Doğru kişiyi nasıl bulurum

sevilmek için bir şey yapmanıza gerek yok herkes sevilmeye değer ama doğru insan kısmında arkadaşımızın yorumuna katıldım.. Kendimiz doğru insan mıyız acaba onu sorgulamak lazım.size direkt yöneltmiyorum soruyu genel olarak güzel bir yaklaşım herkes için. Bunun dısında kendinizi sevmek en en önemlisi bence. Her şeyin vakti zamanı vardır. İnşallah en doğru kişi sizi bulur ve güzel bir aşk yaşarsınız :KK36:
O zaman gelsin artık l
Ay böyle konuları okudukca kendimi sorguluyorum tuhaflık bende mi ya yaş 33 bir rahatlık bir özgüven bir benmerkezcilik :KK70: :KK70: sanırım kendimle alakalı derdim pek kalmadıgı için artık erkeklere istediğim an elde edebilirim gözüyle bakıyorum
ben edemiyorum en sonki görüştüğüm başkasıyla görüşürken benle görüşmüş haliyle olmadı ah ah çok yalnızım hiç sevilmedim lanet olsun küçük hastaneye atandığıma

Ay böyle konuları okudukca kendimi sorguluyorum tuhaflık bende mi ya yaş 33 bir rahatlık bir özgüven bir benmerkezcilik :KK70: :KK70: sanırım kendimle alakalı derdim pek kalmadıgı için artık erkeklere istediğim an elde edebilirim gözüyle bakıyorum
Hep böyle miydiniz peki?

Yalnızız diyimcede koca meraklısı ilan edildik asıl koca meraklı evlenenler o zaman
doğrusu büyük hastaneye atancam 'erkek potansiyeli' olan yazdığınız için erkek meraklısı gibi göründünüz. tabii ki herkes sevip sevilmek ister ama böyle erkek erkek diyerek arayış halinde olmaz

O vakit bi bana gelmedi nedense tuhaf 26 yaşta ufak değil işinde gücünde yüksek lisans yaptım araba aldım ne yapmam gerekiyor
Bi şey yapmayın ne yapabilirsiniz ki? Doğru kişi yada doğru olduğunu sandığımız kişi diyelim öyle arayarak bulunmaz. Bir gün karşınıza çıkar bi şekilde merak etmeyin. Hem araba yüksek lisans ne alaka onuda anlamadım.

Ama şanssızım nasibim yokki en aktif çağımda bile bulamıyorum ilerisi daha korkunç
hatan tam olarak bu. şanssızım nasibim yok ne kadar şükürsüz ve kötü enerjili bi cümle. bakış açını değiştirmekle işe başla
bence. bir de ilerisi neden korkunç olsun? arkadaşım 29 yaşındayken dans kursunda tanıştığı kişiyle aşık olup evlendi şu an 33 yaşında ve ilk bebeğine hamile. neden bu yaş takıntısı? aktif çağ nedir

hatan tam olarak bu. şanssızım nasibim yok ne kadar şükürsüz ve kötü enerjili bi cümle. bakış açını değiştirmekle işe başla
bence. bir de ilerisi neden korkunç olsun? arkadaşım 29 yaşındayken dans kursunda tanıştığı kişiyle aşık olup evlendi şu an 33 yaşında ve ilk bebeğine hamile. neden bu yaş takıntısı? aktif çağ nedir
20 ler yani

Ama şanssızım nasibim yokki en aktif çağımda bile bulamıyorum ilerisi daha korkunç
Size ne dense olumsuz konuşmuşsunuz. 26 genç denmiş, 20sinde bulamayan 30da napsın demişsiniz. Ben bir sürü seçenek yazdım tura gittim herkes çiftti yazmışsınız. Bir tane olumlu şeyiniz yok, bu kadar negatiflikle belki de potansiyel adaylarınızı itiyorsunuzdur farkında olmadan. Böyle yazınca cidden koca meraklısı gibi duruyorsunuz üzgünüm.

Ben de evliyim ama koca merakımdan evlenmedim. Zaten amaç "koca merakı" olsa onun için evlenmek şart değil bana göre :KK66: Biraz salın kendinizi, tek odağınız eş/sevgili/söz olmasın yani. Rainy diye üye var onun yansıması gibi konunuz.

Ben deneme yanılma yöntemi ile bulduğumu düşünüyorum ayrıca benim çevremde insanlar hep 30larda evleniyor

Zaman neden gelmiyor sıra bi bana gelemedi nedense
Çünkü sen kendi zihninde bile gelmeyecek mi acaba diye şüpheyle bakıyorsun. Buna gerek yok ben hiç şüpheye düşmem bu konuda zamanı var der geçer giderim sonuçta bir erkek olmadan da hayatımı güzelce sürdürebiliyorum. Sizin cümleleriniz hep olumsuz oysaki atanmıssınız güzel bir işiniz var yani hep olmayanı görmek yerine biraz da olan şeylerin güzelliğine bakmak gerekir diye düşünüyorum. Güzel bir ilişkiniz olunca da başka bir şey isteyeceksiniz o yüzden takılı kalma mutluluğunu bir şeye bağlama şu anki hayatının tadını çıkar gez dolaş

Bu negatiflikle bizi bile itiyorsunuz konu sahibi. Hep olumsuz hep ne zaman bulucam ne zaman bulucam. Beş bin kişi cevap yazmış aramakla bulunmaz beklemediğin bi zamanda oluverir hayatı akışında yaşayın diye. Duymuyorsunuz.

X