doğum yaklaşırken

bende bebişimın daha neresı olduğunu anlamıyoum ama bazen sanırım ayakları tepıştıkçe küçüğk yerlerı gelıo elıme yaa çok tatlııııı...artık ıyıce bellı edıyo kendını erenım...canım oğlum sağ salım gelsin inşallah..cümlemısın bebişlerı sağ salım gelsınn.RABBIME ŞÜKÜRLER OLSUN BIZLERI BU DUYGULARI TATTIRDIĞI İÇİN

benim kızım sağolsun dinlemeye fırsat bıraklı sürekli kıvır kıvır zilli.gece gündüz demiyo.son zamanlarda ayakta yürürken bile ayağı yada kolu sanıyorum ittiriyo karnımı çok hoş oluyo yaaa.hıçkırmaları desen gene aynı.babası bile şahit oldu geçen gün.ya kızlar gerçekten derlerdide bukadarını tahmin edemezdim.bu bambaşka bi şeymiş yaa anlatamıyorum.aldığım kilolara rağmen(12)çoooookkk mutluyummmm.

dun dra sordum ben gogsumun aldında kocaman sertlık hıssedıyorum dıe poposu veya bacaklarıdır dedı top gıbı yahu kıslar yanakları tombıstı tunamın aynı babası ya

evet canım kesinlikle biraz önce zinedilanın yazısını okudumda sonuna kadar zor okudum içime bişey saplandı sankii...
sonuçta birbirimizi görmesek bile burda akşama kadar paylaşımlarımız var.. normal arkadaşlar bile bu kadar şeyini paylaşmaz heralde diye düşünüyorum..

canım benimm saoll insan gerçekten üzülüo birimize bişi olsa az kaldı artık inşş sağ salim bebişlerimizi kucaklarımıza alırızzz..Şeniz

bakalim ben 6 mayisda gidim doktora sorcam
sezaryen mi normal mi diye
bi de erken gelme ihtimali var mi benim cadinin
dun oglumla ve esimle top oynadik kucuk futbol sagsinda
anam nerden oynadim nettim
sanci girdi doguruyorum sandim allahim cok feci aglamaya basladim allah korusun sakatla hani yuruyor ya zar zor ayni ole yurumeye basladim
su an bile agriyor
bacak aralarimin iki kemigi sanki genislemis gibi aciliyor sanki cok fena az iyilesti ama gene cok aciyor
cok kotu olursa hastaneye gidecem

kız çorumluu alemsin sende walla artıık neyimize bizim top oynamak:eek:klava: ha doğurdu ha doğurucazz allah iyiliğini versin kızz dikkat et canım yorma kendini artıkkkŞeniz

Kızlar bendede tam tersi insan bu kadar mı uyur yaaa sabah işe gitmek için zor kalkıyorum...
gece bi yatıyorum wc hariç hiç uyanmıyorum artık.. sabaha kadar deliksiz uyku uyuyorum bu aralar...
işe gitmesemm öğlene kadar uyuyurummsenağlama

aynen gelincikcim bende çok uyuyorum geceleri pek fazla tuvalete kalkmazdım artık uyandırıo tuvaletim geldimi baskı yapıyor çok alta sabahta çalışmadığım için 11 12 den aşağı kalkmıyorum uyanıyorum tekrar uyuyorum wallahii sen işe gidiodun bide zor walla işin canım neyseki az kaldı artık son aylar uyursun sende inşallah...:roflol::asigim:

bende iki gundur süşur uyuyorum kıslar oda kocamı yastık yaptım solemesı ayıp

sankı yavas yavas ınıyo gıbı kızlar gobegım sankı ama hıckırıyo çokcana ya hıc durmuyo kı

kızlar yaaa uyuyamıyorum avularım ayaklarım falan nasıl anlatıyım yanıyor resmen uykum gelmiyor rahat edemiyorum yaa off sıcaklar artıkca daha kötü oluyorum ne olucak son bir ayda halimiz hic bilmiyorum vallahi yandık resmen allah yardımcımız olsun:1no2:

bendede başladı gıbı sankı adasu nasıl yapcaz kı ya

ayneenn kızlarr bende 2 gündürr yanıyorumm ateşş basıyoo beni cayır cayırrr....
sıcaklar daha yeni başlıyoo napıcazz bilmeemm.. dün iki kere duş aldımmm.. bugün işteyimm elim ayağımm ateş gibi..

valla kızlar ben yanmaya ta ne zaman dan başladım geceleri sıcaktan yatamıyorum bazen daha yeni başladı sıcaklar ilerki günlerde napcaz bilmiyorum...............

kızlar ya o sıcak basmalarından bende cok derrtliyim
resmen ter bosalıyor ustumden

bebis hareketlerine gel,nce en hareketli donem 30-32 haftalarmıs zaetn
ben benimkini hareketli sanırdım ama son 1 haftadır resmen oyup cıkacak karnımı
dirsegini bir cıkarıyor elliyorum itiyorum sokmuyor icine :))

benım uzun zamandır goguslerımın altı yanıyo bır kaç gundurde elım yuzum

ya kızlar karnın sertleşmesi doğumun yaklaştığının bir göstergesimidir...benim 3-4 gündür çok sertleşti ve içinde yumak oluyo bebek sanki....aslında bunu doğum yapanlar bilir ama bu belirtilerden ne kadar zaman sonra doğum oluyodur ki merak ettimmm

bendede bu aralar setleşme oluyoo yhaa bende yediklerime bağlıyodumm. doğum habercisimiymişş
bide bu aralar kızımın hareketleri çookk çook azaldııı çok üzülüyorumm acaba bişey mi olduu.. zorla hareket ettiriyorumm..senağlamasenağlama

benım ne zamnadan berı var kızlar sertlesme ayakta olunca daha çok oluyo vallahı yatınca gecıyo

evet kızlar bu sertleşme bendede oluyoo
onun erken dogum habercisi oldugunu bilmiyordummm
... ayakta durmaktan oldugunu sanıyorumm..yoruldugunda falan oluyoo..
ayrıyeten benide felaket derecede ter basıyoo ateş basıyoo
acayip terliyorum ılık bi duşş çok çok ii geliyooo
ilerki sıcaklarda llah yardımcımız olsun daha ne diyeyim...

X