diyet tarifler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ben 3 gündür şöyle yapıyorum:
uyanınca ve yatarken acı biber,zencefil zerdeçal tarçın limon suyu ve sirkeli yeşil çay yapıp yanında hurmamla spor yapıyorum 1 saat
kahvaltı peynir yumurta zeytin yeşillik domates
ara çiya tohumlu yeşil çay
öğlen et balık tavuk ve salata ya da sebze yemeği
ara türk kahvesi ve kuruyemiş
akşam da yoğurt,hurma,tarçın yiyorum :)

Çok güzelmiş liste Allah bağışlasın bu arada

ekmek yok zor olmuyor mu?

Beni de aranıza alır mısıniz ben 60 kiloyum 55 kiloya dönmek istiyorum şekeri ekmeği bıraktım tatlıyı da aynı şekilde
son 5 kilonsa eğer çok zor verilir. o yüzden dikkatli diyet yap bence. yavaş gitsin ama kalıcı olsun. karatay benzeri diyetler hiç sağlıklı değil. bir an da giderse 2 katını geri alırsın.

Arkadaşlar bilgi vereyim ben kilo aldığımda bir nevi şok diyet yapıp aşağı iniyorum sonra düzenime dönüyorum.Sağlıklı değil tavsiye edilmez :) şimdi yine yoğurt hırmayla 66.8 den 63 e inicem sonra ekmeksiz pilavsız diyete devam.

Evet ceza gibi yapmamak lazım :) haklısın
"ben asla tatlı yemeyeceğim" dedim diyete başlarken aşırı bir şekilde tatlı krizlerine girdim. bende psikolojik oldu. sonra eti karam bitter aldım. canım çikolata mı istedi karelerinden birini bölüyorum 2 ye atıyorum ağzıma. iki gün sonunda artık tatlı krizlerim de kesildi. çünkü yiyebileceğimi biliyorum. diyet sürecinde irade ne kadar önemliyse psikoloji de o kadar önemli bence. insan kendine sınır koymamalı. gelsin özgür diyetler, ekmekli çikolatalı ballı çörekli zayıflatan diyetler

Hurma yoğurtla ben de 1 kg vermiştim 1 günde :) onu da 3 gün yapcm bi ara

Çok tatlısın ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…