DR. ÖMER EKİN İLE GÖĞÜS BÜYÜTME

Teşekkür ederim canım bu arada sevgililer günümüz kutlu olsun
Canım ben Dr beyi tanımam ama o arkadaşım çok övüyordu. Çok hızlı ve temiz çalışır demişti. Ben ilk Dr aradığım dönemlerde sormuştum ona, o zamanlar Hacettepe de ameliyat olmak istiyordum. Nasip işte, bambaşka yerlere gittik sonra

Yanlış anlamadıysam okuduklarıma göre damla yapıyor sanırım
Wallahi bilmiyorum ama, benim bu forumda okuduklarıma göre Hacettepe sanki hep damla yapmayı seviyo gibi. Bu forum tabii ki ölçü olamaz mutlaka yuvarlak taktkları hastalar da vardır ... Koskoca Hacettepe yani Ömer beye iş dışından çok hasta gidiyormuş, bu yüzden bi resimli iletişim sistemi kurmuştur oraya kadar gidip de hayal kırıklığına uğramamak için, bence watsup tan fln resim atıp bi değerlendirme yapmasını istemek Lazım.

Yanlış anlamadıysam okuduklarıma göre damla yapıyor sanırım
İl dışından demek istedim

Selam tekrardan bugun 4 gun oldu, cok daha iyiyim agri konusunda, merak ettigim bi konu vardi..
gogusumun ortasi 2 parmak ayirik zamanla goguslerim yumusayinca duzelicekmi ? yani bir araya gelecekmi ? ve ne zaman yumusamaya baslar?

Selam tekrardan bugun 4 gun oldu, cok daha iyiyim agri konusunda, merak ettigim bi konu vardi..
gogusumun ortasi 2 parmak ayirik zamanla goguslerim yumusayinca duzelicekmi ? yani bir araya gelecekmi ? ve ne zaman yumusamaya baslar?
Mrb canim ameliyati nerde ve hangi doktoro oldun,bende dusunuyorum bilgi verirsen sevinirim

inşallah canım ben arkadaşlığımızın devam edeceğinden eminim unutma Ankara'ya geldiğinde kahve içeceğiz :)
Canım hayırlı olsun memelerin.bende senin doktorunu araştırıyorum.damla olmuşsun .peki yaklaşık 2 sene olmuş şimdi nasılsın .damla herhangi bir sorun yaşattımı

Birşeyi merak ettim ömer bey ankarada üniversite hastanesindeyken neden giresun devlet hastanesine gitmiş böyle başarılı bir doktorun alanını daraltmasına üzüldüm doğrusu
Ömer bey mecburi hizmetini tamamlamak için giresunda. Bildiğim kadarıyla gene dönecek ankaraya mecburi hizmeti bitince

Arkadaşlar, rica etsem bana da Ömer Bey'in telefon numarasını özelden verebilir misiniz? Kendisini hafta içi arayıp uygun olduğu ve benim de uygun olduğum bir tarihte ameliyat olmak istiyorum.

Merhaba aradan uzun zaman gecmis ama elinizde omer beye ait bi numara var mi hala giresunda mi biliyor musunuz?

Selam kızlar bu sene ameliyat olan varmı Ömer beye bu sene fiyatlar nasıl tam olarak? Çok eski mesajlar var birkaç sene önceninki Yen'i ameliyat olan varmı aranızda?

Selam kızlar bu sene ameliyat olan varmı Ömer beye bu sene fiyatlar nasıl tam olarak? Çok eski mesajlar var birkaç sene önceninki Yen'i ameliyat olan varmı aranızda?
Merhabalar, ben henüz 4 gün önce ameliyat oldum. Dün taburcu edildim ve Ankara'ya döndüm. Kendisi Ordu Devlet Hastanesi'nde ameliyatlarına devam ediyor. Fiyatlar sizin için uygun olan proteze göre değişiklik göstermekte ancak fiyatların neredeyse aynı olduğunu söyleyebilirim. Yani büyük değişiklikler yok ve özel sektöre kıyasla hala çok uygun. Her ne kadar ağrılarımla baş ediyor olsam da kesinlikle tavsiye ederim. Ben de burada yapılan yorumları referans alarak 2 yıl önce kendisiyle telefonda görüştüm ve en müsait zamanımı kolladım. Bayram tatilini fırsat bilerek bir hafta içinde karar verdim ve ameliyat oldum.

gmz06 merhaba. En bilgilendirici operasyon hikayelerinden birini yazmışsınız, teşekkür ederim paylaşımınız için. Ben de geçen hafta ameliyat oldum Ömer Bey'e. Bugün 8.günüm ve ilk duşumu aldım; kesi üzerindeki bantları çıkardım. Merhem kullanmaya başladım ama sanki kesiye zarar veriyorum hissine kapıldım. Bantlar tutuyordu. Şimdi ise korunmasız ve gerilmelere karşı dayanıksız. Açılır diye çok korkuyorum. Az önce parlama hissettim. Tabi merhem de yumuşatıyor yarayı. Siz de mi bantları bu kadar sürede çıkardınız? Hatırlıyorsanız acil paylaşabilir misiniz? Çok stres oldum. Sizden yanıt bekliyorum. Teşekkürler.

Sevgi hanım hayırlı olsun öncelikle ...Ömer bey ne zaman ayrılacak ordudan sohbetiniz oldu mu ya da ne zaman döneceğik ankara ya

Sevgi hanım hayırlı olsun öncelikle ...Ömer bey ne zaman ayrılacak ordudan sohbetiniz oldu mu ya da ne zaman döneceğik ankara ya

Ankara ya dönerse , muhtemelen kendi kliniğini açar. Bu da fiyatların artacağı anlamına gelir . Keşke yakın olsaydı , ben de görüşmek isterdim kendisiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…