diş hekimiyim

merhaba benim ön dişlerimden biri arkadan gelmiştide bunun için telmi takmak lazım takarsam ne kadar süreyleacaba?teşekkürler.

Merhabalar,benim son 3 gündür dişlerim ve diş etlerimden rahatsızım.kaşınıyo gibi bişey yeyip içdiğimde tuhaf bşey oluyo sanki dişlerim komple düşecek gibi hissediyorum.böyle durmadan diş etlerime bastırıyorum bu neden böyle acaba? siz anlamışsınızdır pekte anlatamadım ama teşekkürler.....a.s.

merhaba 24 yaşındayım 2 eğri dişim var tel takılmadan nasıl bir işlem yapılması gerekir.ve ağız kokusu için dişçiyemi gidilmesi gerekir bilgilendirirseniz çok sevinirim hemen bekliyorum teşekürler

merhaba ben dün kü cevabımı alamadım lütfen bilgisi olan hemen yazsın teşekürler

Canım bence bir doktora git eğri dişelrinede ağız kokusunada çözüm bulur. Yaşın daha genç şimdi daha gelişmiş herşey telden rahatsız olurum diyorsan, görünmeyenleride var. Doktorumuzdanda cevap gelir gene meşgul her zaman giremiyor.Şeniz geçmiş olsun

merhaba morgül diş konuusnda yardım yazını okuyunca cok sevindim ben dişlerime dolgu yaptırdım diş taşı temizliğinide yaptırdım aradan 2 ay gecti dolgu olan dişlerimin eti şişdi ağrı yapıyo fırçalarkende dişlerimi kanama olmuyo çok nadir kanıyor. neden sürekli diş etim şişiyo ve ağrıyodur bilgilerini bekliyorum şimdiden teşekkür edrim

doktorcum lütfen cevap bekliyorum.yaklaşık 15 gün önce sinüzit,konka ve septoplasti ameliyatı oldum.ameliyattan tam olarak uyandığımda sağ üst dişlerimi hissetmiyodum.ve de üst dişlerimdeki diş etleri anormal çekilmişti.şimdi sadece üst ön sağ dişimde his kaybı hala devam ediyor ve üst sağ tarafımdaki diş eti çekilmesi de.bu durum ne zaman düzelir

ya bende mersindeyim benim dişlerimle ilgili bi sürü sorunum var görmen şart yani sana nasıl ulaşabilirim peki??

slm.morgul benimde sorum olucak cevaplarmısın lütfen.ben dişlerime dolgu yaptırdım aradan neredeyse 1 yıl geçti ama hala çok tatlı yiyemiyorum dişlerim çok acıyo.neden acababa bi çaresi varmıdır__?

benım dıslerımın ortası ayrık ve ben cok rahatsız oluyorum bu durumdan napabılırım

birde ayrık diş için tedaviyi devlet hastanesinde yaptırabiliyor muyuz yani karne karşılıyor mu?

merhaba..bı sorum olacak.bu ofıs ve evde kullanılan dıs beyazlatma aparatı ve jelı ıle ılgılı neler soyleyebılırsınız yanı yararlımıdır para odesem bosunamı yatırmıs olurum cok merak edıyorum alımmı sızce faydasını gorebılırmıyım..acele cvp yazarsanız cok sevınırım..

arkadaşlar bende ameliyat olacam acaba lazerlemi kapatıyorlar yoksa dikişlemi? bende apse varmış cenemde diş kökleridemi kesilecek birşeyler olacak ama ya çok korkuyorum nasıl olacak sizce yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

kizlar hekimimizi kacirdikjeyyar saka bi yana yardimin icin sagol arkadasima.s.
benimde bir sorum olacakti,doktor bana dis beyazligim hakkinda A1 seviyesi yani en beyaz disler demisti,ama bana göre sarimtrak:uhm:
sorum su,hani eczanelerde su oje gibi bir kutuda dis jelleri var ya onlardan kullanmamin bir sakincasi olur mu,ne derece beyazlatir??
ayrica ben geceleri dislerimi gicirdatiyorum,plastik bir plak kullaniyorum,o jellerin bu durumda bir yan etkisi olabilir mi?
tesekkürlera.s.

merhabalar banada yardımcı olursanız sevinirima.s. 22 yaşındayım aslında 23 oldumda neyse benim sorunum 20 lik dişlerimsenağlama şişip şişip duruyolar ağrıyolar ama bitürlü çıkmıyolar:çok üzgünüm:45 kiloyum annem zayıfsın gçsüzsün ondan diyoanneler işte şimdiden teşekkürler

benim de sorunum şu ön dişler arasındaki boşluk ,çözümü nedir..sevgiler..

benimde bi sorum olacak benim 20 lik dişlerim çıkmaya başladığı zamandan beri yemek yerken çenemden tak tuk diye sesler gelmeye başladı ve zamanla çenemde ağrıda oluyo... diş hekimine göründüm ama bi problem yok geçer o dedi ancak geçmek ne kelime daha çok ağrı yapmaya başladı fikir verirmisiniz ne yapmam gerek şimdiden teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…