DR. ÖMER EKİN İLE GÖĞÜS BÜYÜTME

Rica ederim. Amelyat 1.5 saat sürmüş ve ben hiç bişey hissetmedim ama biraz iyim şu an 15 gün falan sürer dedi toparlanmam azar azar tatlı ağrılar oluyor ağrı kesici alıyorum geçiyor onun dışında çok çok iyiim

Çok geçmiş olsun, canım biliyorum başının etini yiyorum ama kaç cc takıldı ? Bide kas altı mı ?

Çok geçmiş olsun, canım biliyorum başının etini yiyorum ama kaç cc takıldı ? Bide kas altı mı ?
Estağfurullah olurmu öyle şey ne isterseniz sorun
275 cc yuvarlak kas altı. Benim goguslerim yoktu hiç o yüzden Ömer beye braktım ama çok güzel olduğunu en iyi pr Dr a yaptıran kuzenim bile bnmkinden çok çok güzel olmuş diyor. Adam işini severek yapıyor.

Merhaba hanımlar. Bende Dr Ömer Ekine göğüs büyütme amelyatı yaptırdım 1 hafta sonra 1 ay oluyor. Ben öyle bir ilgili ekip görmedim. Gözünüz kapalı bir şekilde kendinizi teslim edebilirsiniz. Ben yıllardır Dr araştırıyordum ve Ömer beyi bu site sayesinde buldum ki ben Ankarada yaşıyorum aradım buldum konuştum Giresunde olduğunu söyledi hiç tereddüt etmeden gittik ve tahliller yapıldı aynı gün güzel ve temiz odada kaldık ertesi sabah ameliyat oldum. 275c yuvarlak protes takıldı günlerce mutluluktan uyuyamadım çünkü çok başarılı bir amelyat geçirdim fazla doğal görünüm. 2 gun hastanede kalıp 3. Gün taburcu oldum ve eve gelir gelmez duşumu aldım. Merak edenler için resim ekleyebilirim. Herkes Dr olabilir ama başarılı olamaz burdan ayrıca teşekkür ederim Dr Ömer Ekine

ö
Geçmiş olsun.Ömer ekin düşündüğüm doktorlardan biri ama hiç ameliyat sonucunu görmedim resim eklersen görmek isterim.

Canim bende ankaradayim.cok tedirginim foto eklersen cok sevinirim:)

Canım bu resim herkese açık olmuş. Yukarıda solda 3 çizgi var alt alta, albümler sayfasına gir, foto ekle ile resim ekle. Ve gizlilik ayarlarına dikkat et. Sadece iZlediklerim görsün diye ayarla. Çok güzel olmuşlar, hocanın eline sağlık. Ama albümünde olsun resimler. Üye olmayan herhangi biri de görebilir .

Teşekkür ederim

kızlar ömer beyin iletisim numarasini özelden banada yazarmisiniz birde ne kadara yapiyor ameliyatı fiyat olarak bende yakin zamanda düşünüyorum acillll

kızlar ömer beyin iletisim numarasini özelden banada yazarmisiniz birde ne kadara yapiyor ameliyatı fiyat olarak bende yakin zamanda düşünüyorum acillll
Canim bende ariyorum numarasini,hâlâ bulamadimLaleliii arkadas,4.500 e olmus tum masraflar.sen numarayi bulursan banada yazarmisin...

Birşeyi merak ettim ömer bey ankarada üniversite hastanesindeyken neden giresun devlet hastanesine gitmiş böyle başarılı bir doktorun alanını daraltmasına üzüldüm doğrusu

Sizide ömer beyide tebrik ederim

Birşeyi merak ettim ömer bey ankarada üniversite hastanesindeyken neden giresun devlet hastanesine gitmiş böyle başarılı bir doktorun alanını daraltmasına üzüldüm doğrusu
Canım benim bi arkadaşım Hacettepe'de ameliyathane hemşiresi o çok severdi Ömer beyi ve o anlattı bana. Ömer ekin uzmanmanlığını Hacettepe'de yaptı. Sonrada zorunlu olarak atandı.

Canım benim bi arkadaşım Hacettepe'de ameliyathane hemşiresi o çok severdi Ömer beyi ve o anlattı bana. Ömer ekin uzmanmanlığını Hacettepe'de yaptı. Sonrada zorunlu olarak atandı.
Mesela benim kuzenim de Cerrahpaşa dermatoloji de uzmanlığını yaptı ama doğuya bi yere atanmaltan korktuğu için Almanya'ya kaçtı bu işler böyle yürüyor. 6 yıl tıp, 4 yıl uzmanlık, hooop devlet nereye atarsa Ömer bey yine şanslıymış, Giresun harika bi yer :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…