Diyette birliktelik

Merhaba arkadaşlar umarım herşey yolundadır.
Perşembe günü kahvaltı 10.30
Lor peynirli yumurta, zeytin, peynir, ceviz, hurma, 3 dilim portakal

Akşam 1 kepçe bamya, 2 kaşık bulgur pilavı salata yogurt

ben birkaç gün ipin ucunu kaçırdım. Bu sabah da 6da kalkıp okula gitmeden spor falan yaptım iyi beslendim ama tartıya baktım ki verdiğimi geri almışım çıkamıyorum bu döngüden çok üzüldüm ramazana kadar biraz dişimi sıkmaya çalışacağım

Sabah 08.30 5 zeytin 1 dilim peynir 1 haşlanmış yumurta
Öğlen 12.00
2 köfte 4 yk bulgur 1 kepçe tarhana çorba 1 kepçe yoğurt

Ara 16.35
3 gün kurusu bir küçük muz 15 badem iğzerşnee yoğurt tarçın döküp yedim

Akşam 19.30
1 kase yoğurt çorbası
5 yk pırasa 1 yk bulgur

Kahve 1 hurma
Su 2 lt
Spor 9.000 adım

Ama canım yanlış beslenince hemen menüyü yazarsan kendini daha iyi görürsün

Arkadaşlar günaydın nasılsınız?
Ben sabah tartıldım çok degil ama 96 olmuşum. Pazar 96.5 idim.
Sabah kızımı okula bırakıp yarım saatte yürüdüm.

Günaydınlar İyiyim mesaideyim, yirmilik dişim çekilmişti, bugün alındı dikişler o yüzden bugün başladım

Ben de sabah kızçemi okula buraktım işe geldim. Henüz spor yok ama bazen evde bazen spor salonunda yapıcam diye planlıyorumm

Sizden naberrr??

Menü çok iyiymişşş sadece sabah ekmek mi ekleseniz acaba? Tabi ki siz bilirsiniz ama birden tamamen kesince bi yerde takılabilir kilo sanki…

Bende şimdilik Karatay yapıyorum önümüz Ramazan tek iftar olur. Siz nasıl yaptınız kaç kilo verdiniz.
ramazan da yapmak zor olur. ben çaılıştığım için kahvaltıyı tercih etmiştim. ama siz öğlen öğününü tercih edebilirsiniz. bol su ile 1 ayda 9 kg vermiştim. bırakınca da geri almadım . ramazan sonrası yeniden başlıycam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…