Dt_noxeee'nin Diyet Günlüğü

valla benim bi haftada verdiğim kiloyu sen bir günde veriyosun canım tebrik ederim nazar değmesin maşaallah tütütütütü :nazar::nazar::nazar:

canım ben bu kiloları hamilelikte çok kısa sürede aldığım için ve emzirdiğim için çabuk gidiyo sanırım. zaten emzirmek çok kalori harcatıyomuş. spor yapmış gibi. ben de bu dönemi iyi değerlendirmeye çalışıyorum.

21 eylül 2011... 72.2 kg

kalkınca elma sirkesi

kahvaltıda yulaf kpkli omlet,peynir zeytin yeşil çay

arada iki küçük incir

öğlen mercimek çorbası

akşam ızgara balık yarım dilim ekmek

ve tabi kzt çayı

22 eylül 2011.....72.2kg

kalkınca elma sirkesi

kahvaltı peynir zeytin yulaf kepekli omlet yeşil çay

23 eylül 2011.....72.2kg

kalkınca elma sirkeli su

kahvaltı yulaf kepekli omelt, peynir, zeytin yeşil çay

öğleden sonra misafirim geldi diyetim yine karıştı.zaten kilom da direnç kazandı sanırım.4 gündür 1 gr veremedim. yalnız yarından sonra biraz karatay diyetine kaymayı planlıyorum.ara öğün yapmıcam. öğlen de fındık fıstık badem yicem. bakalım bi de böyle deneyelim.

24 eylül 2011.....71.6kg

kalkınca elma sirkeli su

kahvaltı yulaf kepekli omlet, peynir, zeytin, yeşil çay

arada fındık ve badem yedim

öğlen mercimek çorbası ve yoğurt

arada bir şeftali

akşam ızgara adana işte yanındaki lavaşın da yarısını yedim malesef.. bakalım yarın tartı ne gösterecek

25 eylül 2011... 71.9kg

300 gr geri gelmiş.. sanırım karatay diyeti kafamı karıştırdı. ondan biraz bundan biraz derken düzenim bozuldu. ne güzel kilo veriyodum halbuki. bu arada sütüm de azaldı sanki yarından itibaren eski düzenime geri dönüyorum.

özetle; 3 ana öğün, 2 ara öğün, akşam 7den sonra yemek yok, günde 3 lt su, sabah kalkınca elma sirkesi, kahvaltıda yeşil çay, ve günde iki kere kzt çayı...

sabah yulaf kepekli omlet, peynir, zeytin ve yeşil çayla kalhvaltımı yaptım.

26 eylül 2011.....71.4kg

kalkınca elma sirkeli suyumu içtim

kahvaltıda yulaf kepekli omlet, peynir zeytin yedim yeşil çay içtim.

bu haftasonuna kadar tartıda altmışlı sayıları görürsem inanılmaz mutlu olucam. onun için bu hafta çok dikkatli olmam lazım. hataya yer yok.

dt_noxeee, sanırım hergün tartılıyorsun ama bu doğru birşey değil..ideali haftada birgün sabah kalkınca aç karna olması.yasemin soysal'ın zayıflama ile iligli kitaplarını tavsiye ederim.orda diyor ki kilo alırken tartıya çıkın ama kilo verirken tartıyı unutun.çok da mantıklı bir gerekçesi var bu konuda..1,5-2 ay tartılmayın diyor.ben onu uygulucam..yaklaşık boylarımız aynı ben 1.67 yim ve vermemiz gereken kilo miktarı da aynı 20 civarı..bence kısa zamanda verilen kilo sağlıklı olarak gitmiyor..uzun vadede kalıcı olarak vermek ve ve onu bir iki yıl koruması asıl marifet...hangi kiloda en iyi gözükeceksek o kiloya inmeyi doğru buluyorum ben.55 54 hayal gibi duruyor şu an sende ütopik demişsin ama belki o kilolarda çok fit olucaz..kolay gelsin hepimize..

dt_noxeee, sanırım hergün tartılıyorsun ama bu doğru birşey değil..ideali haftada birgün sabah kalkınca aç karna olması.yasemin soysal'ın zayıflama ile iligli kitaplarını tavsiye ederim.orda diyor ki kilo alırken tartıya çıkın ama kilo verirken tartıyı unutun.çok da mantıklı bir gerekçesi var bu konuda..1,5-2 ay tartılmayın diyor.ben onu uygulucam..yaklaşık boylarımız aynı ben 1.67 yim ve vermemiz gereken kilo miktarı da aynı 20 civarı..bence kısa zamanda verilen kilo sağlıklı olarak gitmiyor..uzun vadede kalıcı olarak vermek ve ve onu bir iki yıl koruması asıl marifet...hangi kiloda en iyi gözükeceksek o kiloya inmeyi doğru buluyorum ben.55 54 hayal gibi duruyor şu an sende ütopik demişsin ama belki o kilolarda çok fit olucaz..kolay gelsin hepimize..

canım her sabah tartılmak benim için alışkanlık oldu. senelerdir böyleyim. benim için daha da iyi oluyo aslında bakıyorum 1 gr bile almışsam cık cık cık deyip daha dikkatli oluyorum. yoksa zaten salarım gider.ben de başta ayda 5 kilo olarak planlamıştım ama evdeki hesap çarşıya uymuyo işte. 2 haftada 3.5 kilo veriverdim.aslında sağlıkklı da beslendiğimi düşünüyorum ama bakalım. zaten şuanda benim için herşeyden önemli tek bişey var o da sütüm. sana da kolay gelsin canım iyi zayıflamalar.

arada bi avuç fındık ve badem yedim

öğlen mercimek çorbası ve yoğurt yedim

akşam da iki tane köfte yarım dilim ekmek ve göbek salata yedim.(akşam yemeği biraz fazla mı kaçtı ne?)

kzt çayımı da içiyorum bu arada.

canım öncelikle başarılar diliyorum.
bence 2 hftada 3.5 kilo oldukça iyi.bizler zayıflama konusunda biraz sabırsız oluyoruz .istiyoruz ki kilolar hemen gitsin .ama alırken kolayda verirken çok zor.
merak etme bu azimle istediğin kiloya ulaşırsın.kolay gelsin....:KK61:

canım öncelikle başarılar diliyorum.
bence 2 hftada 3.5 kilo oldukça iyi.bizler zayıflama konusunda biraz sabırsız oluyoruz .istiyoruz ki kilolar hemen gitsin .ama alırken kolayda verirken çok zor.
merak etme bu azimle istediğin kiloya ulaşırsın.kolay gelsin....:KK61:

canım ilk hafta 3 kilo falan klolayca gidiyo. heralde çoğu su oluyo ama giderek zorlaşıyo. benim de zorlaştı epey artık ama zaten hedefim ayda 5 kilo benim bakalım..

27 eylül 2011.... 71.7kg

evet bir ileri bir geri diyetime devam ediyorum bakalım.

hahvaltı yine aynı, peynir zeytin yulaf kepekli omlet ve yeşil çay.

arada bir bardak süt

öğlen mercimek çorbası ve yoğurt

arada 10 badem ve 1 ceviz

akşam da karnıbahar yemeği yicem biraz

X