DR. ÖMER EKİN İLE GÖĞÜS BÜYÜTME

Teşekkür ederim canım bu arada sevgililer günümüz kutlu olsun
Canım ben Dr beyi tanımam ama o arkadaşım çok övüyordu. Çok hızlı ve temiz çalışır demişti. Ben ilk Dr aradığım dönemlerde sormuştum ona, o zamanlar Hacettepe de ameliyat olmak istiyordum. Nasip işte, bambaşka yerlere gittik sonra :KK66:

Yanlış anlamadıysam okuduklarıma göre damla yapıyor sanırım
Wallahi bilmiyorum ama, benim bu forumda okuduklarıma göre Hacettepe sanki hep damla yapmayı seviyo gibi. Bu forum tabii ki ölçü olamaz :KK66: mutlaka yuvarlak taktkları hastalar da vardır ... Koskoca Hacettepe yani :KK66: Ömer beye iş dışından çok hasta gidiyormuş, bu yüzden bi resimli iletişim sistemi kurmuştur :KK66: oraya kadar gidip de hayal kırıklığına uğramamak için, bence watsup tan fln resim atıp bi değerlendirme yapmasını istemek Lazım.

Yanlış anlamadıysam okuduklarıma göre damla yapıyor sanırım
Wallahi bilmiyorum ama, benim bu forumda okuduklarıma göre Hacettepe sanki hep damla yapmayı seviyo gibi. Bu forum tabii ki ölçü olamaz :KK66: mutlaka yuvarlak taktkları hastalar da vardır ... Koskoca Hacettepe yani :KK66: Ömer beye iş dışından çok hasta gidiyormuş, bu yüzden bi resimli iletişim sistemi kurmuştur :KK66: oraya kadar gidip de hayal kırıklığına uğramamak için, bence watsup tan fln resim atıp bi değerlendirme yapmasını istemek Lazım.
İl dışından demek istedim :KK66:

Selam tekrardan bugun 4 gun oldu, cok daha iyiyim agri konusunda, merak ettigim bi konu vardi..
gogusumun ortasi 2 parmak ayirik zamanla goguslerim yumusayinca duzelicekmi ? yani bir araya gelecekmi ? ve ne zaman yumusamaya baslar?

Selam tekrardan bugun 4 gun oldu, cok daha iyiyim agri konusunda, merak ettigim bi konu vardi..
gogusumun ortasi 2 parmak ayirik zamanla goguslerim yumusayinca duzelicekmi ? yani bir araya gelecekmi ? ve ne zaman yumusamaya baslar?
Mrb canim ameliyati nerde ve hangi doktoro oldun,bende dusunuyorum bilgi verirsen sevinirim

inşallah canım ben arkadaşlığımızın devam edeceğinden eminim unutma Ankara'ya geldiğinde kahve içeceğiz :)
Canım hayırlı olsun memelerin.bende senin doktorunu araştırıyorum.damla olmuşsun .peki yaklaşık 2 sene olmuş şimdi nasılsın .damla herhangi bir sorun yaşattımı

Birşeyi merak ettim ömer bey ankarada üniversite hastanesindeyken neden giresun devlet hastanesine gitmiş böyle başarılı bir doktorun alanını daraltmasına üzüldüm doğrusu
Ömer bey mecburi hizmetini tamamlamak için giresunda. Bildiğim kadarıyla gene dönecek ankaraya mecburi hizmeti bitince

Arkadaşlar, rica etsem bana da Ömer Bey'in telefon numarasını özelden verebilir misiniz? Kendisini hafta içi arayıp uygun olduğu ve benim de uygun olduğum bir tarihte ameliyat olmak istiyorum.

Merhaba. Gerasune gittim ben 4.500 tl kdr masrafım oldu özel ve temiz odada güler yuzlu hemşireler sizinle ilgileniyor. Bende ankaraya geldim sonra Gerasun şimdi tekrar ankaradayım. O kdr çok yer araştırdım ki en iyiler 7.500 den başlıyor ama o fiyat ve öyle bir Doktor bir mucize oldu bnm için bence gidin Gerasune bende başka korktum ama şu an çok iyiim
Merhaba aradan uzun zaman gecmis ama elinizde omer beye ait bi numara var mi hala giresunda mi biliyor musunuz?

Selam kızlar bu sene ameliyat olan varmı Ömer beye bu sene fiyatlar nasıl tam olarak? Çok eski mesajlar var birkaç sene önceninki Yen'i ameliyat olan varmı aranızda?

Selam kızlar bu sene ameliyat olan varmı Ömer beye bu sene fiyatlar nasıl tam olarak? Çok eski mesajlar var birkaç sene önceninki Yen'i ameliyat olan varmı aranızda?
Merhabalar, ben henüz 4 gün önce ameliyat oldum. Dün taburcu edildim ve Ankara'ya döndüm. Kendisi Ordu Devlet Hastanesi'nde ameliyatlarına devam ediyor. Fiyatlar sizin için uygun olan proteze göre değişiklik göstermekte ancak fiyatların neredeyse aynı olduğunu söyleyebilirim. Yani büyük değişiklikler yok ve özel sektöre kıyasla hala çok uygun. Her ne kadar ağrılarımla baş ediyor olsam da kesinlikle tavsiye ederim. Ben de burada yapılan yorumları referans alarak 2 yıl önce kendisiyle telefonda görüştüm ve en müsait zamanımı kolladım. Bayram tatilini fırsat bilerek bir hafta içinde karar verdim ve ameliyat oldum.

Merhaba kızlar 2.5 ay önce Ankara Hacettepe Üniversite Hastanesinde Dr. Ömer Ekin'e göğüs büyütme estetiği yaptırdım.Sitede göğüs büyütme ameliyatı olmak isteyip de karar veremeyenler süreci merak edenler için yazıyorum hadi toplaşın :) Bu sitede gezinirken Ebruli'nin Dr Ömer Ekin için açtığı konu başlığını gördüm hastaları kendisinden çok memnundu ve hep çok iyi bir doktor olduğu ile ilgili yorumlar vardı.(Kendisini tanıdıktan sonra yorumların ne kadar haklı olduğunu gördüm. ) Kısa bir araştırma yaptıktan sonra bende Ebruli ile konuşarak Ömer Bey'in telefonuna ulaştım.(ebru canımsın sana ne kadar teşekkür etsem az) Ömer Bey beni kırmadı ve randevu verdi kendisi ile görüşüp ameliyat olmam tam 9 gün sürdü ve 31 temmuzda ameliyat oldum. :) Ameliyatım çok başarılı gerçekleşti yıllardır yaptırmak isteyip de bir türlü cesaret edemediğim göğüslere Ömer Bey sayesinde ulaştım kendisine buradan bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Ama teşekkür etmemin sebebi sadece operasyonun başarılı geçmesi değil Ömer Bey'in sabırlı, anlayışlı, hastanın isteklerini dikkate alan ve ve hastasıyla gerçekten ilgilenen biri olması.:KK68::KK68: Sanki üniversite hastanesi değilde özel hastanede ameliyat oldum. Hastanede yattığım 1 gece içinde nöbetçi hemşireler 5 dk da bir kontrole gelip acımı dindirmek için ellerinden geleni yaptılar onları çok seviyorum şu an 2 sininde ismini unuttum ama onlara da minnettarım :KK68::KK68::KK68:birde eda hemşire vardı ki onun adını malesef unutamadım ki eger birinin adını unutacaksam bu eda hemsire olmalıydı ameliyat oldugum sabah sırf merakından gelip bandajımı çekiştirerek göğüslerime bakmaya çalıştı itiraz etmeme rağmen dinlemedi ekstra acı çekmeme sebep oldu ayrıca sen çok nazlısın hastaneden çıkınca napacaksın gibi bişeyler söyledi kendisini merakıyla başbaşa bırakıyor ve saygılarımı sunuyorum:cool:

*** biraz uzun bir yazı olacak o yüzden başlıkları ayırıyorum okurken sıkılmayın istediğiniz başlığa atlayın diye :) ***

AMELİYAT ÖNCESİ YAŞADIKLARIM
Ameliyat sürecine gelecek olursak öncesi ve sonrasında yaşadıklarımı, hissettiklerimi, ağrılarımı sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle kendimden bahsedeyim Kilom: 41 boyum: 160 cm yani minyon tipli biriyim. Biliyorum ki göğsü olmayan veya çok küçük olan kadınlar için bu durumu birileriyle konuşmak karşı tarafın sizi anlamasını beklemek gerçekten zor bir durum. Tabiki benim içinde böyleydi giyilen kıyafetin yakışmamasının insanların sizin göğsünüzün olmamasını komik bulmasının ne kadar saçma ve zor olduğunu bilirim yıllardır senin göğüs yerin belli biraz kilo alsan büyüyecekler gibi sözlerle teselli ettim kendimi.Sonunda daha fazla dayanamayıp ameliyat olmaya karar verdim ki bu zamana kadar bi sürü ot çöp içtim kutu kutu kremler sürdüm belki büyürler umudu ile hiçbirinin faydasını da görmedim. Ömer Bey ile görüşmeye gittiğimde hala acaba ameliyat olabilir miyim acaba cesaret edebilir miyim diye düşünüyordum ki ameliyattan sonra ilk 1 ay gerçekten çok pişman oldum ama şimdi iyiki yaptırmışım diyorum. :)
AMELİYAT SÜRECİ
Ömer Bey ile görüştüğümüz de kendisi 275 veya 300 cc mentor marka damla protez takmayı düşündüğünü tabi ameliyat esnasında karar vereceğini söylemişti göğüs altı kesisi ile 300 cc damla protez takıldı ama öyle sanıldığı gibi çok büyük olmadı hatta olabileceğinin en iyisi oldu diyebilirim. :) Ameliyatım toplamda 3500tl ye mal oldu ki özellerle kıyasladığınızda ve gördüğünüz ilgiyi alakayı göz önünde bulundurduğunuzda çok cüzi bir miktar Ameliyattan sonra 1 gece hastanede yattım ve taburcu oldum ilk 3 gün ağrısı efsanesine girmek istemiyorum gerçekten insanın acı algısını zorluyor tabi bende biraz nazlı biriyim kendimi de fazla salmış olabilirim :) ameliyattan sonra Ömer Bey beni ilk 15 günde 3 kere kontrol etti tabi 45 gün sonra bir kontrol daha ve şu an 2.5 aya girmek üzereyim normal yaşantıma döndüm protezim yumuşamaya başladı şekli günden güne güzelleşiyor. :KK76::KK76:Kızlar ben çok memnunum ve artık daha da mutluyum özgüvenim arttı resmen ameliyat olmaktan korkmayın.
yazmayı unuttuğum veya sizin merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz kızlar elimden geldiğince yardımcı olurum.
Ve buradan bir kere daha Ömer Bey'e teşekkür ediyorum anlayışı ve sabrı için iyi ki onu tanımışım :) :)

EVETTTT KIZLAR YAZIMI DÜZENLİYORUM 6. AYIMI BİTİRDİM :KK76::KK76::KK76:

31 ocak itibariyle 6. ayımı bitirmiş bulunuyorum kızlar artık dikkat etmem gereken hiçbir şey kalmadı :cool:Bu süreçte yeni göğüslerimi kabullenmem biraz uzun sürdü ama artık çok mutluyum istediğim kıyafeti giyebiliyorum. :anneadayı: Dr. Ömer Ekin'e bir kez daha çok teşekkür ederim iyiki tanımışım iyiki ameliyatımı o yapmış :) :) kızlar ameliyat olmaktan korkmayın :)
gmz06 merhaba. En bilgilendirici operasyon hikayelerinden birini yazmışsınız, teşekkür ederim paylaşımınız için. Ben de geçen hafta ameliyat oldum Ömer Bey'e. Bugün 8.günüm ve ilk duşumu aldım; kesi üzerindeki bantları çıkardım. Merhem kullanmaya başladım ama sanki kesiye zarar veriyorum hissine kapıldım. Bantlar tutuyordu. Şimdi ise korunmasız ve gerilmelere karşı dayanıksız. Açılır diye çok korkuyorum. Az önce parlama hissettim. Tabi merhem de yumuşatıyor yarayı. Siz de mi bantları bu kadar sürede çıkardınız? Hatırlıyorsanız acil paylaşabilir misiniz? Çok stres oldum. Sizden yanıt bekliyorum. Teşekkürler.

Merhabalar, ben henüz 4 gün önce ameliyat oldum. Dün taburcu edildim ve Ankara'ya döndüm. Kendisi Ordu Devlet Hastanesi'nde ameliyatlarına devam ediyor. Fiyatlar sizin için uygun olan proteze göre değişiklik göstermekte ancak fiyatların neredeyse aynı olduğunu söyleyebilirim. Yani büyük değişiklikler yok ve özel sektöre kıyasla hala çok uygun. Her ne kadar ağrılarımla baş ediyor olsam da kesinlikle tavsiye ederim. Ben de burada yapılan yorumları referans alarak 2 yıl önce kendisiyle telefonda görüştüm ve en müsait zamanımı kolladım. Bayram tatilini fırsat bilerek bir hafta içinde karar verdim ve ameliyat oldum.
Sevgi hanım hayırlı olsun öncelikle ...Ömer bey ne zaman ayrılacak ordudan sohbetiniz oldu mu ya da ne zaman döneceğik ankara ya

Sevgi hanım hayırlı olsun öncelikle ...Ömer bey ne zaman ayrılacak ordudan sohbetiniz oldu mu ya da ne zaman döneceğik ankara ya

Ankara ya dönerse , muhtemelen kendi kliniğini açar. Bu da fiyatların artacağı anlamına gelir . Keşke yakın olsaydı , ben de görüşmek isterdim kendisiyle

X