doğum yaklaşırken

bılmem artık ıkı hafta bırden atladınn demı sen sın sen dogurur dogurma hıkayenı yazarsın

valla kızlar kim önce doğurursa doğursun ama herkesin sağlıklı sıhatlı olsun...
sonuçta birimizin bebeğine azıcık bişey olsa hepimiz üzülüyoruzz..

demı gelıncık haklısın valla bız artık kocaman bır aileyizzzzzzz

demı gelıncık haklısın valla bız artık kocaman bır aileyizzzzzzz

evet canım kesinlikle biraz önce zinedilanın yazısını okudumda sonuna kadar zor okudum içime bişey saplandı sankii...
sonuçta birbirimizi görmesek bile burda akşama kadar paylaşımlarımız var.. normal arkadaşlar bile bu kadar şeyini paylaşmaz heralde diye düşünüyorum..

bende ben aılemde uzaktayım mesale hemde ne uzak arabayla 20 saat türkıyenın bır ucu bı sorunum olsa yazıyorum sız cevaplıyorsunuz artık aileyiz yahu

bakalim ben 6 mayisda gidim doktora sorcam
sezaryen mi normal mi diye
bi de erken gelme ihtimali var mi benim cadinin
dun oglumla ve esimle top oynadik kucuk futbol sagsinda
anam nerden oynadim nettim
sanci girdi doguruyorum sandim allahim cok feci aglamaya basladim allah korusun sakatla hani yuruyor ya zar zor ayni ole yurumeye basladim
su an bile agriyor
bacak aralarimin iki kemigi sanki genislemis gibi aciliyor sanki cok fena az iyilesti ama gene cok aciyor
cok kotu olursa hastaneye gidecem

iyii walla corumlu top oynamayada halin var...
kız karnın burnunda bi de top mu oynadın. allah iyiliğini versin...
ben biraz yürüsem hemen belime ağrılar giriyo sen iyisin maşallah....

alemsin kız çorumlu valla topu neye oynuyon anam sen otursana :)))))allah iyiliğini emi hadi geçmiş olsun dinlen iyice yat

Kiz çorumlu Nasil Top Oynadin Zaten Kendimiz Bi Topuzzz

Iyi Yapmişsin çorumlu Afferin Kis Sana ....kisinin Ne Günahi Var Top Gibi Yuvarlanmiştir Yavrucağizzz...valla Benimde çok Canim Ip Atlamak Istiyo Yapamiyos Ya.ondan Insanin Cani Istiyo Yaa

kız çorumlu ne deyim ben sana.kız nasıl top oynadın ALAH iyiliğini versin.ben yerimden kıpırdayamıyorum doğru düzgün,helal sana.gerçi spor yapmak çok faydalı ama top oynamak değil.allah korusun karnına falan gelir.geçmiş olsun ,dikkat et kendine,dinlen bol bol...

nasıl oynadın kız aman sızın canınızda top ip istıyo benım canım sureklı yemek ıstıyooooooooooooooooooooo

kızlar bugun bıldırcınım benı uyutmadı yav tam 10 dk hıçkırdı bebeısım canım benım

vallaha oynadim nedim ben top oynamayi cok severim
bekarkene hep oynardik mahalledki oglanlarla kizlarla falan superdi :)
simdi de oglum dedi anne oynayak hadi kiramadim annesinin kurban oldugum oglumu oynadim
iki gun sanci cektim geberdim bittim deli gibi agladim iki gundur
bugun cok sukur pek sancim yokdu

kızlar bugun bıldırcınım benı uyutmadı yav tam 10 dk hıçkırdı bebeısım canım benım

canım sneınkı 10 dk hıçkırıyo benımkı bazen 1 satı buluo canım bebışım yaa hıçkırmaktan ne hal oluyoo kım bılırr..canlarımız onlar bısım yaaa...kıyamıom hıççç

ben diorum tamama bebegım bu kadar hıçkırdıgın yeter ama tabı durmak bılmıo

kızlar ya dün akşam benim kızda hıçkırdı durdu pıt pıt
çok sevimli oluyo ... ordan çıkarıp yiyesim geliyo cimcimemi
...:sm_cool:

valla hergun hıçkırıyo dıyebılşırım kıslar ay bende gelıncık hele bı dogsunlar hammmmmmmmmmmm

valla hergun hıçkırıyo dıyebılşırım kıslar ay bende gelıncık hele bı dogsunlar hammmmmmmmmmmm

az kaldı hafsacığımm inan kızımı düşünmekten doğumu bile düşünmüyorum...
şöyle kucağıma alıcam yumuk yumuk gözleriyle bana bakıcak heralde tüm acıları çektiklerimizi unuturuz gibime geliyoo
..:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…