Diyetisyen Önerilerimiz...

Benım annem tansıyon hastası aynı zamandada hıpotıroıd hastası olması nedenıyle dıyetısyenden pek sonuc alamadı. cunku bazı ılacları kullanamıyor. onun yerıne bıtkısel urunlere yoneldık bızde. bır fırmaya danıstık hem tıroıd sorununu bıraz da olsa ortadan kaldırdılar hemde hatrı sayılır bır kılo verdırdıler...

Arkadaşlar ben meksika biber hapını kullandım bakmayın zarar marar dediklerine son derece etkili bir ürün iştahınızı kesiyor enerji veriyor halden düşmüyorsunuz birde güzel yanı devamlı susatıyor ve yağları parçalayıp idrar yolu ile atıyor idrar yaparken bazen yanma oluyor ve yağ küçük küçük parçalarını ögrebilirsiniz bunu ben jel ile kullandım jel o kadar aykıyorki kıpkırmızı oluyor ve trelemeye başladım bunu 1 ay boyunca kullandım buna inan ve kullanmanızı tavsiye ederim 88 kilodan 82 kiloya indim ilk ay 2. Ay iste tam 5 kilo verdim 2 yada 11 kilo verdim sağlıklı bir şekilde en güzeli basen göbek kol sarkmalarım için çok güzel oldu orjinal almanızı tavsiye ederim sahteler baya var piyasada adı
zayflatıcı göbek giderici jel
birde
meksika biber hapı 30 kapsül makromed
aldım roc 7 selülit kremi ile hapı kullanmanız halinde kesimlikle ayda en az 5 kilo verirsiniz size memnun kaldıgım için tavsiye ediyorum

evet o yuzden pıyasadan toplatıldı zaten. bıberden zayıflayanmı olmus :) meksıka bıberını gorenmı olmus:)

Canlarım ben de Medulla Vita'yı öneriyorum. Çok kaliteli bir danışmanlık hizmeti veriyorlar. Ben 1,5 ayda 6 kilo verdim ama daha önemlisi enerjim yerine geldi ve kendimi çok daha güzel hissediyorum hihoyyyt

Sizin danışmanınınız ferhan beymi? ben şimdiden 10 kiloyu geçtim kendisiyle zemuszemus

kızlar aranızda ankarada ıkamet edenler bana yardımcı olsun lüütfen
kısa sure ankaradayım.hamılelıkte kılo cok aldım oğlum 10 cu ayına girdı sporla 16 kg verdım cok şükür.ama artık bir destek almak istiyorum.bebekten kalan 4 kg kaldı bırde hamıleleıkten evvelkı 6 kg toplamda 10 kg vermem lazım.
dıyetsyen nuray damla noyanı cok övduler ama kendısı çalıştıgı hastaneden ayrılmıs aranızda giden varmııı nbana iletişim adresını verse cok memnun olurum.ilkkez bır dıyetısyene gitmek için heveswlendımm onada ulaşamadım

kızlar bu sitede banu kazanç 3 aylığı 1600 tl yazıyodu,aradım görüşütm,asistanına söledım,öle birşey yok,doktor hanım size yardımcı olacak dedi,bende eğer böle bir fıyat ise zamanınızı çalmak istemem,anadolun yakasından geliyorum,benımde zamanım kıymetli dedim,ısrarla böle bir fiyat yok,çok abartı dedi,gittim doktor bana inanılmaz köüt davrandı,ve alaycı bir şekilde fiyatımı araştırmışsınız dedi,ama yanlış öğrenmışsınız 1700 tl dedi şok oldum,bende o forumdaki rakam bir yıl öncenın falan hiçte yanlış öğrenmemişim faşan filan,rezalettı..

kızlar bu sitede banu kazanç 3 aylığı 1600 tl yazıyodu,aradım görüşütm,asistanına söledım,öle birşey yok,doktor hanım size yardımcı olacak dedi,bende eğer böle bir fıyat ise zamanınızı çalmak istemem,anadolun yakasından geliyorum,benımde zamanım kıymetli dedim,ısrarla böle bir fiyat yok,çok abartı dedi,gittim doktor bana inanılmaz köüt davrandı,ve alaycı bir şekilde fiyatımı araştırmışsınız dedi,ama yanlış öğrenmışsınız 1700 tl dedi şok oldum,bende o forumdaki rakam bir yıl öncenın falan hiçte yanlış öğrenmemişim faşan filan,rezalettı..

Arkadaslar...cok buyuk paralar bunlar ya...bır cok dıyetsyen var pıyasad...bazılarıkı cogu ınsanın gucunun yetmeyecegı kısıler marka olur gerısıde onlara gucu yetmeyenlerın ekmegını yer...helekı bır cogu ınternette bır sure dolasıp bulabılecegınız bılgılerı sıze vererek zayıflamanızı bekler...ben farkındayım bır cogunuz bıtkısel urunlerden bıkmıs durumdasınız ancak ayda 100 lıraya 4 kıloya kdr zayıflattıgım ınsan coktur...saglıklı bır sekılde hıcbır besın ogesınden uzak kalmadan

Bence de çok abartılı paralar ve hiç de etik bir davranış değil danışana o şekilde davranmak. Ankarada en iyi diyetisyenlerin aylığı 250- 300.. Fiyat araştırmak zaten en doğal hakkımız, fiyatı bilmeden mi gidilecekmiş.

arkadaşlar içinizde osman müftüoğluna giden yada gitmiş tanıdığınız biri varmı?

Merhabalar.Ben de Gürkan Kubilay a gitmeyi istiyorum ama o da biraz tuzlu.Acaba giden bir arkadaş var mı ?Yazarsanız çok memnun olurum.

Bence gitme, çünkü kendisi bir kere muayene ediyor ve birdaha kendisini görmüyorsunuz, sizi yanında çalışan diyetisyenlerine yönlendiriyor ve de çok pahalı 2007 yada 2008 gb gittim 1.250 tl'di. Tavsiye etmem.

Benım annem tansıyon hastası aynı zamandada hıpotıroıd hastası olması nedenıyle dıyetısyenden pek sonuc alamadı. cunku bazı ılacları kullanamıyor. onun yerıne bıtkısel urunlere yoneldık bızde. bır fırmaya danıstık hem tıroıd sorununu bıraz da olsa ortadan kaldırdılar hemde hatrı sayılır bır kılo verdırdıler...

Merhaba bende anneniz gb.tansiyon ve troid hastasıyım, devamlı diyetisyenlerdeyim ama
nedense hep yarım kalıyor, bu bitkisel ürünün ne marka olduğunu öğrenebilirmiyim.şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar selamlar hepinizee..

sizlere çok faydasını göreceginiz bir siteden bahsetmek istiyorum..tavsiyeediyorum.com.bu siteye girip hangi şehirde hangi doktoru arıyorsanız o doktorla ilgili hastaların görüşlerini okuyorsunuz.ben ankaranın en iyi diyetisyenini bu şekilde buldum.artık tüm doktor tavsiyelerini bıradan okuyorum .bence siz de bir göz atın.

sevgiyle kalın

eskisehirde diyetisyene ihtiyacım var.. ama öğrenciyim. cok fiyat bakımından cok tuzlu olmayan biseyler lazım?

eskişehir kadın doğum ve çocuk hastanesinin diyetisyeni filiz hanım var, ondan yardım alabilirsin. bir de genel bir bilgi olarak söyliyim türkiye genelinde yaklaşık olarak 18 tane ilde sağlık bakanlığına bağlı Gençlik Merkezi var, bünyesinde diyetisyen ve psikolog çalışıyor, amaçları gençlerin bu tarz problemlerinin çözümüne ücretsiz yardımcı olmak, internetten şehrinizde olup olmadığını araştırabilirsinizyerimseniben
ben de bursada diyetisyen arıyorum,bilen varsa yardım eli uzatsın
özel hastanelerden birindeydi, hastane adını hatırlamıyorum. diyetisyen rabia yıldız var çok güler yüzlü ve motive edici biri, tavsiye ederim.
ankarada tavsiye edebileceginiz diyetisyen var mı kızlar
ankarada özel çankaya hastanesi vardı, oradan selma hanımı tavsiye ederim...
Arkadaşlar merhaba. Benim kilolarımla başım hep dertte. 2 sene önce normal diyetisyene gittim hiç test falan yapmadn bana liste verdi uydum 8 kilo verdm ama fazlasıyla geri aldım, moralim çok bozuldu:KK43:(( Öğrendiğime göre Doktor olan diyetisyenlere gitmek gerekiyormuş. Sizin bildiğiniz ya da önerdiğiniz doktor var mı?? Lütfen bana yardım edin:KK43: Burda yazılanların hepsi sadece diyetisyen doktor değiller:KK43:(

arkadaşlar diyetisyenden diyet almak için doktor muayenesinden geçmek şart. diyetisyenin işi kişiye özel diyet hazırlamak, doktorun işi sağlık problemi var mı yokmu tespit edip varsa tedaviye başlamak, yani diyet vermek değil... doktor muayenesi istemeden diyet veren diyetisyenden de kendisini diyetisyen zanneden doktordan da kaçın bencesempatiksalakcinni

size şöyle bir tavsiyede bulunabilirim. Endokrin bölümüne- endokrin bölümü bulunmayan hastaneler için dahiliye bölümüne sabah aç karna gidin, zayıflamak istediğinizi söyleyin. doktorunuz uygun görürse ilgili tahlilleri isteyip sizi hastanenin diyetisyenine yönlendirecektir. devlet hastanelerinde de diyetisyen var artık. beğenirsiniz beğenmezsiniz bilemem, ama fikir sahibi olmak için gitmek lazım:nazar:, kolay gelsin

Bence gitme, çünkü kendisi bir kere muayene ediyor ve birdaha kendisini görmüyorsunuz, sizi yanında çalışan diyetisyenlerine yönlendiriyor ve de çok pahalı 2007 yada 2008 gb gittim 1.250 tl'di. Tavsiye etmem.

senden cevap bekliyorum arkadaşım,tşk

kızlar ziya mocan hakkında bilgisi olan varmı? diyet için ümraniye araştırma hastanesinde de ilgileniyormu yoksa nişantaşındaki özel kliniğinemi yönlendiriyor?

kızlar ziya mocan hakkında bilgisi olan varmı? diyet için ümraniye araştırma hastanesinde de ilgileniyormu yoksa nişantaşındaki özel kliniğinemi yönlendiriyor?

ay yok bebeğim,anlatayım sana maverayı,ben 63 kıloyum,ama yıllardır kılo sorunum var yanı,neyse,115 kılo bır arkadaş randevu almış hastaneden,dedimki kıza,bakmaz şeker,asistanı olur falan,kız dinlmedı benı,neyse gittik,tahlil falan tabi karşımızda asistan,oda tanıtımcılarla kakakıkı,neyse arkadaş bozdu bunları hasta mahremıyeti falan,neyse arkadaş dedi bu nasıl iş randevu ziya mocan olarak alıyoruz,neden görüşemıyoruz,neyse yukarı bölüme yolladı kızı,yukarıdaki kızda nışantaşındakı özel yerının kartını tutuşturdu,eğer çok ciddi bır sorun yoksa zıya mocan ağır kaçar zaten,yada maddi durum çok iyiyse torpilde varsa osman müftüoğlu derim

sağol canım benim...bide doktor olacaklar işi iyice ticarete dökmüşler hey allahım...

kızlar bilginiz olsun ziya mocan'ın nişantaşındaki kliniğinin ilk muayene ücreti 350 tl miş...haftada 1 kontrole gidiliyormuş ve her hafta 120 tl....gürkan kubilayla kıyaslarsak uygun hemde nişantaşı olmasına rağmen....gürkan kubilay anadolu yakasında olmasına rağmen yüz yüze seans ücreti 1000 tl demişti 2 yıl önce...

X