DİŞ DOKTORUMA PLATONİK AŞIK OLDUM.

Arkadaşlar bu arada bende mühendislik öğrencisiyim elektrik elektronik mezun olmuş olsaydım dahamı çok şansım olurdu

Sen şimdi bir cisme aşık oldun, bu adamın 3, 5 fotografına bakıp sadece söyledigin gibi platonik aşık olabilirsin.

Seni çok etkilediyse gidip gelmeye devam et. Fakat ben bu kadar popüler bir adamla ilişki veya ciddi ilişki yaşamanın devamı görmüyorum!

Hepsi gelip geçici... Hayat senin, kendin karar ver

hahahahaha doktor senin ona olan ilgini anlamıştır. sen yetişkinleri apti mi sanıyorsun heyy allahım.. plotonik aşk geçer ve lütfen geçmesi için kendine yardımcı ol.

Bence ifşa olmamak adına reddetmişsin ama basbaya Kerimcan'ın dişçisi bahsettiğin kişi. Kendisi aşık olunmayacak gibi değil çünkü. İnsanı günaha sokar

Canım benim,
azminden ötürü seni tebrik ediyorum.Yaşından dolayı normal olması gereken tatlı heyecanlar bunlar.
Bugün sosyal yaşantısı zevkleri seni cezbediyor ama,yaş aldıkça onların çokta önemli olmadığını farkedeceksin.İnsanların göründükleriyle kafa yapıları çok farklılık gösterebiliyor.

Ama eğer yaşına uygunsa,hastası olarak devam edip,tanımaya çalışabilirsin.Ama önceliğin okulun ve kendi hayatın olsun.Çünkü okulun bittiğinde ve sen kendi ayakların üzerinde durmaya başladığında,ugün sana ulaşılmaz gelen o kişi yarın çok sıradan gelecektir.

Burada bir üye vardı
aşık olduğu dişçisiyle evlenmiş o aklıma geldi
adını unuttum
Ama o senin gibi yapmamış :)
dişçiye önceden aşık olmuş dişlerinde sorun olmadığı halde gıcır gibi dişlerle sorunum var diye gitmiş :))
sonra onun sevdiği kitapları araştırmış okuduğu kitabın birisini alıp çantasına atmış
sonra da çantasını açık bırakıp kitabı düştü numarası yapmış dişçisi de kitabı görünce muhabbet açılmış ordan haha
sonra da evlenmişler şaka gibi ama gerçek :))))

Kerimcan kim, onun doktoru kimdir?. Bir aydinlatin Fransiz kaldim burda
Kerimcan bir internet fenomeni. Burada anlatmaya kalksam kelimeler kifayetsiz kalır. Dişçisinin fotoğrafını koymuş instagramda. Ben de o fotoğrafı gördüğümden beri inceliyorum kendisini. İnsan bu kadar mı güzel yaratılır sorusunu soruyorum sıklıkla kendime.

Arkadaşlar bu arada bende mühendislik öğrencisiyim elektrik elektronik mezun olmuş olsaydım dahamı çok şansım olurdu

İlk mesajınızda adamla adeta zevkler açısından ruh ikizi kadar uyumlu olduğunuzu yazmışsınız da tarif ettiğiniz şablon birçok genç kızın hayali zaten.

Örneklendirdiğiniz ata binme, golf oynama gibi hobilerin çizdiği imaj özellikle popüler kültürü takip edenler için etkileyici özellikler.

Kendinizi ifade ediş şekliniz, çizdiğiniz kendine güvensiz tablo ve muayenehanedeki tavırlarınız hayran olduğu şarkıcının posterlerini duvarına asan, bundan da fazlası için bir hayal ya da kendini geliştirme planı olmayan, o kişiye kavuşsa bile onunla iki satır kaliteli sohbet edemeyecek, sadece bakışabilecek kızları anımsatıyor, onda da bundan farklı bir etki bırakmayacaksınız.

Neyse ki öğrencisiniz, kendinizi geliştirmek için bir sürü imkânınız var, bol bol okumanızı, sosyal faaliyetlerde bulunmanızı ve kariyerinize yönelik sağlam hedefler oluşturmanızı öneririm.

Şu yukarıdaki sorunuz bile fena, mezuniyeti kendi sosyal ve kültürel statüsünü sağlamlaştırmaktan ziyade ekonomik statüsü yüksek ve popüler bir adama ulaşma çaresi olarak gören kızlar gibi lanse ediyorsunuz kendinizi.

İçinde bulunduğunuz durum olmayacak şey değil, Erhan Yazıcıoğlunun da eşi memurmuş, kafaya koyup evlenmiş onunla adamın en popüler zamanında...

Ama sizin yazdıklarınız o adam bir yana, herhangi biriyle sağlıklı bir ilişki için kendinizi çok açıdan zenginleştimeniz gerektiğini düşündürüyor ve dahası bir birliktelik için zamanınız var gibi duruyor.

Yorumunuz biraz canımı yaktı a
Yorumunuz biraz canımı yaktı ama haklısınız burda sanırım kendimi yanlış ifade ettim şu an dediniz gibi kendimi her açıdan geliştirmeye çalışıyorum ama onun için değil kendim için kitap eskiden çok okurdum ama bu sıralar yeniden başlicam bu arada ben bölümümü sadece sevdiğim için ve kendim için okuyorum lütfen yanlış anlamayın soru mu

Arkadaşlar mesajlarınız gerçekleri görmemi sağladı üzüldüm ama hayaller kurup sonra ü zülmekten iyidir. Ona gitmşcem tedaviye okulumu bitirip kendini geliştiricem belki bende kendimi geliştirirsem hayranlığım geçer

cnm ortak noktaniz yok aslinda, senin hayal ettigin seyler adamda var sadece.
herkes hayatinda bir kere disciye asik olur, neden bilmiyorum ama :)

Ortaokul ogrencisi misiniz , cunku o donemlerde olur fotodan sundan bundan yogun duygular.

Bence ifşa olmamak adına reddetmişsin ama basbaya Kerimcan'ın dişçisi bahsettiğin kişi. Kendisi aşık olunmayacak gibi değil çünkü. İnsanı günaha sokar
konuyu baştan okuyordum
bu kerimcan ismini 2. kez kullanıyorsunuz

ben bilmiyorum bu kerimcanıı
kimm bunlarr

meraktan sordum

Ayyy çok uzundu okuyamadım bu kadar bahsettiysen evet kesin aşık olmuşsun Allah kolaylık ve başedebilme gücü versin

Ben lise stajında iken platonik bir aşkım vardı. Ay ofislerimiz karşılıklı onu masasında dosyalar içinde öyle karizmatik görünce nasıl kalbim carpardı. Sonra birgün baktım bu asansöre bindi yanında ofis arkadaşı. O sırada asansöre binsem mi binmesemmi diye düşünüp bir attım kendimi kapanan otomatik kapıyı görmemiştim bile. Önce kafama otomatik kapı çarptı o siddetle asansörün kenarına çarptı tekrar otomatik kapıya derken benim kafa defalarca dong dong diye kapı arasında gidip geldi. Beni bir el tutup asansörun içine cektide gitgel den kurtuldum. Asansör üst kata çıktı ben taaaaa yerin -10. Katına gottim. Arada iyi misiniz diye sesler duydum ama kafamı hiç kaldırmadım.

Hayatımım ilk ve son platonik aşkı oldu. Bidaha beni görmesin diye ofisinin önünden bile gecmedim. Ay niye bilmem aklıma gelir hep platonik aşk diyince yine utandım

cnm ortak noktaniz yok aslinda, senin hayal ettigin seyler adamda var sadece.
herkes hayatinda bir kere disciye asik olur, neden bilmiyorum ama :)
Hayatımda nefret ettiğim iki koltuk biri kadın doğum biri dişçi. Ikisinde de utanıyorum rahatsız hissediyorum. Bu yuzden dişçiye aşık olamam sanıyorum. Hele birde çürük tartar vs çıkar ise asla:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…