam canım sen beni şimdilik 50 kabul et
fazlasını okuyabilecek halde olursam haber veririm mutlaka iki gün içinde sayısına ona göre bakarız fazla da olmasın sonra

tamam siz bana haber verirsiniz eksik olursa.o zmn bende bebeğim gelsin diye zikir çekeyim braz:))

10 tane fatiha okudum ben şimdi.

5 tane de ayetel kürsi okuyacağım.

Yalnız abdestim yok, yani güsul var ama normal abdestim yok bişi olmaz demi :)

Kiminin duası :)

bade ben dualar dosyası oluşturmuştum keşfettiklerimden biri de sekine duası ama daha okumak nasip olmadı....:KK34:

farmasi bacımm bu topicde şu sıralar aktif olamayışımın sebebbi aylık hallimm neyseki geç gördümm sizleri ve ertesi gün yıkanırımmm... bu arada ben abdetsizim diye fatiha ve ayetel kürsü okumadım almadım hiç???
ne yapayım birileri dua niyetine de oku desede karıştırmak istemedimmmm... bana bir yol çizersennn bendeee arkadaşlar içinnn tamamlanılması gerekennn sayılardan alayım bacım

bade ben dualar dosyası oluşturmuştum keşfettiklerimden biri de sekine duası ama daha okumak nasip olmadı....:KK34:

çok faziletli bi dua..çok inanırım gücüne :)

10 tane fatiha okudum ben şimdi.

5 tane de ayetel kürsi okuyacağım.

Yalnız abdestim yok, yani güsul var ama normal abdestim yok bişi olmaz demi :)

Kiminin duası :)

kimin duası ne demek :))
niyetlenip okuycan poe için okunuyo galiba ilk sayfaya yazıldımı bak bakiim
abdestsiz olur bebeem :KK16:

farmasi bacımm bu topicde şu sıralar aktif olamayışımın sebebbi aylık hallimm neyseki geç gördümm sizleri ve ertesi gün yıkanırımmm... bu arada ben abdetsizim diye fatiha ve ayetel kürsü okumadım almadım hiç???
ne yapayım birileri dua niyetine de oku desede karıştırmak istemedimmmm... bana bir yol çizersennn bendeee arkadaşlar içinnn tamamlanılması gerekennn sayılardan alayım bacım

gökçe bacımmmmmmmmmmm

sen sadece 489 ya Fettah esmasını çekiver :KK34:

Allah kabul etsin canım

ve de bebiş hayırlısıyla tez vakitte gelsin inşaallah AMİN

cnm benim duamada 5 eylül perşembe başlayalım 4444 duasına reglim bitsin.1 hafta geç olsun temiz olsun:))içim rahat etsin.hem o zmn arasında başka arkadaşlara okuruz.

anemmm bademın duansını yenı gordum ben bıttımıkı ... bıttıyse bıle ben esmasını ve fatıhasını okudugumu yazayım yınede ayetek kursıyı burda okuyamamda..allah kabul etsın

poe için kalan 73 fatiha 20 ayetel kürsi alak isteyenlere duyrulur

tamam 30 ayetel kürsiyi çıkardım
sadece 50 fatiha

ya Fettah okuyor musun ?

canım ben o elliyi salatı tefriciye için sssp ye yazmıştım
ben ya fettah, 30 ayetel kürsi 50 fatiha alayım poe için eklersin sen listeye

cnm benim duamada 5 eylül perşembe başlayalım 4444 duasına reglim bitsin.1 hafta geç olsun temiz olsun:))içim rahat etsin.hem o zmn arasında başka arkadaşlara okuruz.
o zaman ben de perşembe başlayayım size okumaya değil mi

Son düzenleme:
multijet 30 ayetel kürsi aldığına göre fazla bile oldu

sadece 73 fatiha kaldı kızlar

X