diş hekimiyim

SIZE="2"]mrb öncelikle teşekkürler ilginize.benm sorunum kök dişlerim 3 ü birden çıkıyo 21 yaşındayım we çene yapım dar bazn patlıyolar tekrar gidiyo çıkarkende agzımı zor açıyorm agrısı fazla oluyo we kulakla başıma wuruyo doktorum çekelim dedi ama ben çeklme taraftarı deilim biraz korkuyorumdaabaşka bi çaresi yokmudur acaba bişde bi sorumdaha olacak ön dişim we onun yanındaki dişim dolgulu dolgular arka tafaftan sızısı geçmeynce kanal yolu yaptk geçici dolgu yaptı anck sıcak bişe içtigimde siniri almamıza ragmn hala sızlıyo doktorum yanındaki diş olabilir oda dolgulu bi dene dedi ama hayr sızlarkn dişimi tutuyorum kanal yolu olan acıyo ama söle bişede war kaşıkla wurdugum zamn acımıyo sadece sızlıyo nedir anlamadık gitti şimdiden teşekkrler a.s. [/SIZE]

dr.un sana yapman gerekeni çok güzel izah etmiş canım hem hamilesin hemde riskli bir çekim bence de diş hekimliği fakültesine git olur ki bir problem çıkarsa anında müdahale ederler
geçmiş olsun

eğer ağız hijyeninden eminsen yani dolguların bittiyse diş taşların temizlendiyse diş eti rahatsızlıkların tedavi edildiyse..... demekki sorun dişşel değil
bazı rahatsızlıklarda ağız kokusu yapabilir mide hastalıkları şeker hastalığı boğaz enfeksiyonları gibi birde bunları kontrol ettir istersen
ayrıca küçük naneli sakızlardan da tavsiye ederim bazen kurtarıcı olabiliyorlar

en uygun fiyatı alacağınız yer diş hekimliği fakülteleridir
size daha en iyi diş sağlığı yardımını da orda yapacaklardır
belki bazı ilaçlarla bile sorunu çözebilirler en kısa zamanda danışıp fikir alın

beyazlatıcı macunlar muhakkak işe yarayacaktır sonuçta içinde beyazlatıcı kimyasallar var ama sizin istediğiniz eyazlığı sağlar mı o konuda bişey söyleyemem zarar meselesine gelince sonuçta orjinal olanı değiştiriyorsunuz ister istemez bir takım zararları olabilir ama sonuçta kullandığınız sigaranın size verdiği zarar kadar hiç bir macun ve beyazlatma yöntemi zarar veremez
umarım aydınlatıcı olmuşumdur

midenizi bulandıran şey fırçalama işlemi mi yoksa macunun tadı mı?
macunsa illa fırçalamada kullanılması gerekmez önemli olan fırçalama işlemidir
fırçaysa daha küçük fırçaları deneyebilirsiniz ısrarlı kullanım sonucunda alışacağınızı umuyorum

Morgülcüm sanırım bir sorun oldu özel mesajlarda istersen buraya yaz cevabı tekrar zahmet olmazsaa.s.

ilk zamanlar dişiniz biraz farklı gelebilir ama gitgide rahatsızlığınızın geçmesi şikayetlerinizin azalması gerekir eğer hala aynıysa veya artıyorsa kanal tedavinizin yenilenmesi gereklidir geçmiş olsun

cevabınız için çok teşekkür ederim.. a.s.

Teşekkür ederim canım,diş hekimim ısrarla zamanla düzleceğini söylüyor ama ben çok korkuyorum peltek kaldım diye...:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

nefertari protezin yüksek yapılmış olabilir ondan dolayı bu ses bozuklukları meydean gelmiştir
birde dişsiz kaldığınız sürede dil rahat rahat hareket etmeye alışıyor protezler dili kısıtlıyor ondan dolayıda zorlanıyor olabilirsin canım biraz dene hala devam ederse değiştirilmesi gerekebilir
ama görmeden de kesin sebebi şudur şöyle yapılması gerekir diyemiyorum

morgül hanım merhaba.benim son 1 haftadır kulağım arıor.her ikiside.bazende kulağım durup dişim ağrıyor.20 lik dişlerimin ikiside çıktı ama çıkalı çok oldu.acaba bu 20 lik dişler ağrı yapıp kulağa vurur mu?yani asıl ağrının kulağımda mı dişimde mi olduğunu anlayamadım.şimdiden çok teşekjkürlerrr

morgülcüm ya bana yazmamışsın salı günü randewum war ondan önce bilgilendirirsen çok sewinirim canm reca ediyormm

merhabalar herkese. Benim şikayetim azı dişimin yanındaki dişimde diş eti çekilmesi oldu. çok sertte fırçalamıyorum genelde ağrı sızı filanda olmuyo ama bazen dayanamayıp elimle bakıyorum düzelmişmi dye o zaman acıyo bide bazen tatlı yediğimde . E şimdi ilaç filanda kullanamam hamileyim napabilirim ne tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkürler...........

Benimde bir sorum olacak.Kanal tedavisi veya çekim yaptırdığım zaman ağrı aylarca devam ediyor.Dokturumda çok iyi aslında.Bir kere kanal tedavisi sonrası ağrılarım devam edince tekrar gittim.Oraya kuvvetli hava vericem,zonklama olursa sinirler kalmıştır dedi.Havayı verdi ama hiçbir zonklama olmadı.Aylarca süren dediğim ağrılarda zonklama şeklinde değil,hafif hafif ama geçmediği için beni deli eden ağrılar.Bunun neden kaynaklandığı hakkında fikir verirseniz çok memnun olurum.

Birde yaklaşık 8 aydır antidepresan kullanıyorum.Diş ağrılarımda farkedilir azalma olmuştu.Şimdi doktorumun tavsiyesiyle azaltmaya başladım ve diş ağrılarım yeniden baş göstermeye başladı..Çıldırıcamsenağlama

merhaba .hani derler ya ii olacak hastanın doktor ayagına gelirmiş o hesapsırnaşık şey ben 27 yaşında koca bir kazığım.amma velakin 20 lik diş çıkartıyorum ve acısına agrısına dayanamıyorum.acıyı hafifletmek için ve kolay patlaması için ne önerirsiniz.bana tuzla ov dediler bu ne derece doğru.şimdiden tşk ler...a.s.

kulağın arka kısmındaki lenf bezlerine vurabilir ki siz bunun kulaktan kaynaklandığını düşünebilirsiniz ama tam olarak emin olmak için dr.a görünseniz daha iyi olur

canım şikayetin bana diş eti çekilmesinden çok kole çürüğünü anımsattı ama tam emin olmak için mutlaka görülmesi gerekir
çok rahatsız etmiyorsa hamilelik bitene kadar beklenebilir ama dayanamıyorum dersen diş hekimi arkadaş o bölgenin hassasiyetini giderici jel sürebilir ama dediğim gibi mutlaka görülmesi gerekir kesin şudur diyebilmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…