DİŞ DOKTORUMA PLATONİK AŞIK OLDUM.

Eger dis hekiminin adi s ile basliyorsa kendisi evli haberin olsun :) istta pek golf oynayan 20 lerin sonlarinda ve populer olan dr yok da :))

Şu sesli güldüm lafını hiç sevmem ama sahiden sesli güldüm.

Dur canım ya ,belki olur olmayacak diye bir şey yok.
Gönül bu yani,ne yakışıklı,zengin,sempatik erkekler görüyoruz yanlarındaki kadınlar çok mu ünlü falan ,yoo.
Ama rol yapma,sana bunu diyeyim sadece,kendin ol

Yazık sana:) ben de platonik aşık olduğum eczacı abiden "komşumuzun gelininin istediği gebelik testinin adını:yaaw bunun latincesi prezervatifti galiba diyerek gidip istemiş sonra o memleketi terketmek istemiştim konu sahibi alınma ama kendini böyle yerin dibine batılası durumlara düşürme

Cok Gûzel bir ani ama

ya bisey dicem, benimde basima böyle bisey gelecek diye yemin ederim ödüm kopuyo

bence git gel bi iki daha, durumlara bak
hayirlisi olsun

konuyu baştan okuyordum
bu kerimcan ismini 2. kez kullanıyorsunuz

ben bilmiyorum bu kerimcanıı
kimm bunlarr

meraktan sordum

Şimdi de üçüncü kez kullanacağım size açıklarken :) Arkadaşım sizin gibi kim olduğunu sormuştu o yüzden ikinci kez kullandım.

Nedir necidir açıkçası ben de pek bilmiyorum ama kendisi bir internet fenomeni. Sağda solda sürekli onunla alakalı paylaşımlar yapılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…