Diyetisyen Önerilerimiz...

teşekkür ederim endülüs, tavsiye ediyorum.com da nurcan bıçakçıyı çok övmüşlerdi, ümran polikiliniğini aradım başka bi diyetisyen başlamış, acaba yeni çalıştığı yere gitsem mi diye düşünüyordum uyardığın iyi oldu, neyinden memnun kalmamıştın?

Kızlar herkese merhaba yeni üye oldum bu siteye.. tabi bu aralar diyette yaptığım için hemen doktorumu önermek istedim çünkü kendisi inanılmaz birisi.. ben 3.5 ayda 11 kilo verdim tabi daha çok yolum var ama inanın benim gibi diyet yapması zor olan bi insan için bile bu kadar kolay veriliyorsa kilolar hiç kormadan ve hiç düşünmeden diyetesyen Gamze Kaçar'ı düşünün derim ben.. Yeri de çok kolay fiyatı da çok uygun. Cevahir alışveriş merkezinin arkasında ve ayda 80 TL... Şiddetle tavsiye ederim... Onun o güleryüzüne ve samimiyetine kesinlikle karşı koyamayıcaksınız...

selam,acaba ayda 80 odeyip 1 kere mi gidiyorsun?benim haftalik kontrol altinda olmam lazim da birde telini rica edebilir miyim?mersi

Canlarım ben de Medulla Vita'yı öneriyorum. Çok kaliteli bir danışmanlık hizmeti veriyorlar. Ben 1,5 ayda 6 kilo verdim ama daha önemlisi enerjim yerine geldi ve kendimi çok daha güzel hissediyorum hihoyyyt

selam,acaba ayda 80 odeyip 1 kere mi gidiyorsun?benim haftalik kontrol altinda olmam lazim da birde telini rica edebilir miyim?mersi

Hayır canım ayda 2 kere gidiyorsun.biri kontrol oluyor diğeri seans. seansta ücret ödüyorsun. ama emin ol hiç pişman olmayacaksın.. dermactive güzellik merkezi 02122133717 zaten gitmeden önce araman iyi olacak çünkü senden ilk gittiğinde bazı testler istiyorlar. bunları telefonda öğrenip yaptır ve öyle git bence... inşallah olumlu sonuçlar alırsın.. eğer öyle olursa mutlaka beni de haberdar et olur mu cnm...

tavsiye sitasınden bak,daha yardımcı olur,nurcana gittim,ama hiç memnun kalmadım,

Canımmm yeni üye olduğum için özelden gönderdiğin mesaja cevap yazamıyorum en az 50 konuya yorum yapmam gerekiyormuş kaydirigubbakcemile3 Şimdi burdan liste yazmak çok uzun olacak ama kesinlikle yemek seçimini sana bırakıyor illa şu akşam ıspanak bu akşam kereviz olayı yok... sana akşam 8 kaşık zeytinyağlı ya da kurubaklagil diyo tercih sana kalıyor... bu arada yanlış hatırlamıyorsam sen karşıda bir diyetisyen arıyorsun.. sanırım Gamze hanım karşıda da bir ofis açmıştı ya da açacaktı... başka bir arkadaş için tel yazmıştım istersen bir ara öğren... Yalnız maşallah sende güzel kilo vermişsin... Ne kadar zamanda verdin o kiloyu... darısı benim başıma inşallah.. daha doğrusu zayıflamak isteyen herkesin başına :))

tşk ederım,ben bir kaç farklı dıtetısyene gittim,ama hep aynı yöntem,farklı olan var,ama çok pahalı binlıkten söz ediyolar..çok tşk ederim,ben bununu senden önce aradım,ama 15 de bi olması hoşuma gitmedi,birde listeyı değiştiyormu?

Tabiki her 15 günde bir listeni değiştiriyor... Ara öğünden tut da yiyeceğin şeylere kadar hepsi değişiyor.. Aslında 15 gün uzun bir süre değil ama tabi senin düşüncen umarımistediğin gibisini bulursun yeter ki zayıflayalım yerimseniben

Arkadaşlar merhaba. Benim kilolarımla başım hep dertte. 2 sene önce normal diyetisyene gittim hiç test falan yapmadn bana liste verdi uydum 8 kilo verdm ama fazlasıyla geri aldım, moralim çok bozuldu(( Öğrendiğime göre Doktor olan diyetisyenlere gitmek gerekiyormuş. Sizin bildiğiniz ya da önerdiğiniz doktor var mı?? Lütfen bana yardım edin Burda yazılanların hepsi sadece diyetisyen doktor değiller(

merhaba arkadaşlar..

bende izmirdeyim ve diyetisyene gideceğim. aklımda 2 diyetisyen var ama bi türlü karar veremedim. gazi hastanesinde nil hanım varmış 15 günde bir gidiyosun 40 tl mi neymiş gidenleriniz varmı tavsiye edermisiniz ? bide park sima v ar internetten araştırdım başarı hikayeleri gayet güzel mail attım aylık 80 ila 120 arasında değişiyormuş ücretleri. ücretsiz ön görüşmeye davet etti. ama hala araştırmadayım başka bi yer bulamassam bu 2 yerle görüşmeye gideceğim.. sizin gittiğiniz ve tahliller yapan kilo verdiren iyi bir diyetisyen varmıdır ?? yardımcı olursanız çok sevınırım. teşekkürler

Kızlar selam

Malum ramazan ayındayız sahur iftar filan akabinde de bayram çikolatalar şekerler bilmiyorumkismile bayram sonrası uzun süredir kafama koyduğum fakat bi çok sebebini bildiğim veya bilmediğim nedenlerden - bunlar tembellik yada boşvermişlikte olabilir- dolayı diyetisyene gitme kararımı yürürlüğüne sokmak istiyorum vatana millete bana ve vücuduma hayırlı uğurlu olsun zemuszemus

Kilo vermeyi en önde sağlığım için, daha rahat yürümek nefes almak gibi, daha sonra istediğim kıyafetlere girebilmek ve kendimi daha iyi hissetmek için istiyorum. Yaş 22 henüz çok gencim ve hazır bu işleri daha kolay yapabiliyorken doktor kontrolünde sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlerdenim.

Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Bostancı gibi semtlerde, makul fiyatlı iyi bir doktor arıyorum. Görüş ve fikirlerinize ihtiyacım var opuyorumnanaktan

sağlıklısız vermemek için diyetısyen arayışın için senı tebrik ediyorum,ben sana ayrdımcı olabiirm,ama ne kadar makul?birde kaç kılosun?

sağlıklısız vermemek için diyetısyen arayışın için senı tebrik ediyorum,ben sana ayrdımcı olabiirm,ama ne kadar makul?birde kaç kılosun?

ilgilenip cevap yazdığın için teşekkürleropuyorumnanaktan Makul fiyattan kastım şu; özel bi hastanenin diyetisyenleri olabilir... Bi kaç yakınıma danışmıştım sanırım 2 haftada bi ücret alınıyormuş. Öyle olursa hımm 2 haftada bir 100 yada 150 verebilirim sanırım en fazla. bilmiyorumkismile

slm
bende araştırıyorum öncesinde test yapılmasını istiyorum bende ama pek bişi bulamadım
ben güzellik merkezi değil hastane istiyorum testler yapılsın ve fiyatı biraz daha uygun olsun :)
bostanlıda akademi tıp merkezimi ne bi yer vardı arkadaşım gitmişti iyi kilo verdi ama test yapmıolardı sanırım gazi hastanesinin fiyatı uygunmuş bence bi görüş derim :)

park sima bir güzellik merkezi öyle ahım şahım başarıları da yok
endokrinoloji hekimine başvurmanı öneririm

direkt endokrinoloji bölümüne gidemniyorsun önce dahiliyeye gitmen lazımmış ben gittim dahiliyeci saolsun sinir etti beni çok fazla yemek yemememe rağmen kilo alıyorum kilo veremiyorum metabolizmamda kesin sorun var diye düşünüyorum ama saolsun sinir etti bi kaç test yaptık sonuçları göstermeye bile gitmedim

şiddetle bende sevil nas can hanımefendiyi tavsiye ediyorum... hipotroid olmama ragmen kilo verdirdi.. fakat tembelliğimden bıraktımmafoldumben yarın kısmetse tekrardan gidicem sevil hanıma:lepi: birkere hiç aç kalmıyorsunuz gofret sütlü tatlıya kadar veriyoralkisalkisalkis biraz sabır sadece senelerce aldığımız kilonun hemen gitmesini istiyoruzklava: ama bu yanlış sabır+irade=kilo vermeee:hooray:

bu nil hanım ankara gazide mi bide muane başımı yoksa ayda mı 40 lira alıyor bilgi verirsen sevinirim

slm canım saygı hastanesinde 50 liraya rahime hanım var.ilki ücretli sonraki muayene oluyor zaten bunun vaktine sen karar verebiliyorsun.140 kilo olan bi arkadaşım şimdilerde 64 kilo.1,5 yıl uğraştı ama değdi.eşimide oraya götürmek istiyorum ama ben karşıda oturuyorum.umarım sana faydası olur.

Arkadaşlar ben meksika biber hapını kullandım bakmayın zarar marar dediklerine son derece etkili bir ürün iştahınızı kesiyor enerji veriyor halden düşmüyorsunuz birde güzel yanı devamlı susatıyor ve yağları parçalayıp idrar yolu ile atıyor idrar yaparken bazen yanma oluyor ve yağ küçük küçük parçalarını ögrebilirsiniz bunu ben jel ile kullandım jel o kadar aykıyorki kıpkırmızı oluyor ve trelemeye başladım bunu 1 ay boyunca kullandım buna inan ve kullanmanızı tavsiye ederim 88 kilodan 82 kiloya indim ilk ay 2. Ay iste tam 5 kilo verdim 2 yada 11 kilo verdim sağlıklı bir şekilde en güzeli basen göbek kol sarkmalarım için çok güzel oldu orjinal almanızı tavsiye ederim sahteler baya var piyasada adı
zayflatıcı göbek giderici jel
birde
meksika biber hapı 30 kapsül makromed
aldım roc 7 selülit kremi ile hapı kullanmanız halinde kesimlikle ayda en az 5 kilo verirsiniz size memnun kaldıgım için tavsiye ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…