Doktor mu haklı ben mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen önce üslubuna dikkat edeceksin. Şizofren kelimesini kullanmamayı da öğreneceksin. Burası ne babanın çiftliği ne senin kenar mahallen ne de ben senin denginim.
Kes sesini sen asıl düzgün konuşacaksın benle sen kimsin terbiyesiz hayırdır ne sandın kendini buranın ağası mı terbiyesize bak sensin dengim değilmiş kes sesini

adam haklı ne yapsın ki bu durumda? nasıl anlayacaktı olup olmadığınızı? adam siz kansersiniz demedi bahsettiğiniz belirtiler lenfoma belirtisi tomografi çekelim demiş siz de red edince öyle demiş. alınacak birşey yok bende de anksiyete var ama böyle durumlarda korksam da girerim yani. sağlığım daha önemli anksiyeteye başlarım

Ben şöyle anlattım dedim ki gece terlemem ateşim var kilo kaybım var ateşten hep acillik olurdum ateşimi söylemezlerdi korkuyorum diye ordan öyle sandı bu ama cidden demezlerdi
Ateşinizi söylemezler miydi yoksa siz mi ateşiniz var zannediyorsunuz? Yani sorsanız niye söylemesinler. Bide söylemezlerdi diyordunuz, demek ki birkaç kez olmuş by

Konu sahibi önce konunuzu okuyunca tedavi yani anksiyete tedavisi görmeden önce aynı sizin gibi olduğum ve doktorların beni psikiyatriye göndermesi ile ilgili uzun uzun yazacaktım.
Ancak yorumlardaki üslubunuz berbat o yüzden vazgeçtim konunuzdan çıkıyorum ve size de geçmiş olsun diyorum

Konu sahibi evlerden ırak bir hasta gerçekten. Hastaneler sizin gibi hastalarla dolu son zamanlarda, herkesin anksiyetesi var herkes kanser herkes hastalık hastası. Sırf senin gibiler ve göçmenler yüzünden gerçekten hasta olanlar da randevu bulamıyor. Mükemmel.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…