Dt_noxeee'nin Diyet Günlüğü

hamilelikte aşağı yukarı kaç kg alınıyor? Kaç kg almak normal?

bu arda öğlen bi dilim börekle küçük bi dilim kek veya tart gibi bişey yedim. birazdan da biraz badem yicem.

dün akşam bi tabak bulgur pilavı yedim. ama biraz geç saatte. sonra da bi tane mandalina yedim.
yemekten bi iki saat önce yine o turta gibi şyen yemiştim.

8 ekim 2011... 69.7kg

kavaltıda yeşil çayla penirli maydanozlu bi omlet yedim.

hamilelikte aşağı yukarı kaç kg alınıyor? Kaç kg almak normal?

doktorlara göre ne kadar az kilo alırsan o kdar iyi sanırım. 8-10 kilo ideal galiba emin değilim. ben 62 kiloydum. 5 kilo hamile kalmyı beklerken aldım. hamilelikte de 21 kilo aldım. doğum yaptığımda tam 88 kiloydum. nerdeyse 90

pişman değilim ama. gönlüme göre yedim. veriyorum işte yavaş yavaş.

bugün gündüz ayrı gece ayrı misafir ağırladım. hepsiyle de yaptığım mamalardan yedim bi güzel. bugünü pas geçiyorum. yarın da tartıya çıkmak istemiyorum.:92:

10 ekim 2011.... 69.9 kg.

her zaman olduğu gibi yeni bir pzt. yeni bir başlangıç.

kahvaltım her zaman ki gibi. yeşil çayımı da içtim.

dün gece saat onda bi dilim baklava yedim. ama çok kışkırtıcıydı..
sabah da tartılmayı unuttum.

kahvaltı yine aynı.

arada badem ve kzt çayı

öğlen de etli lahana sarması ve yoğurt yedim. bi kaç tane de incir yedim.

arada bir bardak süt içtim. bi tne kayısı yedim.

akşam yemeği de öğlenin aynısıydı. sonra da çayla kuruyemiş yedim.

12 ekim 2011... 70 kg...

off takıldı kaldı. bu hafta bitene kadar 69 olmak istiyorum.olur inşallah.

kahvaltı yine aynı.

sorma canim ya ben de kac gundur 58.4 - 58.6'yim dusmuyor bir turlu... diyete devam etmek icin insanda heves kalmiyor

evet canım kilo vermek kesinlikle en büyük motivasyon. kilo verdikçe veresi geliyo insanın. biraz daha dikkat etmem lazım sanırım. pazartesi sabahı 69 olmak istiyorum çünkü. inşallah olur.

arada badem yedim

öğlen yoğurt bi tane sigara böreği ve iki tane de etimek yedim

arada iki kayısı iki incir bi tane de armut yedim

akşam da 3 tane köfteve haşlanmış sebze yedim.bi kaç tane de incir yedim.

akşam yatmadan önc meyve, bi dilim ekmek ve peynir yedim. çok saçmaydı biliyorum.

13 ekim 2011... 70 kg.

kahvaltıda bi tane yumurta peynir zeytin domates ve yeşil çay

dt_noxeeeee merhabalar... senin hikayen bana o kadar tanıdık geliyor ki.. ben de senin gibi inşli çıkışlı ama genelde çıkışlı olan bir kilo alma sorunu yaşadım. ben de doğum yapmıştım 1.5 yıl önce.. geçen şubatta 76 ile başladığım diyetimi 2 ay içinde 68leri görünce bıraktım maalesef.şimdi de yine dikkat ediyorum yememe ama diyetsiz olmuyor.. burdaki diyet gruplarına bir ara girip çıkmıştım.. şimdi kabul edersen ben de burda seninle tekrar zayıflamak istiyorum.. eee ne de olsa senin topiğin..beni de buraya alır mısın????*

gel canım gel ben de destek arıyorum zaten kendime. çünkü bu ara baya saldım diyeti miyeti. bugün öğlen bol kalorili şeyler yedim. poaça, ekler pasta vs.
onun için tartı bi türlü düşmüyo. kurban bayramında tatile gidicez o zamana kadar 63 olmayı hedeflemiştim. ama olmadı. artık kaç kilo verirsem kar.
senin yaş kaç? ne zaman evlendin? ne zaman çocuğun oldu? şuan ki kilo boyun kaç?

14 ekim 2011.... 69.9 kg

kahvaltıda yulaf kepekli omlet, peynir, zeytin, domates ve yeşil çay.

tamam canım birbirim,ze destek olalım.. ben 24 yaşındayım.. eevliliğimin 3. yılı.. bebeğim de 18 aylık.. ilk 8-9 ay hep 76lı kilolarda kaldım sonra sıkı bir diyete girdim ve kısa sürede 68e düştüm.. şimdi de 68,2 yim. boyum da 1,64...aslında herkes bana böyle iyisin çok da zayıflama diyor ama kendimden memnun değilim.. özellikle karın bölgem biraz yağlı. bunların gitmesi gerek.. şimdi bedenim tam 40-42 arası ama ben 38-40 arası olsun istiyorum.. umarım birlikte hedefimize ulaşırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…