DİŞ DOKTORUMA PLATONİK AŞIK OLDUM.

dertli hayat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2016
40
3
31
Sevgili arkadaşlar böyle şeyler hep bana saçma gelirdi hatta derdim ki ben neden kimseye karşı bir şey hissetmiyorum Ama sonunda bende umutsuzlar kervanına katıldım.Olay şöyle oldu instagramda baya popüler olan birinin fotolarına bakarken bir an dişçisiyle olan fotosunu gördüm ama o an sadece dişçinin işini nasıl yapıp yapmadığıyla ilgileniyordum .Baya iyi bir doktormuş ünlüler falan hep ona gidiyormuş işte sonra adamın instagramına bakim dedim bakmaz olaydım hayatta ne seviyorsam onda var hayatta ne yapmak istiyorsam o şu an yapıyor ve tip olarak hayallerimdeki erkek modeli adama baktıkça hayran kaldım ve içimde değişik duygular hissettim ilk defa kalbimde bir sıcaklık oluştu ama bu çok kısa sürdü.Çünkü gerçekler vardı tamam ben fakir değildim ama onun ailesi ve onun kadar zengin değilim normal bir vatandaşım öğrenciyim onun gibi golf filan bilmem işinden dolayı baya ünlü tanıdığı çevresi var o kadınlar kadar bakımlı ve gösterişli değilim çirkin değilim ama işte o kadınlar gibi değilim giyim olarak falan.Bunlar beynimde yankılandı o gün ama sonra ne oldu bilmiyorum kalbim yinede bir muayene içinde olsa ona gitmemi söyledi bu hayatta ilk defa bir imkansızın peşinden gittim kendime ezikliğime çok acıdım ama eğer yapmasam kendime daha çok kızacaktım .İçimde umarım onu canlı görünce hislerim değişir diye düşünüyordum.Kliniği aradım hemen muayene için randevu aldım şansımdan ücretsizdi bilgi almak.Ertesi gün uyandığımda içimde bir huzursuzluk vardı üzüleceğimden bu saf düşüncelerimin bir şekilde yüzüme tokat gibi bir cevapla yansımasından korkuyordum çok kararsızdım gitmekte çünkü gidersem iyice onu unutamıyacaktım.Sonunda gitmeye karar verdim güzelce hazırlandım kliniğe gittiğimde bekleme odasına aldılar beni kalbim o kadar hızlı atıyordu ki anlatamam.Sonunda bir hemşire beni çağırdı ve koltuğa yattım o an kafamda o kadar düşünce geçti ki anlatamam onu görünce napıcam falan.Tam ben dalmışken bir ses geldi gözümü kaldırdım karşımdaydı içimde kelebekler uçuyordu böyle mutluluk olamazdı.Merhaba dedi elimi sıktı böyle bir ses tonu olamazdı içim dahada kötü oldu ama dışarı hiç belli etmedim bu yanlış mı bilmiyorum ama anlar diye ona mesafeli davrandım pek gülmedim salak gibi .Bide yanımızda sürekli hemşire vardı ondan.Sonra bana hangi ismimi kullandığımı sordu dişime falan baktı olucakları söledi işte dedi öğrenci misin öyleyse indirim yaparız falan baya ilgilendi okulumu sordu falan ama biliyorum hep mesleği gereği yapıyor bunları.Ama ben salak gibi heyecandan ne indirim için teşekkür ettim nede doğru düzgün cevaplar verdim Sadece sırf onunla konuşmak için mal mal dişle ilgili sorular sordum.Bana bir ara 20 lik dişlerimi çektirmemi kendininkinide çektini söyledi en kararsız kaldım falan sorular sordum napsam falan diye başka işlemlerde vardı çünkü o ara haberleşiriz dedi ben orayı kaçırdım işte o ne demek yani kliniğimi ara diyo yoksa onu mu ?Ben ne yapıcam ya benim baya diş işlemim var ama şu an ona gitmekte çok kararsızım .Çünkü ona dahada hoşlanmaktan korkuyorum.Bi yol bulabilir miyim nasıl onun nosunu alırım istesem bi bahaneyle ayıp olur mu? Onunla ortak olan noktalarım onun köpeği var bende köpek istiyorum benim tuttuğum takımı tutuyor hemde baya fanatik ben at binmek istiyorum o ata biniyor .Bu arada hemşire içeri gittiğinde bi ara ona öyle bi baktım ki oda bana baktı böle bakıştık değişk bi an oldu.Uzun oldu ama kusura bakmayın bana bi akıl verin ben nasıl onunla arkadaşlık seviyesine gelirim odada yanımızda hemşire varken bide iş ahlakı gereği belki hiç beni takmaz of ya ben daha fazla bu işe bulaşmasam mı sizce.Bide bana haftasonu gel filan demişti.Asıl moralimi bozan bugün kardeşim durumu öğrendi ve benimle dalga geçti sana bakmaz o diye moralim çok bozuldu.

Evet çok zaten faceten instagramdan baktım baya fotosu vardı olsa koyardı diye düşünüyorum .Hem öyle bişe varsa ben onu düşünmeyi bile ayıp sayarım

Evet çok zaten faceten instagramdan baktım baya fotosu vardı olsa koyardı diye düşünüyorum .Hem öyle bişe varsa ben onu düşünmeyi bile ayıp sayarım
Sosyal medyada resmi yok diye , gercekte olmucak diye bişe yok bence . Ünlü bi dişçi üstelik zengin bence sevgilisi vardır. Bence vazgecin , üzülebilirsiniz .

kardeşin doğru söylemiş o sana bakmaz sen onun bakacağı donanıma sahip misin her yönden
bu arada ismi ne ortodontist mi? dişçimi değiştirmeyi düşünüyorum ben de.
teller dişlerle kanka oldu benim

Istemsizce güldum
Yanlış anlamayın size degil.
Bende yaşamıştm bu durumu :)
Benimki evliymiş meger 3 cocugu varmış kendi dunyamda o kadar kurdum ki bi anda cocuklarina ben bakarim derken buldum kendimi :) manyak derecede...
Hatta 20lik disimi cekmisti cok agrim olmustu gidip kendisine trip atmistim insan bir arar amelyat nasil bir sorun varmi diye sorar dedim adam sasirdi )) hey allahm ne kadar salakmisim
Sizinki evli degilse insallah olur :)
Bahaneniz gecen agrim oldu hangi ilaci kullanacagimi bilemedm numaranizi alabilirmiyim olabilir...
Tedavilerinizde varsa cokca goruseceksiniz demektir

canım bir tek sen olumlu yaklaşmışsın ama sanırım ben vazgeçicem

canım bir tek sen olumlu yaklaşmışsın ama sanırım ben vazgeçicem

Neden :) bence insan hayallerinin pesinden gitmeli...
Benim eşim benimle mesajlasirken baska bir kizla cikmak uzereymiş. Yani sevgili gbi konusuyorlarmiş. Ona mesaj atmayi kesti benle cıkmaya basladi
Vazgecemedigi 6 senelik sevgilisinden benim icin vazgecti ve benimle evledi hayat bu denemeden bilemessin

deneyip hayaller kurup olmayınca daha çok üzülcem onun için hem ne yapsam da bence o bana hastası olduğum için mesafeli davranır

deneyip hayaller kurup olmayınca daha çok üzülcem onun için hem ne yapsam da bence o bana hastası olduğum için mesafeli davranır

Bende de oyle olmuştu evet. Kendimi kontrol edememiştim sonra birfen sogudum yani hoşlanmaymiş sadece gulup geciyorum.
Ve pesine dustugune gore baya hoslanmissin sende 1 -2 git derim sonrasina bakarsin duruma gore

Bende de oyle olmuştu evet. Kendimi kontrol edememiştim sonra birfen sogudum yani hoşlanmaymiş sadece gulup geciyorum.
Ve pesine dustugune gore baya hoslanmissin sende 1 -2 git derim sonrasina bakarsin duruma gore
normalde böyle şeyler asla yapmam ama dayanamadım şu an canım çok yanıyor bi yanım koşarak gitmek istiyor ama mantığım dur diyo

Oyy kiyamam sana. Ne desem bilemedim ama etik olarak hastayla gorusmek ters olabilir. Ayrica yas farki dolayisiyla iliskiden beklentiler farklidir diye dusunuuorum. Dene yinede sansini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…