diyet tarifler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar dün gece geldik ama toparlayamadım çekme helva üzümlü nokul filan derken 76ya doğru emin adımlarla ilerliyorum 1 eylül uğurlu günüm olsun salı başlıyorum inş tekraraslında çok yüzmesem de günlük 15 bin adım oldu en az ama yetmedi tabi .

Aynen hem pandemi dönemi hemde stresten walla pantalonlarım çok sıkıyor ve herkes çok kilo almışın diyor benim moral sıfır sıfır sıfır
Nasıl kilo verebiliriz ? Önerisi olan

Kızlar ben bugün türk kahvesi diyetine başladım ara öğün yok dukan birası yapıyorum aralarda aşşırı tok tutuyor tavsiye ediyorum canlar.En azından tatilde aldığım kiloyu verene kadarDiyet listesini atıcam şimdi.

Pazartesi
Sabah 1 fincan şekersiz Türk kahvesi veya gerçek filtre kahve olmalıdır. Türk kahvesi terci edilirse çok daha iyi olur.)2 dilim tam buğday ekmeği ile yapılmış peynirli sandviç.
Öğle 2 adet haşlanmış yumurta ve bununla birlikte 1 dilim tam buğday ekmeği
Akşam Bol miktarda yeşillikli salata ve 3 parça ızgara kuzu pirzola

Salı
Sabah 1 fincan şekersiz Türk kahvesi2 dilim tam buğday ekmeği ile yapılmış peynirli sandviç.
Öğle 3 tane ızgara köfte ve bol yeşillikli salata
Akşam Sınırsız sebze yemeği ve yağsız ayran

Çarşamba
Sabah 1 fincan şekersiz Türk kahvesi 2 dilim tam buğday ekmeği ile yapılmış peynirli sandviç
Öğle 2 adet haşlanmış yumurta ve bununla birlikte 1 dilim tam buğday ekmeği

Perşembe
Sabah 1 fincan şekersiz Türk kahvesi veya filtre kahve2 dilim tam buğday ekmeği ile yapılmış peynirli sandviç
Öğle Bol limonlu ve 1 tane haşlanmış yumurta ile hazırlanmış salata
Akşam Çok fazla abartmamak koşulu ile meyve

Cuma
Sabah 1 fincan şekersiz Türk kahvesi veya filtre kahve.2 dilim tam buğday ekmeği ile yapılmış peynirli sandviç
Öğle Izgara balık

Cumartesi
Sabah 1 fincan şekersiz Türk kahvesi2 dilim tam buğday ekmeği ile yapılmış peynirli sandviç
Öğle Izgara tavuk

Pazar
Sabah 1 fincan şekersiz Türk kahvesi2 dilim tam buğday ekmeği ile yapılmış peynirli sandviç
Öğle Sınırsız sebze yemeği ve yağsız ayran
Akşam Izgara tavuk

Kaynak: Türk Kahvesi Diyeti ile Kilo Verin!

Bi de leslie sttep aerobic filan yapıcam,yapabilirsem tempolu yürüyüş dışarda çünkü çok yavaş yürüyorum normalde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…