Diyette birliktelik

Geç mi geliyorsunuz ki? Ben de okulda aramıyorum ama bu sene sabahçıyım öğleden sonra da boş olunca baya yemeğe sardım
Pazartesi ve perşembe günü 14.25 de çıkıyorum salı çarşamba cuma da 15.15 okul çıkışım ama çocuk al eve gel diğer çocuk servisten geliyor zaman hızlı geçiyor ama. Tam gün evde. Çok zor oluyor

Arkadaşlar merhaba ben burcu kilo verme sürecinde birbirimize destek olma amacı ile bir wp grubu kurmaya çalışıyoruz katışmal isteyen olursa bana yazabilir ..

Son düzenleyen: Moderatör:
bakayım ben de teşekkür ederim :)
Olmuş güzel de olmuş
Evet kilolar yakın az olsun öz olsun ama. BirbirmiZe faydamız dokunsun

Merhaba canım uzun zamandır yoktun Tekrar dönmen iyi oldu Hep birlikte şu kilolardan kurtul artık
Nickiniz hiç yabancı değil
Canım inan sıkıldım bu kilo işinden çocuklar bahane değil ama hiç mutfaktan çıkmıyorum böyle oluncada ha bire bişeyler yiyorum bu sefer inşallah olur.
Bide biraz sıkı tutmak istiyorum

Kahvaltı (aç karnına 2 kuru kayısı) 2 haşlanmış yumurta, 5 zeytin, biraz peynir, 3 ceviz, yarım portakal, havuç

Akşam 2 tane kuru biber sarması, 4 tane etsiz çig köfte, bolca marul, 2 y. K yogurt

Ara yarım elma fındık badem
Bu ara ögün olmamalı ama acıktım nedense

Bolca su
Sag ayagım biraz agrıyor
İyi geceler dilerim

Bence. Gayet iyi ilk gün İçin biz bu işi başarabiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…