doğum yaklaşırken

ya bende iki gündür hareketlerini çok az hissediyorum bebeğimin. en hareketli olduğu zaman bu haftalar yazmış bazılarınız... üff ya ikidebir doktoru aramakta istemiyorum...

ya bende iki gündür hareketlerini çok az hissediyorum bebeğimin. en hareketli olduğu zaman bu haftalar yazmış bazılarınız... üff ya ikidebir doktoru aramakta istemiyorum...

canım ara ara oluyo bende hemen endişeleniyorum sonra tekrar eski haline dönüyo.. en hareketli haftalar 30-32 diyolar ama tam tersi 27-29 haftalarda daha hareketliydi benim kızım... şimdi yeri daraldı normal bence hareketlerinin azalması...:icecream:

inşallah öyledir gelincik. ama dediğin gibi 27 29 daha hareketliydi. yaa şuanda yazarken daha önce yapmadığı şeyler yapıyo. çıkmak istiyomuş gibi çarpıp duruyo yukarı aşağı:)) oh bee rahatladım valla. saol gelincik teyzesi...

benim kizim onceleri kipir kipirdi simdi ise pek ole degil ama bu saatler olunca cosmaya basliyor
heleki tam uyucam zaman depinip duruyor icimde :)

bır gun kıpır kıpır bırgun yavas hareket edıyo kızlar

Valla Benimkinin Maşallahi Var Hiç Durmuyo Ama Anneninde Canini Yakiyo
Hele Bi Gelsin Yiycem Onun Batan Ellerini Ve Ayaklarini

valla bende ole dıyom kız hele bı gelsınler hammmmmmmmmm yapcam yavrumu

bebegımı gene hıçkırık tuttu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gunde ıkı ke zoluyo genelde su ve sut içtigimde

kızlar, bebeklerin hareketlerinin azalması normalmiş
ama daha sert oluyor artık farkındaysanız
bazen delecek karnımı sanıyorum
ama en iyisini anne hisseder
eger yavaslamasında bir problem olduğunu düsünüyorsanız bence doktorunuzu mutlaka arayın

ben yavaşladıgını söylemiştim doktoruma oda detaylı ultrason icin gün verdi bize 6 haziranda kızım bu sözlerime alındı sanırım şimdi sürekli tekmeler yiyorum karnımın yamuldugunu görüyorum bukadar hareket etmmemişti hic cok şükür allahıma dün akşamda eşim kulagını karnıma dayadı icerden su sesleri geliyor sanki şelale gibi suyla oynuyor dedi aldı beni bir gülmek kızımda babasının kafasına bir tekme savurdu cok güldük yaa :dance: hayırlısıyla gelselerde kavuşsak artık

kızlar geçenlerde bizim gibi son aylarda olan bi kız arkadaşım bebeği hiç hareket etmiyo diye doktora gitmiş. nst ye bağlamış kızı. nst den sonra sonuçları alınca bebeğin nst ye bağlı iken hiç hareket ettimi demiş. kızda hayır demiş. sen farketmemişsin tam 9 kere hareket etmiş bebeğin demiş... yani anlicanız bazı hareketlerini biz hissedemiyoruz endişelenicek bişey yok aslındaaa

saol hafsacım paylaşımın içinn benimkide dün gece bir hareketliydi attığı tekmeyle uykumdan uyandırıdı beni ve canım çok acıdı çıkıcak sandımm wallahi allah yardımcımız olsunn kızlar...

eeeeee yerleri daraliyoo anneleriii..kiyamam ben onlara.. bazen ciksada kurtulsa diorum .. kendimi deil onu düsünüyorum ..
iki büklüm tepe taklak kuzum ..:asigim:
ciksada $öyleeee bi gerilsee..
ay deli olcam benn dogsunlar artikk cok sabirsizlaniyorum....

Valla Hafsa Benim Oğluşda Dünden Beridir Az Haareket Ediyo Insan Ister Istemez Endişeleniyoo

evet canım ya neysekı sabah eskı performansına dondu karnım sekılden sekıle gırıyo kızlar

Kiz Valla Bende Msji Yazdiktan Sonra Başladi Yine Benim Oğluşşş Ay Yer Onu Annesiii

arkadaşlar size o kadar çok özeniyorum ki. allahım bende 34-35 haftaları görürüm inşallah. bu hafta bebişlerimin ciğerlerini geliştirici iğnem vardı iğne yapıldı sabahına sancılarım başladı.2 dakikada bir geldi sancılar.acilen iğneler serumlar takıldı 24 saatte doğum durdurulabildi. mahvoldum üzüntüden bebeklerim 1200ve 1150 gr. minicikler daha, kızım kardeşinden 50 gr daha büyük fazla havaya girdi herhalde ben büyüdüm çıkayım dışarıya dedi ve çok çabaladı ama biz kazandık şimdilik. her an bekleniyor erken doğum bana dua edin ne olur en azından bir kaç hafta daha tutabileyim içimde kuzucuklarımı. herkese sağlıklı ve zamanında doğumlar dilerim

geçmış olsun canım benım aman iş miş yapıuyım dem esakın ha uzan boşver dıkkat kendıne

X