Dt_noxeee'nin Diyet Günlüğü

28 eylül 2011......71.2kg

elma sirkesini bıraktım. belki daha sonra yine başlarım.

kahvaltı aynı peynir zeytin yulaf kepekli omlet ve yeşil çay.

öğlen de haşlanmış karnıbahar yicem.

arada bi bardak süt içtim

akşam da göbek salata ve bi kaşık yoğurt yedim. bi de eşimin makarnasından tırtıkladım biraz:kk77:

ha bi de biraz kara üzüm yedim.

buı arada yazmayı unutuyorum sürekli ama pzt.den beri bel bacak ve kalça egzersizleri yapıyorum yatmadan önce.

28 eylül 2011.....70.8kg

kahvaltıda yulaf kepekli omlet peynir zeytin domates ve yeşil çay vardı.

30 eylül 2011.....71.1kg.

dün akşam bi kaç tanede biskrem yedim bi de gün boyu şekerli çay içtim hep. ondan sanrım 300gr geri gelmiş.bugün de misafirliğe gidicem hadi bakalım hayırlısı. yalnız şunu da belirtmeliyim ki hamilelik öncesi kıyafetlerime dönemeye başladım yavaş yavaş :KK66:

kahvaltımı aynı şekilde yaptım yine.yulaf kepekli omlet, peynir, zeytin ve yeşil çay. bu arada kara üzümden şekersiz komposto yapmıştım ondan içtim bi, bardak süt için.

dün öğlen türlü, akşam da ızgara köfte yedim. tabi yanındaki patates kızartması ve pilav da dahil.. bugün de iyice salladım sanırım diyeti. neyse pzt. yepyeni bi başlangıç yapıcam Allahın izniyle.

eski eteklerimden birini giyip herkesten ne kadar zayıflamışsın sözlerini duyunca motivasyonum düştü her zamanki gibi. böyle olunca nasıl olsa zayıfladım diyte diyeti sallamaya başlıyorum. çok tehlikeli..

Öncelikle kolay gelsin canım.
Şu elma sirkesini ben de denedim gerçekten işe yarıyor.
Ama dikkat et ,eski kıyafete girebilme rahatlığı çok tehlikeli,tecrübeyle sabit :)
Ben ayrıca tarçınlı karanfilli yeşil çayla 7 otlu çayı içiyorum. metabolizmayı ciddi hızlandırıyor.Başarılar....

Öncelikle kolay gelsin canım.
Şu elma sirkesini ben de denedim gerçekten işe yarıyor.
Ama dikkat et ,eski kıyafete girebilme rahatlığı çok tehlikeli,tecrübeyle sabit :)
Ben ayrıca tarçınlı karanfilli yeşil çayla 7 otlu çayı içiyorum. metabolizmayı ciddi hızlandırıyor.Başarılar....

sağol canım. ben elma sirkesini bırakmıştım ama pzt. ona da yeniden başlıcam. işe yarıyo sanırım gerçekten.

03 ekim 2011.... 70.8kg..

sabah yulaf kepekli omlet, peynir ve zeytin yedim yeşil çay içtim. dışarı çıktığım için ara öğün yapamadım hatta hala öğle yemeği de yiyemedim. oğluşum izin verirse yapıcam bişeyler.

akşam zeytinyağlı fasulye, biftek ve biraz da patates püresi yedim. az önc de bi tane danino yedim.

05 ekim 2011....70.5kg

kahvaltım her zamanki gibi yulaf kepekli omlet peynir zeytin ve yeşil çay.

birazdan da kzt çayımı içicem

arada 10 tane badem öğlen fasulye akşam da koca bi tabak göbek salata yedim. bu arada eşim ben ve minik oğluşum ailecek hasta olduk, burunlar tıkandı..

06 ekim 2011.... 70.5 kg..

kahvaltı yulaf kepekli omlet, peynir, zytin ve yeşil çay

çok hastayım ya off:2:

06 ekim 2011.... 70.5 kg..

kahvaltı yulaf kepekli omlet, peynir, zytin ve yeşil çay

çok hastayım ya off:2:

3 haftada nerdeyse 5 kg. valla gayet güzel gidiyorsun. ama lütfen suan hastaysan çok fazla diyet yapma. hem bebeğini emziriyorsun. hem hastasın, hem diyettesin. çok fazla güç kaybı demek bu. senın ve bebeğinin sağlığı herşeyden önemli. terik ederim canım.

3 haftada nerdeyse 5 kg. valla gayet güzel gidiyorsun. ama lütfen suan hastaysan çok fazla diyet yapma. hem bebeğini emziriyorsun. hem hastasın, hem diyettesin. çok fazla güç kaybı demek bu. senın ve bebeğinin sağlığı herşeyden önemli. terik ederim canım.

sağol canım, hasta olduğum için canım bişey yemek istemiyo ama yemeye çalışıyorum. bi an önce iyileşmem lazım. Allahtan ağır grip değil sadece burnum tıkalı, o yüzden de başım ağrıyo. inşallah iyileşirim bi an önce.

bu arada öğlen sadece yoğurt yiyebildim arada da badem ve üzüm atıştırdım.

akşam misafirliğe gittik çayın yanında iki tane kurabiye yedim. tabi şekerli içtiğim çayları saymıyorum.:KK50:

07 ekim 2011.... 69.7kg..

ohh nihayet:KK52:

kahvaltı aynı. hala hastayım :2: burnum öyle bi tıkandı ki kafam patlıcak sanki. bi an önce iyileşmek istiyorum offf. bi de yarın misafirim var.

bir günde 0,8 gr . Tebrik ederim :))

teşekkürler. ama aslında çok da bir günde sayılmaz. ben yıllardır hergün tartılırım. onun için takiip edebiliyorum. tartıya bir günde 2 kilo bile yansıyabilir ama dikkat edilmezse ertesi gün +3 olarak geri gelebilir. benim de bir günde 800gr yağım erimemiştir ama tartıda altmışlı rakam görmeyi özlemiştim. benim zaten hamile kaldığım kilo 67 ona yaklaştım baya.

:KK66:

X