Diyetisyen Önerilerimiz...

kızlar burcu cömerte giden varmı acaba. ben gitmek istiyorum ama bana pahalıya patlamasından korkuyorum. eğer giden varsa bilgilendirebilirse sevinirim..

kızlar burcu cömerte giden varmı acaba. ben gitmek istiyorum ama bana pahalıya patlamasından korkuyorum. eğer giden varsa bilgilendirebilirse sevinirim..

vimjo çok klasık beslenme programı var,senın ne istediğinle alakalı,ama ucuz,bi muayne,bi kontrol,aylık 120 lıra falan,

kızlar ben şeker hastasıyım ve iyi dietisyen arıyorum...gamze kaçar ı duydumuzmu nasıl...

ben de gamze kaçarı çok merak ettim fiyatı çok uygun bi çok diyetisyene göre randevu alıp almama konusunda kararsız kaldım tavsiye edilmiş çok fazla bilgisi olan var mı acaba?

tek yapmanız gereken az ve sık yemek, gece yememek. Bunu herkesten iyi siz biliyosunuz. Aynı vucudunuzu sizden iyi kimsenin tanımadığı gibi.. ama illa deli gibi para harcayalım verdiğimiz kiloların şanı yürüsün diyosanız o başka tabi.
1000 liraymış diyet listesi yanında bişeler de veriyolardır kesin. birkaç iç organımıza malolacak türden tozlar falan mesela

valla bende burcu cömert çok iyi diye duydum odar pahalı olduğunuda sanmıyorum ama eğer giden varsa bizede bir yardımcı olsun fiyatı konusunda

ne yapmam gerektiğini çok ii biliyorum 15 yıldır şeker hastasıyım ..ama her şeker hastasınında dietisyen kontrolünde olması gerektiğinide sen bilmiyosun demekki ..ancak benim ne demek istediğimi şeker olan biri anlar ..çok biliyomuş gibi tavır takınmak çok kolaydır...

Türkiye'de annemin gitmediği diyetisyen kalmamıştır herhalde

Ziya Mocan'ın nişantaşı'nda bir kliniği var her hafta bitkisel ilaçlardan oluşan bi sürü hap yazıp reçete veriyor ve hemen karşı caddesinde bulunan eczaneden alabileceğimizi söylüyordu.

annem o dönemde epey kilo verdi, sonra ablam da gitti ve ablam da kilo verdi, ablam doğuma kadar korudu ama annem malesef

ayrıldığı eşi de çocuk prof.ü o da nişantaşı'nda hatta yeğenimin bi rahatsızlığı vardı da eski eşini tavsiye etmiş ama bnm gönderdiğimi söylemeyin demişti ve gittiğimizde eski eşi yardımcı olmuştu yeğenime. falan filan :))

ziya mocan gerçekten zayıflatıyor ama solgar vs bitkisel ilaç desteğiyle, tüm hastalarına böyle.

bilgilendırmen için çok tşk,zaten ünlü bir dıyetısyensanatçının bırı ile kameralara çıkıp başarılarını paylaşmıştı,sonra başka birşeyden kavga edince aslında ilaçla zayıflattığı çıkmıştı..

benim size gözüm kapalı tek tavsiye edebileceğim doktor yeşil elma kanalı mı programına mı ne çıkan selahattin bey.

aşırı pahalı ünlülerin diyetisyeni yeri hemen nişantaşı'nda ama süper bi doktor. döve döve zayıflatıyo:)) hastalarıyla sadece kendi ilgileniyo ve birebir ilgileniyo.

kilo vermediğiniz hafta size düşman verdiğiniz hafta kapıya kadar geçiriyo ve bilinen diyetlerden farklı ve en önemlisi uygulanabilir diyetler veriyo. hastasıyım kendisinin. ben kendisine 2 sene önce giderken yeni evlenmişti :))

diyetisyen diyince aklıma o geliyo çünkü bi numara!

taylan kümeli de çok tırt. annem ona da gitti kendi ilk görüşüyo sonra yönlendiriyo ve diyet listeleri hazırda, direkt onları veriyo sana özel bi uygulaması olmuyo.. böyle saçmalık olur mu? liste üzerinde oynama yaparsa yapıyo.. brrrrr.

MErhaba.Bende maltepe tıp merkezindeki dyt.dilek sezen i tavsiye ederim.Çok memnunum.fiyatıda çok uygun.Çok tatlı, çok başarılı bence.

Bende gamze hanıma gidiyorum. İlk 15 günde 4,300 kg verdim çok başarılı ve çok iyi gidiyor

bu nil hanım ankara gazide mi bide muane başımı yoksa ayda mı 40 lira alıyor bilgi verirsen sevinirim

kusura bakma uzun zamandır giremedim foruma şimdi gördüm.. izmir gazi hastanesi bahsettiğim... 2 haftada gdiyorsun 40 tl yani ayda 80 tlye geliyo.

merhaba
yaşım 19 ama şu ana kadar 3-4 kez diyetisyen maceram olmuştu ve artık bu son olsun istiyordum. internetten araştırmalarım sonucu gamze kaçar a gitmeye karar verdim. geçen hafta gittim ve beni çok iyi karşıladı. 15 gün sonra kontrole gidiyorsunuz. yani ayda bir kere ücret vermiş oluyoruz.
bana hayıt tohumu ısırgan kurusu gibi şeyler verdi. tadları cok kötü ama gerçekten rahatlatıyor miğdemi. ve öğrendiğime göre çok fazla yararı varmış bu otların. inşallah bundan sonraki hayatıma zayıf biri olarak devam ederim. sonuçları buraya yazıcam. ben de çok heyecanlıyım.

Bende gamze hanıma gidiyorum. İlk 15 günde 4,300 kg verdim çok başarılı ve çok iyi gidiyor

merhaba ben de gamze kaçar a geçen hafta başladım daha 4 gun oldu diyete başlayalı. 15 gun sonra kontrole gitmişsin anladığım kadarıyla. 4.300 kg ı vermişsin tebrik ederim. sormak istediğim bunu kıyafetlerinde hemen farkettin mi? tabi kilonun fazla olup olmamasıyla da alakalıdır bu. ben 88 kiloyum. şimdi 82 ye düşünce fark edecek mi kıyafetlerim bunu çok merak ediyorum. çünkü üniversiteye gidiyorum ve sürekli kıyafet almak durumunda kalıcam.

merhaba,
ben de geçen sene evlenmeden önce 82 kiloydum. 3 ayda 65 kilo oldum ve gelinliğimi 65 kilo iken giydim. şimdi fotoğraflara bakınca iyki zayıflamışım diyorum.
ben beylikdüzü medi life hasatanesinde gülseren hanıma gittim. çok tatlı ve anlayışlı bi hanım. katı değil ama sizi inandırıyor bi sekilde.
gittikçe kilo alıosanız da şimdi bu an dur deyin. ben evlendikten sonra yine kilo aldım ama hemen kontrolü ele aldım. şimdi 5 kilo fazlam var. onları vermeye çalışıorm eski diyet listelerini artık insan ezberlio zaten.
herkese sabırlar, bol şanslar. :)

Son düzenleme:

Ben 76.500 başladım 72 kilo oldum ilk kontrolde yarın ikinci kontrolüm var ama ben kıyafetlerimde hala farkedemedim bakalım yarın ne olcak yazarım burdan kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…