Dileklerimizin kabulü için YA MUCİB ESMASI ☘️

goah goah için okudum Rabbim kabul etsin inşallah sağlıklı, hayırlı, salih evlatlar nasip etsin inşallah Allah'ım hem size , hem bana isteyen herkese ❤️🏵️🤲🏻

👉 goah goah NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma sayısı 40.000

👉 goah goah duası
; Muhakkak ki Rabbim her türlü yaratma şeklini bilir ,O yaratandır ve yoktan var edendir.'Rabbim sen ol dersin olur,sağlık, hayırlı evlat sahibi olmayı nasip eyle .. Benim gibi evladına kavuşmayı isteyen herkese de nasip eyle , Evime huzur neşe sağlık ,bereket nasip eyle .. Burda ki tüm arkadaşlarımın kalbinde ki niyetleri sen kabul eyle Allah'ım

Nefes0858 Nefes0858

Cilekkokusuu Cilekkokusuu

Mucizem43 Mucizem43

mavikelebek34 mavikelebek34

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

👉 goah goah

Purpplee Purpplee

Cookiie Cookiie

4melek1anne 4melek1anne

Boncobo Boncobo

coconatt coconatt

52bayantar40 52bayantar40

Bildirim saati her akşam 21.00
goah goah niyetine okudum Rabbim tez vakitte duasını yaşatsın inşaAllah

👉 goah goah NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma sayısı 40.000

👉 goah goah duası
; Muhakkak ki Rabbim her türlü yaratma şeklini bilir ,O yaratandır ve yoktan var edendir.'Rabbim sen ol dersin olur,sağlık, hayırlı evlat sahibi olmayı nasip eyle .. Benim gibi evladına kavuşmayı isteyen herkese de nasip eyle , Evime huzur neşe sağlık ,bereket nasip eyle .. Burda ki tüm arkadaşlarımın kalbinde ki niyetleri sen kabul eyle Allah'ım

Nefes0858 Nefes0858

Mucizem43 Mucizem43

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

👉 goah goah

Purpplee Purpplee

Cookiie Cookiie

4melek1anne 4melek1anne

Boncobo Boncobo

coconatt coconatt

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah, canim arkadaşim goah goah Rabbim dualarını kabul etsin inşallah 💞

👉 goah goah NİYETİNE

👉 goah goah duası

Nefes0858 Nefes0858

Mucizem43 Mucizem43

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

👉 goah goah

Purpplee Purpplee

Cookiie Cookiie

4melek1anne 4melek1anne

Boncobo Boncobo

coconatt coconatt

Okudum Allah kabul etsin inşallah

👉 Purpplee Purpplee NİYETİNE

👉 Purpplee Purpplee duası
Bismillahirrahmanirrahim.Allah'im ibadetlerimi kabul eyle, günahlarımı bağışla.Ogluma,bana,aileme ve bu duayı okuyan arkadaşlarıma sağlıkli, sıhhatli, hayırlı,uzun ömürler nasip eyle.Verdigin her şey için sonsuz kere şükürler olsun.Bugünümüzden geri koyma Rabbim.Beni, oğlumu ve hepimizi her türlü musibetten, düşmanların şerrinden koru.Zor durumda olan kullarına yardım et.Sana sığındım, şüphesiz ki senden başka ilah yoktur.Sana açılan ellerimizi boş çevirme.Benim de, dualarımda bana destek olan buradaki arkadaşlarımın da dualarını kabul eyle.: Oğlumu bana beni oğluma bağışla,burada isteyen arkadaşlarıma da hayırlı evlatlar nasip eyle amin el Fatiha 🤲

Nefes0858 Nefes0858

Mucizem43 Mucizem43

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami