doğum yaklaşırken

kızlar yaa bugün kızım icten ice vuruyor tekmelerini dışa dogru degil canım yanıyor böyle oluncada :KK43:

benim kız sabahtan beri dur durak bilmedi tepinip duruyooŞeniz
ama hiç acıtmadı canımı bu zamana kadar..

Kizlar Günden Güne Değişiyo Artik Hareketleri Ve Daha çok Sertleşiyo.habire Dönüp Dönüp Duruyo.tekmede Atiyo Ama Daha çok Sağa Sola Dönüp Duruyo.bazen Dişaridan Bile Belli Oluyo.çok Güzel Bir Duygu Allah Isteyen Herkeze Nasip Etsin Bu Duygulari

Benimde canım hiç acımadı şimdiye kadar.. Ki doktor ben bu kadar hareketli bir bebek görmedim şimdiye kadar diyor.. Zaten can acıtmalar son ayda olurmuş.. Şimdiden acıyor diyen arkadaşları son ayda düşünemiyorum..

yaa bir daha dikkat ederim..ritmik olarak oluyordu sanirim,ama dikkat etmedim bilmedigim icin.... benimde 1 haftadir canimi acittiyor..daha cok yatarken,....organlarimin resmen bastiriyor,kaburgama dogru.. cok canim yaniyor,daha sert geliyor artik bana hareketleri...

benım kı benı resmen tepıyo çok acıyo çok kaburgalarım dehşet içinde anlatamam

şaka maka 66 günüm kalmış arkadaşlar dr 1 hafta öncesı dıo tam iki ayım var bıde sezeryan olursa 1 hafta one sarkar

benimkide geceleri uyandırıyor sabahlarıda bebişim uyandırıyor beni maşallah çok güçlü tekmeler atıyor oğluşum..........

kızlar
dogumdan önce dogum yapacağımız yeri, yatacağımız odayı görmek mi lazım yoksa bu korkumuzu mu artırır...
dogumhaneye girmem ama yatacağım odayı felan görmek isterim gibime geliyor...:eek:

aman kız herseyı gıdısata bırakın bence onceden kasmayın kendıınızı

benim kiz da sabahlari bi depiyor ki hic sormayin ha
doguma 60 li sayilara dustuk dusuyoz allahim 2 bucuk ay
aman allahim sen ne buyuksun ay ne dicemi de sasirdim ha :)

sorma bacım yaaa bu hafta bu cetvel kutu atlıycak ve ben 8. ayıma giricem ayy cok heycanlandım az kaldı yaa :dance: :dance:

kızlar
dogumdan önce dogum yapacağımız yeri, yatacağımız odayı görmek mi lazım yoksa bu korkumuzu mu artırır...
dogumhaneye girmem ama yatacağım odayı felan görmek isterim gibime geliyor...:eek:

Yooo niye korkasın ki...
ben kalıcam oda hangisi bilmiyorum ama doğum yapıcağım hastanenin doğum odalarını hemen hemen gördüm sayılır.. genel de bi çok tanıdığım orda doğum yaptığı için biliyorum..

:sm_cool:OH BE NİHAYET 30 LU HAFTALARA GELDİK ARTIK DAHA AZ KALDI GİBİME GELİYOR:sm_cool:

dev189pp___.png

az kaldı daha cabuk gecsın gunler ..................................................

:sm_cool:OH BE NİHAYET 30 LU HAFTALARA GELDİK ARTIK DAHA AZ KALDI GİBİME GELİYOR:sm_cool:

dev189pp___.png

canım bende birden 30 haftama gecince neye ugradıgımı şaşırdım sanki hemen dogrucakmışım gibi hissettim cok az kaldı yaa cidden off off 10,20 hafta derken son haftalarımızı sayıcaz artık 30 hafta :dance:

canım bende birden 30 haftama gecince neye ugradıgımı şaşırdım sanki hemen dogrucakmışım gibi hissettim cok az kaldı yaa cidden off off 10,20 hafta derken son haftalarımızı sayıcaz artık 30 hafta :dance:

vallahi öyle canım ya nasıl mutluyum bgn 210. günümüz bitti 70 günümüz kaldı 3/4 ünü bitirdik çoook şükür bundan sonra en az 5-6 hafta daha dikkat edelim kendimize bebeklerimizin gelişimi tamamlansın....Şeniz

dev189pp___.png

canım hazırlan artık ben dogurdum diyenlere 6 hafta sonra kesin başlıycaktır patır patır bir dogum hikayesi okuycaz ayyy :dance:

demı canım ya ay ilk kım dogurcak ya adasu top senın bakalım

demı canım ya ay ilk kım dogurcak ya adasu top senın bakalım

kız dur hemen topu bana atmasırnaşık şey bende merak ediyorum bakalım ilk kimin bebişi bizlere ceee diycek :dance:

X