Diyette birliktelik

Kızlar merhabalar bende zayıflama grubunuza katılmak istiyorum kaç kişi var nasıl yapıyorsunuz öğrenebilir miyim bu ara da 31 yaşındayım 170 boy 113 kiloyum her yolu denedim aldım verdim derken eski halime geri döndüm şimdi de çocuk sahibi olmak istiyorum onun için yapmam lazım bu işi akupunktur ile 35 kilo verdim evlendim kocayı bulunca saldım herbalife demedim 13 verdim midemi bulandırdın bir süre sonrA en iyisi sağlıklı ve hayat biçimi haline getirmek bu işi anca böyle gidecek

Merhabalar canım öncelikle hoşgeldin hepimizi sağlıklı olmamak İçin buradayız günlük düzenli menü paylaşımı yapmaya çalışıyorum yolumuz uzun ama birlikte başarabiliriz.

Akşamdan neler yapacağımızı gün içinde yazıyor musunuz hepimiz ona mı uyuyoruz nasıl yapıyoruz birde Leslie yapıyor musunuz kızlar
Şöyle genelde 2 ana öğün 1 ara şeklinde. Okudum menüleri ben Leslie daha başlamadım amaa günlük yürüyorum ben okul içimde. Bayağı aktif geçiyor

kelebek.hill : 91.5
ant_hemis : 80.3
first ladyy:107.8/106.7/-1.1

Pazarları ev çocuk vs daha da yazamaz hale geliyoruz sanırım. Ben uyarım ama cuma tartısı da iyi oluyor. Haftasonu napsak da azcık kaçabiliyor bunun eksisini görüp üzülmeyelim bence. Size uygunsa ben CUMA diyorum

Merhaba hoşgeldiniz. Ben de yeni geldim sayılır. Birlikte menü paylaşımı spor paylaşımı yapalım motivasyon olsun amacımız. Leslie ben bir dönem çok yaptım işe yarıyor bence. Haftada 2-3 gün sporun kilo vermeye de sağlığa da etkisi çok fazla gerçekten. Ben de dönem dönem alıp verdim ama doğumdan beri 80 altını görmedim, moral bozukluğu yaratıyor artık, 90’ları sevemedim. Nasıl mutlu olcaksak onun için uğraşalım. Başarırız eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…