DR. ÖMER EKİN İLE GÖĞÜS BÜYÜTME

Sevgi hanım hayırlı olsun öncelikle ...Ömer bey ne zaman ayrılacak ordudan sohbetiniz oldu mu ya da ne zaman döneceğik ankara ya

Teşekkürler Reyhan hanım, sağ olun...

Ömer Bey sanıyorum 6 aya kadar gelecek. Heratemis'in dediği gibi özel klinik açtığında elbette ki fiyatları maliyetinden dolayı artacaktır ama fikrimi sorarsanız beklenebilir de. Çünkü sonuçta ameliyat oluyorsunuz ve doktorunuzun size yakın bir yerlerde olması önemli. Güven veriyor. Belki çok aman aman bir ameliyat değil ama neticesinde ameliyat. Diğer bir taraftan da doktorun başarılı olması, onun nerde olduğunu ikinci plana atıyor zira o zaten mesafeleri ilgisi ve yakınlığıyla kaldırıyor. Kendi adıma, sıklıkla soru sormak zorunda kaldığım için kendisine durumumu gösteren fotoğraflarla birlikte sorular soruyorum ve yanıtlarını hemen alıyorum. İlgisiz, saygısız bir insan değil. Bu nedenle daha önce hiç gitmemiş olsanız da Ordu'ya, gidilebilir. Benim kararım birkaç gün içerisinde oldu ve hiçbir şey düşünmedim. Biraz gözünüzü karartmanız gerekiyor. Ama beklemek de yanlış bir tercih olmaz kanımca. Kendi şehrinde ameliyat olmanın konforu da elbette ki apayrı olacaktır. Para biriktirme konusunda biraz daha azimli olunursa değer kesinlikle...

X