diyet tarifler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugünkü menüm: 11 kahvaltı menemen,süzme peynir,1 dilim siyez ekmek,salatalık maydanoz taze nane soslu yeşil zeytin ve türk kahvesi
12 ara yoğurt ve hurma
2 öğle yemeği haşlanmış kıyma sadece
4 ara türk kahvesi ve ceviz
6 akşam yemeği haşlanmış nohut ve yoğurt
bol yeşil çay, 3 litre su oldu
spor 6000 adım yürüyüş

canim ben bi takim seyler oldu yine yapamadim. Ama bu kez basliyorum gercekten kusura bakma 1 hafta sonra sana rakami soylicem. Sende nasil gidiyyor.

Ne kusuru cnm amaç hem eğlenip konuşup dertleşip hem de ne kadar verebiliyosak vermek arada canını sıkma
iyi gidiyor 3 gün oldu düzgün yapabildim cnm çok şükür

Kızlar dün akşam haşlanmış nohut yemiştim sonra bir şişkinlik oldu sonra ishal oldu hassasiyetim var galiba leblebi ya da haşlanmış mercimekte bişey olmuyo ama yaa çok üzgünüm yemeseydm keşke

merhabalar bugünkü menüm biraz kabarık
11 kahvaltı yoğurt hurma tarçın ceviz
2 öğle yemeği ekmek arası köfte,ayran ayrıca salata
3 ara 2 dilim künefe
5 ara türk kahvesi yine ceviz
spor 6 bin adım yürüyüş

Bugünkü menüm: 12 kahvaltı 1 yumurta,süzme peynir,yeşil zeytin domates maydanoz nane 1 dilim ekmek
2 ara züber protein bar
3 öğlen haşlanmış hindi göğüs sadece
5 ara türk kahvesi 1 elma 3 ceviz
7 akşam mercimek çorbası ve ayran,salata
3.5 litre su oldu, 2 mil leslie ve 6000 adım yürüyüş :)

Ne kusuru cnm amaç hem eğlenip konuşup dertleşip hem de ne kadar verebiliyosak vermek arada canını sıkma
iyi gidiyor 3 gün oldu düzgün yapabildim cnm çok şükür
2 gundur bende duzgun yapiyorum.
Ekmegi tamamen kestim seker kullaniyodum cayda falan tamamen kestim ve 4 lt su iciyorum
Spor ve yuruyus yaptim bugum 6820 adim yaptim bu arada 3 yasinda oglum var onu da goturuyorum ekstra yani bebek arabasi itekliyorum

Yarın tartı günü hanımlar hazırmıyızben değilim

Canlar dün tatile geldik pazar döncez kesin kilo alırım ama öbür yaza kadar tatil yok zaten ailemle tatil keyfi yapıcam o yüzden tartı haftaya pazartesi olabilir isterseniz yeniden liste yaparım ya da listesiz freestyle gideriz istediğiniz gün atabilirsiniz

iyi tatiller cnmm.. Aynen pazartesi yazalim bakalim ne kadar olacak cok merak ediyorum. Surekli tartiya gidiyorum ama tartilmiyorum

İyi tatiller canım.Ben istikrarın bozulmamasından yanayım açıkcası. Sen gelince yazabilirsin tartılma imkanın yok diye ama bizler o oldu bu oldu diye bahane bulmuş oluruz kendimize.misal ben bir taşınma bir regl dönemine denk geldi her birinde ileri atsam olmazdı.bu benim şahsi düşüncem tabi ben yarın kilomu yazarım müsait olursan tabloma eklersen de sevinirim. Sizlerde kendi düzeninize göre eklersiniz öyle takip edersiniz.

Tamam tatlım sen söyle ben eklerim akşam :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…