Doğru kişiyi nasıl bulurum

grihh54

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2023
346
168
Evet tecrübeli olanlara soruyorum doğru kişi doğru ilişki nasıl bulurum yaşım 26 çalışıyorum işimi arabamı hallettim şuan tek derdim tek eksik yanım aşk ne yapmam lazım sevilmek için

Evet tecrübeli olanlara soruyorum doğru kişi doğru ilişki nasıl bulurum yaşım 26 çalışıyorum işimi arabamı hallettim şuan tek derdim tek eksik yanım aşk ne yapmam lazım sevilmek için
Siz doğru kişi misiniz peki? Hepimiz doğru insanı arıyoruz ama kendimiz doğru insan mıyız önce bunu sormak lazım

daha çok gençsiniz doğru kişiyi aramayın o size gelsin.

O vakit bi bana gelmedi nedense tuhaf 26 yaşta ufak değil işinde gücünde yüksek lisans yaptım araba aldım ne yapmam gerekiyor
aramaman gerekiyor ve düşünmemen gerekiyor. doğru zamanı geldiğinde karşına çıkacaktır. 36 yaşındayım hayatımda ki insanın doğru olduğunu düşünüyorum (boşandım ve bir çocuğum var)
yani öyle beklediğiniz anda gelmez birden hiç beklemediğiniz anda gelir.

aramaman gerekiyor ve düşünmemen gerekiyor. doğru zamanı geldiğinde karşına çıkacaktır. 36 yaşındayım hayatımda ki insanın doğru olduğunu düşünüyorum (boşandım ve bir çocuğum var)
Yeni kişilerle nasıl iletişime geçebilirim

Ben ama çok eksik hissediyorum ilişkim olsun herkes gibi istiyorum tüm arkadaşlarım kuzenlerim buldu bir ben yalnızım çok mutsuzum

Bana neden nasip olmuyor acaba 🥹
Yani bir şeyleri rayına oturtmussunuz ister istemez haklı olarak güzel bir ilişki istiyorsunuz fakat bazı şeyler nasip bizimle bitmiyor... istersen yüksek lisans yap evin araban olsun olmayınca olmuyor kendinde kusur arama zamanı var

Yeni kişilerle nasıl iletişime geçebilirim
arkadaş çevreniz yok mu? sosyalleşin. benim kız kardeşim bumbel mı ne ordan buldu ve tanıştığı çocuk kopyası. 2 senedir birlikteler ve evlenmeyi düşünüyorlar. date uygulamaları filan indirin.

O vakit bi bana gelmedi nedense tuhaf 26 yaşta ufak değil işinde gücünde yüksek lisans yaptım araba aldım ne yapmam gerekiyor
Acını yürekten hissediyorum ama inan ki hiçbirşey yapamazsın maalesef.o gelecek kaygısı o telaş insanı yiyip bitiriyor gerçekten.keşke hayatın hiçbir alanında başka birine bağımlı olmasaydık.ben de çok zor dayanıyorum valla.görüştüğüm birileri oluyor ama ya biterse sonra başkasını da bulamam diye yine dertleniyorum.umut vaat etmiyor çünkü.

Doğru kişiyi herkes arar ama önemli olan nasibinde ki doğru mu ya da siz ... ayrıca sabırlı olup nasibini bekle derim

Ben ama çok eksik hissediyorum ilişkim olsun herkes gibi istiyorum tüm arkadaşlarım kuzenlerim buldu bir ben yalnızım çok mutsuzum
zamana bırak bu kadar takılma daha çok küçüksün çok gençsin. illa ki olucak hayatında biri

Yani bir şeyleri rayına oturtmussunuz ister istemez haklı olarak güzel bir ilişki istiyorsunuz fakat bazı şeyler nasip bizimle bitmiyor... istersen yüksek lisans yap evin araban olsun olmayınca olmuyor kendinde kusur arama zamanı var
Zaman neden gelmiyor sıra bi bana gelemedi nedense

X