diş hekimiyim

slm benim azı dişlerimden bir tanesi çarpık(yan dişimin üstüne çıkıntısı var ve eğri)hem görsel olarak rahatsızlık veriyor hem de arka kısmında eğrilikten dolayı boşluk olduğu için yemek artıkları birikiyor.porselen laminate tedavisiyle düzelir mi acaba ve kaça mal olur veya önerebileceğiniz bir tedavi var mı tel taktırmak haricinde?

dokdor hanım çok önemli bi sorum olucakkızım 9 yaşında dişleri çok fena çürüyo napıcam şaşırdım hiç kalmıyo çekdiriyoruz mecbur duramıyo acıdan yerine diş gelirmi lütfen cevabınızı bekliyorum yine bi dişi çekilecek lütfen acil

merhaba benim eşimin şimdiye kadar hiç diş problemi olmadı 1-2 aydır diş etleri kanıyor ve sızlıyor ,sigara ve alkol kullanıyor nedeni bunlar olabilirmi ne yapmamız gerekir şimdiden çok teşekkür ederim.

merhab morgül;
benimde sol azı dişlerimde ne zam ntatlı yeysem biağrı oluyo ve dişlerimde çok çabuk diş taşı olşuyo napmam lazım diş hekimimm diş ipi kullan dedi ama bisonuç alırmıyım?
çok teşekkürler

18-03-2008, 16:04 den beri hicbir soru cevaplanmamis, konuyu kilitliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…