doğum yaklaşırken

EVET CANIM YAA BENDE HEP O ANLARI HAYAL EDİYORUMM.AMA DAHA ÖNCE DOĞUM ÇOK GÖRDÜĞÜM İÇİN HERALDE KENDİ DOĞUMUMUDA DÜŞÜNMEDEN GEÇEMİYORUM.AMA ARTIK HERŞEYİN HAYIRLISI:teselli:

cidden yaa az kaldı karnım sertleşti kuzumu daha net hissediyorum sıgamıyor sanırım artık eskisi gibi de degil hareketlerim 1 haftadır daha agırım hemen agrı giriyor sagıma soluma off zorlanmaya başladım vallahi taşıyamıyorum kendimi kuzumda bir kutu daha atlamış ayy 8 aylık olduk :dance:

EVET CANIM YAA BENDE HEP O ANLARI HAYAL EDİYORUMM.AMA DAHA ÖNCE DOĞUM ÇOK GÖRDÜĞÜM İÇİN HERALDE KENDİ DOĞUMUMUDA DÜŞÜNMEDEN GEÇEMİYORUM.AMA ARTIK HERŞEYİN HAYIRLISI:teselli:

aaa sen doğumlara da giriyodun demiii ghanelii.. :1shok:
başımıza gelecekleri biliyosun yaniii.. bizzat şahit oldun yakından gördünn..
çok kötü yaa ben doğum videosu izlemiştimde 1 ay boyunca gözlerimin önünden gitmedii.
allah yardımcımız olsun
Şeniz

:dance:
banada ole gelıo canım annemı sımdı daha ıı anlayabılıyorum dogum benımöde aklımda deıl kı valla :dance::dance:

valla hergun hıçkırıyo dıyebılşırım kıslar ay bende gelıncık hele bı dogsunlar hammmmmmmmmmmm

Benim bebegim de cok hıckırmaya basladı kızlar yaa gunde 2-3 sefer tutuyo hıckırıgı hele son 10 gundur cok hissedilir oldu acaba neden tutar ki?Elimden de bişey gelmeyince cook uzuluyorum ben yaa

Benim bebegim de cok hıckırmaya basladı kızlar yaa gunde 2-3 sefer tutuyo hıckırıgı hele son 10 gundur cok hissedilir oldu acaba neden tutar ki?Elimden de bişey gelmeyince cook uzuluyorum ben yaa

Gebeliğin 24. haftasından sonra birkaç saniye aralıklarla gelen sert hareketler hissedebilirsiniz.dakikalarca ritmik olarak gelen bu hareketler bebeğinizin diaframında oluşan ritmik kasılmalar,yani hıçkırıklardır. Doğuma kadar da zaman zaman bazen sizi birle rahatsız edecek şekilde devam edebilir ancak herhangi bir olumsuzluğu işaret etmez.

EVET CANIM BİZZAT ŞAHİT OLDUM İLK GÖRDÜĞÜMDE TANSİYONUM DÜŞMÜŞTÜ AMA SONRA ALIŞTIM OKULDAYKEN HEP TESADÜK DOĞUM HANE STAJI BANA GELİRDİ.DOĞUMA GELENLERİN REFAKATÇILARI BANA DERLERDİKİ SEN GİRME KORKARSIN DAHA ÇOCUK YAPMAZSIN AMA BAK YAPTIM HEMDE 2.AYDA.HİÇ Bİ GÜZEL ŞEY ZORLUKLARI AŞMAYINCA KAZANILAMIYOR:1hug:

ayyy ghanelicim sna birsey soracagim benim dogum sezeryan olacak
esimde girecek sanırım
alırlar mı bilmiyorum ozel hastanede olacak oglusumuz
bir fikrin varmı?
birde bizim koca bayılmasın orada :)))

ay yokız ne olacak ay negusel benımkı gırmem dıyo sımdıden

bu arada kıslar eb çok kotuyum uzerımde bı agırlık her aan bısey olacakmıs gbı asğlama krızı var çok kotu bı gun yasıyorum yaaaaaaaaaaaaaaa

canım dikkat et kendine arasıra oluyor gecende bende oldu birden tüm gücümü yitirdim sanki

esimde girecek sanırım
bir fikrin varmı?

CANIM VALLA DEVLET HASTANESİNDE İZİN VERMİYOLAR AMA BAZI ÖZELLER İZİN VERİYO.HASTANENE Bİ SOR DOKTORUNADA.VALLA İNŞALLAH DAYANIR EŞİN AMA ERKEKLER DAHA İYİ DAYANIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM BİZLER DAHA ZAYIFIZ BU KONULARDA

esimde girecek sanırım
bir fikrin varmı?
canım bilmiyorum tabii eşini alırlarmı almazlarmı,hastaneden hastaneye değişiyor ama fikrimi söylemek istedim.sezeryan olacakmışsın,yani bildiğimiz ameliyat.eşinin girmesi ne biliyim iyi olmaz bence.normal doğum olsa bende eşimin yanımda olması taraftarıyım ama sezeryanda değil.kız resmen ameliyat izletecen kocana,bayılır valla.nette gezinirken karsıma cıkıyorda ben bile bakmaya cesaret edemiyorum.yinede karar sizin tabiiki...

canım yavrum gecelerı tutuyo kızlar hıçkırıgı sankım dahada kuvvetlendi bebeğimin hıçkırgı remen bellı oluyo yanı tam 20 dk ka sen dog o agzını yıyecegım senın tunam

kızlar yaa dün gece hic uyuyamadım insanda bir grm bile uyku olmazmı olmuyormuş işte off sabahı zor ettim ve sadece 1 saatlik uykuyla duruyorum acaba diyorum kuzum beni uykusuz geceleremi hazırlıyor nedir :uhm:

herhalde yanı sen bıde benı gor aptal oldum kız insan her 20 dk yabı gozlerını acar mı ben acıyom uyu uyuyabılırsen

Kızlar bendede tam tersi insan bu kadar mı uyur yaaa sabah işe gitmek için zor kalkıyorum...
gece bi yatıyorum wc hariç hiç uyanmıyorum artık.. sabaha kadar deliksiz uyku uyuyorum bu aralar...
işe gitmesemm öğlene kadar uyuyurummsenağlama

Kizlar Geceleri Bende Baya Iyi Uyuyorum Tabi Wc Ye Kalkiyorum O Allahin Emrii.tabi Sadece Sol Tarafima Yattiğim Için Sabaha Sol Tarafim Uyuşmuş Bi Vaziyette Kalkiyorum.

bende saga yatamıyorum kı hıç bebegım hemen benı uyarıyo kıslar yatma oraya die bede sola yatmaktan uyusuyorum

bu gunlerde kemıklerını hısseder oldum tunamın çok acıyo yaw nese az kaldı hıçkırıgıda hıc bıtmıo hanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…