doğum yaklaşırken

ay canım ya bak şimdi üzüldüm çorumlu yaw

Kızlar herkese günaydın...

31+6 'dayım...Ya benden birkaç gündür su geliyor ama azar azar çamasırım lekeleniyor...Erken doğumdan korkuyorum...Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
:çok üzgünüm:

vallaha tam bilmiyorum ama hepsi birden gelmesi lazim degil mi suyun
cunku benim suyumu hastaneden patlatti hemsireler :bbo:
ama sanirim az az da gelebiliormus
bi doktoruna gorun yada telefon et
:1no2:

canım doktorunla görüş suyun azar azar gelebilir o yüzden bu aralar biraz riskli bir an önce görüş sonra suyunda azalma olur canım...a.s.

kızlar ya sizdede oluyormu:uhm: belimin sağ tarafına sık sık kramp giriyor:1no2: geçince rahatlıyorum bide bebeğimi çok hıçkırık tutmaya başladı uzunda sürüyor keşke izine çıksaydım uzatmasaydım off kramplar acıtıyor canımı

benım bebegımı dun 5 kere hıçkırık tuttu kızlar ve 10 dk uzerınde ne yapacagımı sasırdım bde ole kuvvetlıkı aha dedım çıkacak bu

canım benim ağrı kasıklarıma vuruyo bu aralar...
hıçkırık bendede var merak etme...
bende çalışıyorum hala ama raporumu aldım çok kötü olursam dayanamazsam çıkıcam canım...a.s.

benim kizimda su an yazdigim da hickirik tutuyor sag tarafimda hissediyorum
ama nasil sanki depik vuruyor gibi :)

hıçkırık çok sık oluyor oğluşumda da
ama o sağ kasıga giren agrı çok fena..bende de war..

suya gelince akıntı olmasın o benimde sırılsıklam oluyor,resmen sızıyor altımdan..ama 2 aydır war, su olsa doktorum azaldıgını farkederdi herhalde..soyledim normal dedi..

idrar kacırmasıda olabılır bendede oluyo cunku

benimde akıntım acayip çoğaldı,rengide beyaz ve su gibi bişey,kıvamlı değil yani..günlük ped de kullanamıyorum uzun zamandır alerji ve kaşıntı yapmaya başlamıştı çünkü.sürekli tuvalet kağıdı,havlu peçete falan koyuyorum.koymazsam kesin sırılsıklam olurum.suyun azar azar geldiğini duymadım ben hiç.değildir,akıntıdır hepimizinki tahminimce...

aman bebegım sımdıde hıçkırmıyo yahu anlamadım bende

ya ben hıçkırık filan hissetmiyorum. hepiniz hissediyosunuz sanırım...

ritmik bi hareket canım bugun hıçkırmadı benım bebıs

artik ben dogurmak istiyorum
aha da aglamaya basladim yoruldum kizlar yaaaaaaaaaaa

canımkardeşim ne güzel bşicik kalmamışki..bak bana ki bende şükür 25 e yeni girdim...ohoooo senin kaç günün kalmışki inan geçicek,allah sağlık versin,bugun hastaneye işim düştü valla evime oynaya oynaya geldim..allah sağlıkla yavrunu kucağına almayı nasip etsin,gerisi boş..o hastanedeki insanları gördükçehala enazından yürüyebiliyor olmama sevindim :)) bugun yarın hepinizin güzel haberlerini alcaz işallah...ozamanda artık siz geride kalanlara gülümsersiniz..sevgiler...a.s.

kızlar ya bazen kalkıyorum kı bebegımi ezıyorum hıssedıyorum nasıl yatcaz ya

ayenen hafsacım bendede oluyo ne tarafa yatsam rahat edemıyorum..bıde dönerken aşağı bölgemde çok ağrı gıbı bı acı oluyorrr...bıde oturup kalkarken oluyo normaldır dıye umursamıyom ama çok canım acıyo bazen ..bebişlerımız için katlanıcaz heralde..

bende artık geceleri sık uyanıyorum.. sürekli tuvaletteyim.. sanırım bebiş iii ce aşağı indi ...dün bi uyandım bende karnımın üstüne yatmışım.. endişelenmedim ama doktor bişi olmaz demişti .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…