DİŞ DOKTORUMA PLATONİK AŞIK OLDUM.

Ortak noktan yokki.o yapıyor sen yapmak istiyorsun Onun yaptığı senin de şu an yaptığın bişey yok.fazla kasma kendini

Adamın ilgisini çekecek hiç bir şey yapmamışsın ki. Dişçiden korkan bir hasta izlenimi vermişsin. O da seni rahatlatmak için konuşmuş gibi.
Ayrıca sevgilisi de olabilir.

İlgisini nasıl çekersin bilmem tabi. Dizilerde ki arabasının önüne atla. Kliniğe gidip her şeyi devir falan

Bu hikayenin tuhaf bir tarafı var..
Gerçekmiş gibi gelemiyor bana..
Eğer gerçekse de boşuna büyütmeyin..
O zengin siz fakir olduğunuz için değil..
Adam çok donanımlı bir hekim siz de öğrenci ve gerçekten tecrübesiz acemi biri olduğunuz için...

Canım iyi hoş da senin Adamla ortak noktan yok ki aynı takımı tutmak dışında oda bedava diye yani :) senin hayallerini Ada'm yaşıyor sadece. Eğer ortak bişey oluşturmak istiyorsan Ada'mla aynı yerlere takıl. Dişçide olmaz o iş

canım adam kaç yaşlarında sen kaç yaşındasın? bencede oluru yok gibi ama hemen kendini kaptırma derim.

sanırım onlarla olmak için sosyal statü güzellikten daha önemli ne yazıkki
bu tip insanlar için hem güzellik hem sosyal statü önemli. İkisi birden olmalı. Çevrem bu tip insanlarla dolu.

Tv dizilerine aldanmayın. Dizilerde güzel ve fakir kız bi kaç şaşkolozluk yapar, beraber bi yerlerde balık ekmek yerler ve aşk başlar.

Ama gerçek hayatta hem beraber gulebilmek, hem aynı dili konuşmak, hem aynı entelektüel seviyede olmak, hem hoş hem de iyi statüde olmak gerekiyor.

Kafan dolu değilse, yetişmiş bir kadın değilsen sadece "yüzü güzelmiş kızın" der geçer.

Okulunu bitir, kendini yetiştir, iyi yerlere gel.

Ya tabiki yüksek beklentiler icinde olup hayallere kapılmamak gerek ama beklentiyi en düşük seviyede tutarak neden pesinden gidilmesin ben o kadar umutsuz degilim kendini her türlü sonuca hazırlamalisin kesinlikle ve yine kesinlikle farklılıklarla dolu olmalısın erkekler gizemli kadınların pesinden giderler çözemedikleri sürece de asık olabilirler.. Platonik de olsa ask guzel cok guzel yaa

Sen diş doktoruna aşık olmamışsın

Internette gördüğüm fenomene aşık olmuşsun sonra gidip muayene olmuşsun

Ayrıca benim de köpeğin var ben de Ata biniyorum golf de oynarım desem bana aşık olur musun

Henüz gençsin senin istediklerine sahip olması seni mutlu edebileceği iyi bir sevgili olabileceği anlamına gelmez

Denir ya zengin adamlar genç kızları kandırıp kullanıyor işte o bu tip bir olay yoksa adamlar özel bir şey yapıp al para gel sevgili ol demiyorlar

Kendi hayatını kur bu isteklerin de olmaz şeyler değil boşver adamı başka dişçiye git

canım iş gereği herkese ilgili davranırlar bence çok ümitlenme üzülürsün

Ben 20 nin başı o sonu ama burdaki yorumlardan sonra daha mantikli bakıyorum olaya ilgilenmicem artık onla
bence de doğrusu bu.
boşyere üzme kendini.
sen öğrencisin bir kere.
o ise mesleğinde parlka biri.
kaldı ki yalnız da değildir bu kadar ilgi çekici ise.
boşver unut:))

Etiketlere aşık olmaktan vazgeçip, kendin güzel etiketlere sahip olmaya odaklan.

O zaman aşk seni bulur zaten.

birgün doktorumdan çok hoşlandım.ne araştırmıştım ama.hatta planda hazırdı.
arkadasada anlattım neyse bir hafta geçti ark soruyor.naptın dr u meğer 1 gece yatıp kalkınca unutmuşum:)

Ben 20 nin başı o sonu ama burdaki yorumlardan sonra daha mantikli bakıyorum olaya ilgilenmicem artık onla
bence hayranlık seninki
bilmiyorum kafana takmandansa git derim
ama ünlülerin dişçisiyse kesin pahalıdır ben bir dişçiden hoşlanıyorum diye paramı ona harcamazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…