DR. ÖMER EKİN İLE GÖĞÜS BÜYÜTME

EVETTTT KIZLAR YAZIMI DÜZENLİYORUM 6. AYIMI BİTİRDİM :KK76::KK76::KK76:

31 ocak itibariyle 6. ayımı bitirmiş bulunuyorum kızlar artık dikkat etmem gereken hiçbir şey kalmadı :cool:Bu süreçte yeni göğüslerimi kabullenmem biraz uzun sürdü ama artık çok mutluyum istediğim kıyafeti giyebiliyorum. :anneadayı: Dr. Ömer Ekin'e bir kez daha çok teşekkür ederim iyiki tanımışım iyiki ameliyatımı o yapmış :) :) kızlar ameliyat olmaktan korkmayın :)

merhaba kızlar bende meme büyütme operasyonu geçirdim bugün 14. günüm sağ ve sol göğsüme 250 şer cc mentor yuvarlak takıldı , diren takmaya ihtiyaç duyulmadı, göğüslerimde morarma olmadı kas üstüne yerleştirildi ve şu an gayet iyi durumdayım sadece ara ara hafif ağrılarım oluyor . batmanda yaşıyorum ve bu operasyon için giresun a sevgili doktorum ömer ekin in yanına gittim ve 3. günümde batman a geri döndüm. kendisine buradan tekrar tekrar çookkk teşekkür ediyorum çünkü mükemmel bi iş çıkardı:KK9::KK36: ayrıca forumda yazılan fiyatları görünce çok şaşırdım:KK64: , çünkü inanın çok iyi bi fiyata mal oldu bu operasyon. ayrıca çok ilgili ve çok sevecen bi dr. daha önce hiç ameliyat olmamış biri olarak bu operasyona gülerek geçtim ve inanın hiç tedirgin olmadım çünkü sevgili doktorum ömer ekin ve ekibi o güveni fazlasıyla verdi.kendisine müteşekkerim :KK9::KK9::KK9:

merhaba kızlar bende meme büyütme operasyonu geçirdim bugün 14. günüm sağ ve sol göğsüme 250 şer cc mentor yuvarlak takıldı , diren takmaya ihtiyaç duyulmadı, göğüslerimde morarma olmadı kas üstüne yerleştirildi ve şu an gayet iyi durumdayım sadece ara ara hafif ağrılarım oluyor . batmanda yaşıyorum ve bu operasyon için giresun a sevgili doktorum ömer ekin in yanına gittim ve 3. günümde batman a geri döndüm. kendisine buradan tekrar tekrar çookkk teşekkür ediyorum çünkü mükemmel bi iş çıkardı:KK9::KK36: ayrıca forumda yazılan fiyatları görünce çok şaşırdım:KK64: , çünkü inanın çok iyi bi fiyata mal oldu bu operasyon. ayrıca çok ilgili ve çok sevecen bi dr. daha önce hiç ameliyat olmamış biri olarak bu operasyona gülerek geçtim ve inanın hiç tedirgin olmadım çünkü sevgili doktorum ömer ekin ve ekibi o güveni fazlasıyla verdi.kendisine müteşekkerim :KK9::KK9::KK9:

Hayırlı olsun..ben de amelyatı düsünüyorum ama daha hazır değilim..okuduğum yorumlar kadarıyla aklımdaki isimlerden biri de ömer bey..o yüzden bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. muayene de yaptgı amelyatlardan fotograf gösteriyor mu bu benm için önemli. sadece mentor markayı mı kullanıyor.bir de muayene ücretli midir??

Hayırlı olsun..ben de amelyatı düsünüyorum ama daha hazır değilim..okuduğum yorumlar kadarıyla aklımdaki isimlerden biri de ömer bey..o yüzden bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. muayene de yaptgı amelyatlardan fotograf gösteriyor mu bu benm için önemli. sadece mentor markayı mı kullanıyor.bir de muayene ücretli midir??
Teşekkür ederim =) benim arkadasim ömer beye bu operasyonu yaptirdi açıkçası ben arkadaşımı gördüm ve çok beğendim , bende mentor kullanıldı baska marka kullaniyor mu acikcasi bilmiyorum ama bende arakadasimda cok memnunuz. Ömer bey devlet hastanesinde görev yapıyor muayeneücretsiz yani =) ama çok ilgili çok yardımcı ve çok sevecen biri onunla gorustugunuzde kafan8zda hicbir soru kalmıyor ve çok buyuk bi guven veriyor karşı tarafa , öyle ki ben bbatman dan gözüm kapali bi şekilde giresun a gidip bu operasyonu geçirdim ve çok memnunum kesinlikle size de tavsiye ederim ve dilerseniz seve seve yardimci olurum

Teşekkür ederim =) benim arkadasim ömer beye bu operasyonu yaptirdi açıkçası ben arkadaşımı gördüm ve çok beğendim , bende mentor kullanıldı baska marka kullaniyor mu acikcasi bilmiyorum ama bende arakadasimda cok memnunuz. Ömer bey devlet hastanesinde görev yapıyor muayeneücretsiz yani =) ama çok ilgili çok yardımcı ve çok sevecen biri onunla gorustugunuzde kafan8zda hicbir soru kalmıyor ve çok buyuk bi guven veriyor karşı tarafa , öyle ki ben bbatman dan gözüm kapali bi şekilde giresun a gidip bu operasyonu geçirdim ve çok memnunum kesinlikle size de tavsiye ederim ve dilerseniz seve seve yardimci olurum

3. gününüzde dönmüşsünüz kontrol günleri olmuyor mu?? cc de 325 en az istiyorum bu konu da acık mıdır beraber mi karar verdiniz 250 cc olmasına cunku benm gögüs dokum yok denecek kadar az:KK43:. surprizle de karsılasmak istemiyorum.:KK43:

3. gününüzde dönmüşsünüz kontrol günleri olmuyor mu?? cc de 325 en az istiyorum bu konu da acık mıdır beraber mi karar verdiniz 250 cc olmasına cunku benm gögüs dokum yok denecek kadar az:KK43:. surprizle de karsılasmak istemiyorum.:KK43:
Normalde 1 hafta sonunda muayene oluyor ama ben cok cabuk toparlandigim icin 3. Günümde muayene oldum ve gitmemegitmemde hicbir sakinca gormedi ömer bey. 1. Ayin sonunda tekatekrar bi kontrol olacak diğer kontroller 1. Yilin ve 5. Yilin sonunda olacak , bu zamanlarin disinda bi sknti yaşadığıyaşadığınnda cok rahat bi sekilde ömer bey e ulaşıp soru sorma imkanın oluyor. Ben çok büyük olmalarini istemedigim icin ve yapi olarak minyon oldugum icin 250 cc e karar verdi ömer bey. ömer bey senin göğüs ve vücut yapini gordukten sonra kendi tercihini sana anlatacaktir ve karşılıklı k9nustugunuzda cc anlaminda cok rahat bi sekilde anlasacaginiza inanıyorum.

Normalde 1 hafta sonunda muayene oluyor ama ben cok cabuk toparlandigim icin 3. Günümde muayene oldum ve gitmemegitmemde hicbir sakinca gormedi ömer bey. 1. Ayin sonunda tekatekrar bi kontrol olacak diğer kontroller 1. Yilin ve 5. Yilin sonunda olacak , bu zamanlarin disinda bi sknti yaşadığıyaşadığınnda cok rahat bi sekilde ömer bey e ulaşıp soru sorma imkanın oluyor. Ben çok büyük olmalarini istemedigim icin ve yapi olarak minyon oldugum icin 250 cc e karar verdi ömer bey. ömer bey senin göğüs ve vücut yapini gordukten sonra kendi tercihini sana anlatacaktir ve karşılıklı k9nustugunuzda cc anlaminda cok rahat bi sekilde anlasacaginiza inanıyorum.
tesekkür ederim=)

Kızlar merhaba yorumlarınızı yeni gördüm hayırlı olsun canım güle güle kullan yeni göğüslerini :)

Merhaba kızlar, ebruli26 ulaşmam lazım acil ömer beye.ayni ömer bey gibi bildiginiz hacettepede farklı bir doktor önerisi olan var mı?yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba
Bende Ömer Ekine meme büyütme ameliyatı oldum ve bugün 8. günüm. Ağrı ve acılarım artık azaldı. Ömer Ekin'e sonsuz teşekkürler. :KK9: Gerçekten çok anlayışlı , iyi niyetli , sabırlı ve çok ilgili bir doktor. Daha hiçbir soruma cevap vermemezlik, aklımda soru işareti bırakacak bir durum yaratmadı. Aksine her konuda müthiş yardımcı oldu. Ben ameliyat için ankaradan giresuna onun için gittim ve hiç pişman olmadım. Bugünde iyi ki Ömer hocayı seçmişim diyorum. Herşeyin başında bana ömer ekin için fikir sahibi olup ona ulaşmamı sağlayan ebruli26 çok teşekkür ederim. :KK31: Bu operasyona karar verdiyseniz kesinlikle Ömer Beyle görüşün derim. :KK54:

Merhaba kızlar 2.5 ay önce Ankara Hacettepe Üniversite Hastanesinde Dr. Ömer Ekin'e göğüs büyütme estetiği yaptırdım.Sitede göğüs büyütme ameliyatı olmak isteyip de karar veremeyenler süreci merak edenler için yazıyorum hadi toplaşın :) Bu sitede gezinirken Ebruli'nin Dr Ömer Ekin için açtığı konu başlığını gördüm hastaları kendisinden çok memnundu ve hep çok iyi bir doktor olduğu ile ilgili yorumlar vardı.(Kendisini tanıdıktan sonra yorumların ne kadar haklı olduğunu gördüm. ) Kısa bir araştırma yaptıktan sonra bende Ebruli ile konuşarak Ömer Bey'in telefonuna ulaştım.(ebru canımsın sana ne kadar teşekkür etsem az) Ömer Bey beni kırmadı ve randevu verdi kendisi ile görüşüp ameliyat olmam tam 9 gün sürdü ve 31 temmuzda ameliyat oldum. :) Ameliyatım çok başarılı gerçekleşti yıllardır yaptırmak isteyip de bir türlü cesaret edemediğim göğüslere Ömer Bey sayesinde ulaştım kendisine buradan bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Ama teşekkür etmemin sebebi sadece operasyonun başarılı geçmesi değil Ömer Bey'in sabırlı, anlayışlı, hastanın isteklerini dikkate alan ve ve hastasıyla gerçekten ilgilenen biri olması.:KK68::KK68: Sanki üniversite hastanesi değilde özel hastanede ameliyat oldum. Hastanede yattığım 1 gece içinde nöbetçi hemşireler 5 dk da bir kontrole gelip acımı dindirmek için ellerinden geleni yaptılar onları çok seviyorum şu an 2 sininde ismini unuttum ama onlara da minnettarım :KK68::KK68::KK68:birde eda hemşire vardı ki onun adını malesef unutamadım ki eger birinin adını unutacaksam bu eda hemsire olmalıydı ameliyat oldugum sabah sırf merakından gelip bandajımı çekiştirerek göğüslerime bakmaya çalıştı itiraz etmeme rağmen dinlemedi ekstra acı çekmeme sebep oldu ayrıca sen çok nazlısın hastaneden çıkınca napacaksın gibi bişeyler söyledi kendisini merakıyla başbaşa bırakıyor ve saygılarımı sunuyorum:cool:

*** biraz uzun bir yazı olacak o yüzden başlıkları ayırıyorum okurken sıkılmayın istediğiniz başlığa atlayın diye :) ***

AMELİYAT ÖNCESİ YAŞADIKLARIM
Ameliyat sürecine gelecek olursak öncesi ve sonrasında yaşadıklarımı, hissettiklerimi, ağrılarımı sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle kendimden bahsedeyim Kilom: 41 boyum: 160 cm yani minyon tipli biriyim. Biliyorum ki göğsü olmayan veya çok küçük olan kadınlar için bu durumu birileriyle konuşmak karşı tarafın sizi anlamasını beklemek gerçekten zor bir durum. Tabiki benim içinde böyleydi giyilen kıyafetin yakışmamasının insanların sizin göğsünüzün olmamasını komik bulmasının ne kadar saçma ve zor olduğunu bilirim yıllardır senin göğüs yerin belli biraz kilo alsan büyüyecekler gibi sözlerle teselli ettim kendimi.Sonunda daha fazla dayanamayıp ameliyat olmaya karar verdim ki bu zamana kadar bi sürü ot çöp içtim kutu kutu kremler sürdüm belki büyürler umudu ile hiçbirinin faydasını da görmedim. Ömer Bey ile görüşmeye gittiğimde hala acaba ameliyat olabilir miyim acaba cesaret edebilir miyim diye düşünüyordum ki ameliyattan sonra ilk 1 ay gerçekten çok pişman oldum ama şimdi iyiki yaptırmışım diyorum. :)
AMELİYAT SÜRECİ
Ömer Bey ile görüştüğümüz de kendisi 275 veya 300 cc mentor marka damla protez takmayı düşündüğünü tabi ameliyat esnasında karar vereceğini söylemişti göğüs altı kesisi ile 300 cc damla protez takıldı ama öyle sanıldığı gibi çok büyük olmadı hatta olabileceğinin en iyisi oldu diyebilirim. :) Ameliyatım toplamda 3500tl ye mal oldu ki özellerle kıyasladığınızda ve gördüğünüz ilgiyi alakayı göz önünde bulundurduğunuzda çok cüzi bir miktar Ameliyattan sonra 1 gece hastanede yattım ve taburcu oldum ilk 3 gün ağrısı efsanesine girmek istemiyorum gerçekten insanın acı algısını zorluyor tabi bende biraz nazlı biriyim kendimi de fazla salmış olabilirim :) ameliyattan sonra Ömer Bey beni ilk 15 günde 3 kere kontrol etti tabi 45 gün sonra bir kontrol daha ve şu an 2.5 aya girmek üzereyim normal yaşantıma döndüm protezim yumuşamaya başladı şekli günden güne güzelleşiyor. :KK76::KK76:Kızlar ben çok memnunum ve artık daha da mutluyum özgüvenim arttı resmen ameliyat olmaktan korkmayın.
yazmayı unuttuğum veya sizin merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz kızlar elimden geldiğince yardımcı olurum.
Ve buradan bir kere daha Ömer Bey'e teşekkür ediyorum anlayışı ve sabrı için iyi ki onu tanımışım :) :)

EVETTTT KIZLAR YAZIMI DÜZENLİYORUM 6. AYIMI BİTİRDİM :KK76::KK76::KK76:

31 ocak itibariyle 6. ayımı bitirmiş bulunuyorum kızlar artık dikkat etmem gereken hiçbir şey kalmadı :cool:Bu süreçte yeni göğüslerimi kabullenmem biraz uzun sürdü ama artık çok mutluyum istediğim kıyafeti giyebiliyorum. :anneadayı: Dr. Ömer Ekin'e bir kez daha çok teşekkür ederim iyiki tanımışım iyiki ameliyatımı o yapmış :) :) kızlar ameliyat olmaktan korkmayın :)
Merhaba bende Ömer Ekine göğüs büyütme amelyatı yaptırdım bugün 3. Gün çok iyi hissediyorum. Bu kadar zaman böyle ilgili ve titiz çalışan bir Dr la karşılaşmadım arti yurt dışından duyup geldim.

Arkadaşlar merhabalar, yirmi yaşındayım ve cidden bende sizin yasadiklarinizi yaşıyorum. Kıyafetlerimi bile istediğim gibi secemiyorum, özel günlerde destekli sutyenin icine bisiler sıkıştırıp gidiyorum.. Ameliyat olmak istiyorum fakat ankarada oturuyorum, giresune gitme gibi bi şansım yok :KK17: ankarada onerebileceginiz doktor var mı ? Fiyatlar ne alemde bide bununda bilgisini alabilir miyim.. Şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar merhabalar, yirmi yaşındayım ve cidden bende sizin yasadiklarinizi yaşıyorum. Kıyafetlerimi bile istediğim gibi secemiyorum, özel günlerde destekli sutyenin icine bisiler sıkıştırıp gidiyorum.. Ameliyat olmak istiyorum fakat ankarada oturuyorum, giresune gitme gibi bi şansım yok :KK17: ankarada onerebileceginiz doktor var mı ? Fiyatlar ne alemde bide bununda bilgisini alabilir miyim.. Şimdiden teşekkür ederim
Merhaba. Gerasune gittim ben 4.500 tl kdr masrafım oldu özel ve temiz odada güler yuzlu hemşireler sizinle ilgileniyor. Bende ankaraya geldim sonra Gerasun şimdi tekrar ankaradayım. O kdr çok yer araştırdım ki en iyiler 7.500 den başlıyor ama o fiyat ve öyle bir Doktor bir mucize oldu bnm için bence gidin Gerasune bende başka korktum ama şu an çok iyiim

Öncelikle çok teşekkür ederim ilgin icin L Laleliiiii :KK30: ankarada okuyorum, ve ailemden kimsenin bu durumla ilgili bi bilgisi yok, annem dahi goguslerimden memnunum ve büyük zannediyor anlatabildim sanırım. Bi yolunu bulup gitmeye çalışacağım. Ameliyat süreci nasıl bir süreç ne kadar zamanda toparlandiniz ?

X