Doğum yapan 2009 ocak anneleri

gülsü, elif, nergisçe, demet Allah analı babalı büyütsün kızlar Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip etsin ismini unuttuğum arkadaşlar varsa kusura bakmayın sık takip edemiyorum tüm doğum yapan anneleri tebrik ediyorum

kizlar kancicegimi gören varmi dogum yaptimiiiiiiiii merak ettim doguma gitcekti insallah yavrusuna kavusmutur odaaaaaaa

doğum yapan arkadaşları tebrik ederim.allah analı babalı büyütsün güzel ve uzun bir ömür versin bebeklerinize.

dogum yapan tüm annisleri tebrik ediyorum allah saglikli uzun ömür versin yavrulariniza

Selam kızlar,tüm doğum yapan anneleri kutluyorum.analı babalı büyüsün bebekleriniz inşallah..Ctc arkadaşımızın 24 ocak sabahı epiduralli sezeryanla 3660 gram ve 52 cm boyunda bir oğluşu oldu..listeye eklerseniz seviniriz:)

doğum yapan tüm ocak annelerini tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsün inşallah.benim bebeğimde yaşasaydı bende dün doğumumu yapmış olucaktım ama nasip olmadı..hep gün saydım buğüne kadar ...
herkese sevgiler..

canım allah en kısa zamanda sana da bir evlat nasip etsin bebegini düşürdügün günü hatırlıyorum cok üzülmüştüm hayırlı haberlerini paylas bizimle tamam mı....

doğum yapan tüm ocak annelerini tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsün inşallah.benim bebeğimde yaşasaydı bende dün doğumumu yapmış olucaktım ama nasip olmadı..hep gün saydım buğüne kadar ...
herkese sevgiler..

:teselli::teselli:canim insallah ALLAH kucagini en kisa zamanda doldurursun lütfen umudunu kaybetme :Saruboceq::Saruboceq:

seneye nu zamanlar sende kucaklamış olursun işallah bebeğini,uykusuz günlere kavuşursun:))

herkese sevgiler..

Senin bebeğini kaybettiğin zamanı bende hatırlıyorum canım.Ama inşallah önümüzdeki günlerde sende bir bebişe sahip olursun.Bir an önce bu duyguyu tatmanı dilerim.İyi dileklerin içinde teşekkürler.
Nergisçe seni merak ediyordum canım, kızlarımız gelmiş, allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
Diğer doğum yapan tüm annelerimizi de kutlarım. Gülsü, lajaconde,ayçatekin, hatırlayamadığım tüm anneler, bebişlerinizle mutlu günler dilerim hepinize.
Kançieğimden haberiniz var mı arkadaşlar, o ne yaptı ,nasıl geçti acaba doğumu_?

Herkese selam.Sonunda ben de doğurdum.Spinal anestezi ile doğum yaptım.23.01.2009, 41+0 , 4485 gr.Beni de listeye eklerseniz sevinirim.

gülserencim Allah analı babalı büyütsün Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip etsin
kızlar ya kançiçeğimden hala bi haber yok ayın ocak 19da suni sancı verilecekti en son o gün girmişti hala ses yok tedirgin olmaya başladım ya inşallah bi sorun yokturdur telefonuda yok baya bi meraktayım

Senin bebeğini kaybettiğin zamanı bende hatırlıyorum canım.Ama inşallah önümüzdeki günlerde sende bir bebişe sahip olursun.Bir an önce bu duyguyu tatmanı dilerim.İyi dileklerin içinde teşekkürler.
Nergisçe seni merak ediyordum canım, kızlarımız gelmiş, allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
Diğer doğum yapan tüm annelerimizi de kutlarım. Gülsü, lajaconde,ayçatekin, hatırlayamadığım tüm anneler, bebişlerinizle mutlu günler dilerim hepinize.
Kançieğimden haberiniz var mı arkadaşlar, o ne yaptı ,nasıl geçti acaba doğumu_?

Teşekkürler waterfull..Allah ım hepimize hayırlarla ve sağlıkla büyütmek nasip etsin hepimizehihoyyyt

mrb arkadaslar bende takip ederdim sayfanızı ama amileliğimin5,5 ayında kaybettim kızımı.tekrar hamileyim şimdi hayırlısı inşallah.hepinizin bebekleri hayırlı olsun:nazar:sağlıklı uzun ömürrler dilerim.a.s.
gülsü bebeğinle ilgili yazdıklarını okudum.allah kısa zamanda şifa versin canımm.:Saruboceq:

mrb arkadaslar bende takip ederdim sayfanızı ama amileliğimin5,5 ayında kaybettim kızımı.tekrar hamileyim şimdi hayırlısı inşallah.hepinizin bebekleri hayırlı olsun:nazar:sağlıklı uzun ömürrler dilerim.a.s.
gülsü bebeğinle ilgili yazdıklarını okudum.allah kısa zamanda şifa versin canımm.:Saruboceq:

Allah tamamını erdirsin canım,hayırlı olsun işallah,çok teşekkür ederim:))

Hera796................16 aralık..........36+0...........Sezaryan...........3200 gr...........50 cm...........Batuhan
Nazobülo.............16 aralık..........36+2...........Sezaryan
Hande80...............16 aralık..........36+2...........Normal...............2100 gr............? cm
Linay....................19 aralık..........38+1...........Sezaryan............3600 gr...........49 cm......Ege Kaan
Barcli....................19 aralık.........38+2............Sezaryan...........3600 gr...........50 cm......Elvin Naz
Zeynep215.............19 aralık.........37+2............Sezaryan...........2600 gr...........? cm

Gülçinf...................22 aralık.........38+3.............Sezaryan...........4750 gr..........56 cm......Doruk
Uzunbeyazbulut.....22 aralık..........35+1.............Sezaryan..........2770 gr..........48.5 cm.....Liya Ceylin
Bilge1981.........23 aralık.................................Sezaryan............2550 gr.............45 cm
Ezra2001.................24 aralık..........38+2.............Sezaryan.........4000 gr.........50 cm......Berrak

İnanna....................25 aralık..........38+2.............Sezaryan.........2600 gr.........48 cm......Nil
Balım.....................25 aralık...........38+5..............Sezaryan........4000 gr......52 cm......Mehmet Eymen
Nazlıcan156............26 aralık...........37+3.............Sezaryan.........1650 gr......??cm......Ege
İnaysa....................26 aralık...........38+3.............Sezaryan.........3200 gr......?? cm.....Çağan
Dekaraca..............26 aralık...........38+0..............Normal..........3620 gr........50 cm
Sheeda...................27 aralık............38+4........Sezaryan..........3330 gr..........50 cm.........Efe
Glabella..................28 aralık............38+4.........Sezaryan........4230 gr...........53 cm
Cidy........................01 ocak............37.............Sezaryan........3260 gr...........51 cm......Efe Altan
Miniğimm............01 ocak..........39+0.........Sezaryan...........???.............??cm......Naz
Ekinsu..................02 ocak..............40+1.........Sezaryan...............3870gr........52 cm......Meriç Onat
Montesori..............02 ocak..............38+5...............sezaryan...3200 gr.........49 cm......Metin
Blooms.................02 ocak..............40+1...............sezeryan...3750 gr.........51 cm......Ahmet Emir

Rüyagibişeker...........02 ocak.......38+3........Sezeryan......3880 gr.......52 cm............Başar
Marsg.................03 ocak.....................Normal..........3530 gr........53 cm............Ezgi
Durusuuuu..........03 ocak........38+1......Sezaryan......3490 g.........50 cm............Ece
Aslımıbeklerken....05 ocak......38+3.......Sezaryan......3020 gr.............................Aslı Defne
COLOR="Magenta"]Talya...................07 ocak......38+6.......Sezeryan.......3090 gr........50 cm............Naz[/COLOR]
Nergisçe.............08 ocak.......37+0......Sezaryan.......2920 gr-2500 gr
Bushra25...................08 ocak......38+5.......Sezaryan.......3400 gr.......53 cm............Yiğithan
Waterfull....................09 ocak......41+1.......Normal..........5100 gr........56 cm............Egehan Ali
Nohcoy................12 ocak......40+0.......Normal..........3200 gr........50 cm............Aybüke Nurum
Fatocum................................................14 ocak.......39+3................................................................
Familya....................14 ocak........39+4......Sezaryan.......3280 gr.......49 cm..........Ege
Calemityjane.............14 ocak........38+0......Sezaryan.......3280 gr..........................
Lajoconde............16 ocak.......38+5...........................3420 gr......51 cm...........Zeynep Bade
ReyhanKarakaş.........16 ocak........40+4......Sezaryan.......4160 gr......53 cm............
Aşık81.......................16 ocak.......37+4......Normal..........3080 gr.......49 cm............İsa Nesim
Kuzi....................16 ocak.......38+0......Sezaryan......3920 gr.......53 cm............Elif Irmak
Gübahar....................17 ocak........38+4......Sezaryan......3700 gr.......50 cm...........Burak
Alisha..................17 ocak......39+0.......Normal.........2550 gr.......49 cm............Naz
Esraxe.................17 ocak......39+6.......Normal.........2900 gr............................Sena
Sedakt.................17 ocak.......39+3......Normal..........3500 gr.......51 cm...........Derinsu Nisa
Ayçatekin..................17 ocak........................................2900 gr..........48 cm
Chadii...................19 ocak...................Sezaryan.......2950 gr........50 cm...........Mina
Özlemyb.....................20 ocak......38+5.................................................................Kaan
Kançiçeğim...........21 ocak.......40+?........................3500 gr.........52 cm........Aysima
Gülsü.........................21 ocak.......40+2......Normal........3275 gr.........50.5 cm........Devrim Ahmet
Elif_06...................21 ocak......40+2.......Normal........3650 gr.........54 cm.....Selen İdil
Gülseren81.............................................23 ocak.......41+0 .....Sezaryan......4485 gr
Ctc............................24 ocak.....................Sezaryan.....3660 gr.........52 cm
:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
slm kizlar uzun zamandir giremiyordum zira hastaneden cikali 2 gun oldu.
kizim dogdu cok sukur ...

21 ocakta gece genel anestezi ile dogum yapmak zorunda kaldim.
kizim 02.25 te,3500 gr.52 cm olarak dogdu adi da Aysima...
dogum hikayemi yazicam birazdan....

kancicegim allah anali babali büyüytsün bak yine ayni gün dogum yapmisiz ben hastenede fazla yatmadim annemler burda diye oglumda bende iyiyz kizini ve seni öptük.

X