Dogumdan sonra esinizin halleri ??

bensibelim2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
3.378
1.598
41
Selam guzel bayanlar a.s.

Bazilarimiz coktan dogum yapti bebisini kucagina aldi ve bazilarimiz hala beklemekte..

Benim merak ettigim bir konu var :1rolleyes:

Dogumdan sonra esiniz nasil degisti ?? bebisine karsi nasil davraniyor ??size karsi nasil davraniyor?? isten eve hemen gelebilmek icin can atiyor mu ? sengözlerimebaksanab

Hani buyukler hep der, cocuk olsun evin havasi degisir diye, gercekten dogru mu-??

ben ve esim daha 20 yasindayiz ve cocuk sahibi olmak nasil bir duygu daha bilmiyoruz, simdiden bebisimize alistik, cikmasini bekliyoruz :içelim:

Haydi KK´nin en guzel anneleri, cevaplarinizi bekliyoruz :teytey: :1hug:

canım walla benim eşim pek bir ilgili gece ağlayınca kalkıyo ilk günler kalkamıyordum bebeği veriyodu bana emdimi diye kaç kere soruyo kokluyo öpüyo yani nasıl anlatayımm gerçi eşimden beklerdim bu kadarını nede olsa BABA oldu canım aşkımm yapamıyacğı şey yok oğlu için:)))

canım walla benim eşim pek bir ilgili gece ağlayınca kalkıyo ilk günler kalkamıyordum bebeği veriyodu bana emdimi diye kaç kere soruyo kokluyo öpüyo yani nasıl anlatayımm gerçi eşimden beklerdim bu kadarını nede olsa BABA oldu canım aşkımm yapamıyacğı şey yok oğlu için:)))

aayy ne guzel ya a.s.

benim eşim dogumdan cıktıktan sonra cok korkmuş beni kaybedicek diye cok aglamış ve o yüzden bana hala cok yardımcı olur iyi olmama ragmen kızım geceleri bir ıhlasa etse babası kalkar bakar o ilgilenir cok yardımcı oldu bana vallahi kızımız evimizin havasını fazlasıyla degiştirdi ama bu hali daha güzel en güzeli bilseydim bu kadar güzel olucagını günlerimizin daha önceden yapardım cocugu valla :dance:

EŞiM MÜKEMMEL BİR BABA ve EŞ.
BEBEĞİMİZ EVİMİZİN HAVASINI TAMAMEN DEĞİŞTİRDİ.
ZATEN ÇOK İYİ ANLAŞIYORDUK AMA, ŞU AN YAŞADIKLAIMIZ BAMBAŞKA..
KIZINA OLAN DÜŞKÜNLÜĞÜ ÇOK HOŞUMA GİDİYOR, BİZE PRENSESLERİM DİYE HİTAP EDİYOR.
KÜÇÜK PRENSESE OLAN İLGİSİNİ DE KISKANMAYA BAŞLADIM.
ALLAH HERKESE NASiP ETSİN.

tatlım benim daha 20 yaşındamısın... ne güzel işte hep beraber büyürsünüz...

bizimkisi cok cok erken oldu, ama cok sukur durumumuz iyi, herseyi göz onune aldik..bebisimizi hep ön planda tutuyoruz :emir_bebek:
benim eşim dogumdan cıktıktan sonra cok korkmuş beni kaybedicek diye cok aglamış ve o yüzden bana hala cok yardımcı olur iyi olmama ragmen kızım geceleri bir ıhlasa etse babası kalkar bakar o ilgilenir cok yardımcı oldu bana vallahi kızımız evimizin havasını fazlasıyla degiştirdi ama bu hali daha güzel en güzeli bilseydim bu kadar güzel olucagını günlerimizin daha önceden yapardım cocugu valla :dance:

oohh ohh ne guzel :dance:
darisi benim basimaaa :icecream:

EŞiM MÜKEMMEL BİR BABA ve EŞ.
BEBEĞİMİZ EVİMİZİN HAVASINI TAMAMEN DEĞİŞTİRDİ.
ZATEN ÇOK İYİ ANLAŞIYORDUK AMA, ŞU AN YAŞADIKLAIMIZ BAMBAŞKA..
KIZINA OLAN DÜŞKÜNLÜĞÜ ÇOK HOŞUMA GİDİYOR, BİZE PRENSESLERİM DİYE HİTAP EDİYOR.
KÜÇÜK PRENSESE OLAN İLGİSİNİ DE KISKANMAYA BAŞLADIM.
ALLAH HERKESE NASiP ETSİN.

Insallah canim Amiiiiin
Gercektende ikiniz prensessiniz a.s. a.s. :nazar:
Allah bozmasin :nazar:

X